Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: wózek
#1 PostWysłany: 03 Lis 2021 12:50 

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 101
hej,

podbijam temat

krótka piłka, bo Pan na czasie się mota: 2,5 latek, wózek dziecięcy

1. czy musze stac w kolejce do nadawania bagazu? nie moge oznaczyc wozka przy boardingu? ewentyualnie jak nieoznacze to przeciez nie zostawią wózka na płycie nie?:)
2. gdzie jest informacja na stronie że dla dzieci powyżej 2r.ż. moge przewiezc wózek bez opłat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
 Temat postu: Re: wózek
#2 PostWysłany: 03 Lis 2021 13:04 

Rejestracja: 17 Sie 2015
Posty: 305
Loty: 139
Kilometry: 280 764
niebieski
1. Zależy od lotniska, POZ/WRO/WAW/ZAD czekaliśmy aby otrzymać naklejkę bagażowa w okienku check in, wózek oddany przy wejściu. TFS/CFU/ALC/BCN/LIS bezpośrednio przy boardingu oklejone i nadane przy wejściu do samolotu. .
2. której lini?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wózek
#3 PostWysłany: 03 Lis 2021 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 701
Loty: 167
Kilometry: 319 620
złoty
3 dni temu w WIZZ stewardesy się uparł i nie pozwolił mi wnieść na pokład wózka, pomimo ze latałem tak już ponad 10 razy w tym roku. Na pokład samolotu został wezwany pracownik obsługi naziemnej, który oznaczył wózek i zabrał go do luku. Odebrałem z taśmy. Miejsc abylo wystarczajaco jak zawsze. Dla mnie to było ważne, bo lądowanie przed północą, a zanim wyjdziesz i dostaniesz bagaż mija godzina. To godzina w której śpiące dziecko musisz trzymać na rekach...
Myślę ze co do zasady trzeba duży wózek oznaczyć w check-in. Jak idziesz z wózkiem, zazwyczaj ludzie cię wpuszcza bez kolejki. Linie lotnicze nic do tego nie mają, nie ma takich zasad raczej ze bez kolejki, o ile nie jest do tego specjalny pas oddzielony lub ktoś z obsługi cię nie zauważy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wózek
#4 PostWysłany: 03 Lis 2021 14:17 

Rejestracja: 16 Lip 2014
Posty: 164
Loty: 84
Kilometry: 194 883
niebieski
Z tym wpuszczeniem to bym nie przesadzał - nie kojarzę żeby ktoś to robił podczas naszych lotów ( a wręcz przecieniw miałem sytuację że przed nami stało kilkanaście osób po czym przyszli rodzice z 2-3 letnim dzieckiem. Pani Pilot wycieczki szybko ich przesunęła jako pierwszych do odprawy, wydawało mi się że skoro oni mogą to ja również :). Nic mylnego szybko zostałem poinstruowany przez Panią Pilot wycieczki że to jest jedna grupa i żeby wrócił do kolejki :) ) .

Co do punktu 2. to sporo lataliśmy z dzieckiem > 2 roku życia i zabieramy nosidła górskie/nosidło do roweru/wózek i nikt żadnych problemów przy nadaniu nie robił.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group