Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#321 PostWysłany: 25 Kwi 2019 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 107
Loty: 99
Kilometry: 100 598
@Djorkaeff

Spałem dłużej, niż planowałem, ale byłem padnięty, więc w efekcie wyszło te 60 € za nockę, natomiast na 2-3 godziny to jest spoko opcja :)
_________________
My FlightRadar24

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#322 PostWysłany: 02 Maj 2019 07:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2013
Posty: 22
Witam,
ze swej strony szczerze polecam i nie będziecie zawiedzeni! https://www.booking.com/hotel/it/san-alessandro.pl.html
Z dworca 10 min pieszo,położenie rewelacyjne,bardzo czystko i spokojnie,prowadzący gość przesympatyczny i pomocny!...dobre śniadanko.Czujesz swobodę i luz.Na duży plus Carrefour po przeciwnej stronie ulicy,super ceny,duży wybór win na każdą kieszeń:)...kameralna miejscówka!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#323 PostWysłany: 07 Maj 2019 13:27 

Rejestracja: 23 Kwi 2013
Posty: 80
Loty: 78
Kilometry: 169 142
Ja polecam Residenza del Borgo. Fajny, designerski hotel, świeże pieczywo dostarczane pod drzwi pokoju i Netflix w pokoju ;) Dobra lokalizacja, pod hotelem przystanek autobusowy, knajpy i sklep.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#324 PostWysłany: 07 Maj 2019 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2016
Posty: 42
Loty: 62
Kilometry: 106 123
Ja polecam https://www.booking.com/hotel/it/b-amp- ... mo.pl.html, szczególnie jeśli szukacie pokoju 3-osobowego albo 1-osobowego. Za "trójkę" w połowie sierpnia 2018 płaciłam 300 zł. Ładnie, nowocześnie, czysto i do dworca 10 minut pieszo. Recepcja do 23.00, po tej godzinie zameldowanie w automacie. Jak na hotel 3-gwiazdkowy, naprawdę mogę polecić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#325 PostWysłany: 14 Maj 2019 09:52 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1026
niebieski
Polecam Central Hostel BG . Świetne położenie, blisko dworca, przystanków autobusowych. A cicho, bo w bocznej uliczce. Uprzejma, pomocna obsługa. Pokój 1-os (było chyba piętrowe łóżko) duży, z biurkiem, balkonem, wygodną łazienką. Czysto. Można zostawić bagaże w skrytce w luggage room (6 godz za 1 €). Po kilku różnych miejscach w Bergamo-zdecydowanie na plus :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#326 PostWysłany: 27 Sie 2019 08:29 

Rejestracja: 27 Sie 2019
Posty: 1
Cześć! Jadę do Bergamo na 3 dni. Czy warto szukać noclegu w samym Citta Alta, czy lokalizacje w poliżu, jak np Borgo San Leonardo też są ok? A może poleciie jakąś fajną lokalizację? Z góry serdeczne dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#327 PostWysłany: 27 Sie 2019 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
@iya lokalizacja noclegu zależy od tego co planujesz robić przez te 3 dni. Jeśli chcesz je spędzić tylko w Bergamo to Citta Alta może być dobrym pomysłem. Jeśli jednak planujesz jakiś wypad nad jezioro Como (np. Lecco i Varena) albo zobaczyć Mediolan to moim zdaniem lepiej szukać noclegu blisko dworca kolejowego i autobusowego. Stamtąd możesz podjechać albo i podejść do Citta Alta. A Borgo San Leonardo to bardzo fajna okolica.
Jeśli zdecydujesz się na okolice dworca to bardzo polecam Central Hostel Bergamo - mają świetny stosunek jakości do ceny, dobrą lokalizację i fajną obsługę.
https://www.google.pl/maps/place/Centra ... d9.6698429
Góra
 Profil Relacje PM off
mysimpleworld lubi ten post.
 
      
#328 PostWysłany: 02 Lip 2021 18:49 

Rejestracja: 22 Sie 2015
Posty: 116
Loty: 48
Kilometry: 70 122
Hej, korzystał ktoś z tej promocji?
https://flytobergamo.visitbergamo.net/en
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#329 PostWysłany: 22 Lut 2022 14:19 

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 17
Witam. Może ktoś był w ostatnim czasie w Bergamo i może polecić jakiś nocleg?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#330 PostWysłany: 08 Paź 2022 20:43 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7945
HON fly4free
Wrzucam tu bo nie ma osobnego wątku noclegowego o Como: jeśli ktoś będzie się wybierał do samego Como to nieszczególnie polecam : https://www.booking.com/hotel/it/residence-diaz.pl.html

Szczęśliwie rezerwawałem w dobrej promocji w OTA, ale generalnie wyjściowy stosunek cena / jakość jest IMO bardzo słaba. Na plus wprawdzie świetna lokalizacja i profesjonalny kontakt ze strony obiektu, ale niestety apartamenty są stare (zdjęcia np. na booking mocno podrasowane) i niewygodne: brak działającego ogrzewania mimo chłodnej nocy, kamienna podłoga, stare wyposażenie łazienki jedynie z jakimś basic mydłem w płynie, brak szamponu itp., bojler który zużywał zapas wody po 5 minutach, malutkie sprane ręczniki, wąskie niewygodne łóżka z cieniutkim prześcieradłem zamiast normalnej kołdry, ciemne wnętrza (szyby w oknach częściowo matowe), część gniazdek niedziałająca, internet co chwile tracił zasięg.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#331 PostWysłany: 08 Paź 2022 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4522
złoty
Mogę polecić hotel San Giorgio, niedaleko od dworca kolejowego i blisko do centrum, szczególnie korytarze są ciekawie urządzone.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#332 PostWysłany: 14 Lut 2024 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 491
Czy ma ktoś coś fajnego i przetestowanego do polecenia dla rodziny 2+2 - zależy nam na dobrej lokalizacji blisko centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group