Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#301 PostWysłany: 05 Gru 2016 08:47 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 223
Loty: 35
Kilometry: 22 862
Tak dla wiadomości, Mercury Dolci Palazzo będzie zamknięty w Bergamo od 01 kwietnia 2017r. Próbowałem zarezerwować hotel przez infolinię ale od razu dostałem informację, iż hotel będzie zamknięty i przekierowują wszystkich do Bergamo Aeroporto lub zwrot kasy i punktów, jak ktoś miał wcześniejsze rezerwacje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#302 PostWysłany: 25 Sty 2017 19:06 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 27
Loty: 32
Kilometry: 38 262
Witam
Wybieramy się do Bergamo w terminie 30.03-02.04 . Teraz przed nami wybór miejsca do zakwaterowania . Chcemy znaleźć nocleg w takim miejscu , gdzie istnieje jakieś życie nocne , żeby wieczorem można było wyskoczyć niedaleko do knajpek na piwko/wino , może nawet jakiś dancing . Może ktoś podpowie , w jakich rejonach mamy szukać noclegu ? Parę stron wcześniej ktoś wspominał o Piazza Pontida , może ktoś to zweryfikować ? Z góry dziękuje za pomoc ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#303 PostWysłany: 03 Lut 2017 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
DonekD napisał(a):
Witam
Wybieramy się do Bergamo w terminie 30.03-02.04 . Teraz przed nami wybór miejsca do zakwaterowania . Chcemy znaleźć nocleg w takim miejscu , gdzie istnieje jakieś życie nocne , żeby wieczorem można było wyskoczyć niedaleko do knajpek na piwko/wino , może nawet jakiś dancing . Może ktoś podpowie , w jakich rejonach mamy szukać noclegu ? Parę stron wcześniej ktoś wspominał o Piazza Pontida , może ktoś to zweryfikować ? Z góry dziękuje za pomoc ;)
|Jak byś jeszcze napisał w ile osób + jakieś szczegóły było by łatwiej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#304 PostWysłany: 03 Lut 2017 20:28 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 27
Loty: 32
Kilometry: 38 262
@‌zulu‌ Jedziemy w 4 osoby . Przylatuejmy w czwartek późno, bo po 23 , a wracamy w niedzielę o 16:35, ale w sumie to mało isotne . Wstępnie mamy zarezerwowany przez booking.com Zaffiro Blu Airport na Viale Papa Giovanni . Jak myślisz jest to dobra lokalizacja ? Może masz jakąś propozycję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#305 PostWysłany: 06 Lut 2017 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
DonekD napisał(a):
@‌zulu‌ Jedziemy w 4 osoby . Przylatuejmy w czwartek późno, bo po 23 , a wracamy w niedzielę o 16:35, ale w sumie to mało isotne . Wstępnie mamy zarezerwowany przez booking.com Zaffiro Blu Airport na Viale Papa Giovanni . Jak myślisz jest to dobra lokalizacja ? Może masz jakąś propozycję

Via Gianbattista Moroni 13/15 Cute & Cozy do znalezienia na booking.com. Musisz tylko zwrócić uwagę ze pod tym hasłem są 3 apartamenty 2 przy stacji i jeden na Via Gianbattista Moroni 13/15.

Bardzo fajna miejscówka w samym centrum. Tuż za rogiem przystanek autobusowy. 1 przystanek do Pourta Nova lub kilka minut spacerkiem. Apartament 2 piętrowy. Na dole kuchnia i saloniki z sofą a u góry łazienka i sypialnia. Idealne dla 2 par lub rodziny. Właścicielka starsza pani o imieniu Elena bardzo miła i pomocna. Serdecznie polecam. W okolicy cała masa sklepów, kawiarni, restauracji. Apartament z własnym ogrzewaniem (u góry jest taki niepozorny regulator na ścianie :mrgreen: )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 14 Lut 2017 20:17 

Rejestracja: 09 Sie 2016
Posty: 117
A możecie polecić nocleg w dobrej cenie w Bergamo lub nad jeziorem Como, ale w miejscu, do którego łatwo dotrzeć autobusem lub pociągiem z lotniska i przemieszczać się po okolicy bez samochodu. Fajnie, by był to dobry punkt wypadowy zarówno do uroczych miasteczek, jak i na piesze wędrówki. Planuję wypad w dwójkę lub z dziećmi w czwórkę, ale jak przeglądałam oferty, to ceny tam niebotyczne, a jeśli już coś znalazłam, to było z dala od komunikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#307 PostWysłany: 14 Lut 2017 21:21 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Ja będąc nad Como korzystałem z gościny Mario.

Teraz się rozbudował i ma nawet stronę http://www.comolakeflat.it/

My spaliśmy za darmo, bo dom miał w remoncie, a pokój których chciałem zamówić na airbn był zajęty. Gospodarz jest bardzo miły, podjechał po nas samochodem do Menaggio (ale autobusem też można bez problemu się stamtąd dostać), jego mama, przyniosła mi grzejnik żebym wysuszył buty, a na koniec dnia obejrzałem meczyk pijąc piwko z lodówki gospodarza.

Można poszukać też na airbn i chyba na couchsurfingu. Gorąco polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
martinka_pl lubi ten post.
martinka_pl uważa post za pomocny.
 
      
#308 PostWysłany: 15 Lut 2017 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
Miejscówka na 2 osoby w Lecco u Valeria. Luksusów może nie ma ale jest fajne, samodzielne mieszkanko na poddaszu.
https://www.airbnb.pl/rooms/1320281
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
martinka_pl uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#309 PostWysłany: 21 Lut 2017 13:03 

Rejestracja: 16 Sie 2016
Posty: 7
Bergamo to świetne miasto, byliśmy tam ostatnio i zdecydowanie polecamy!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#310 PostWysłany: 25 Lut 2017 16:11 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
kojarzycie jakieś strony z apartamentami ze Włoszech/Bergamo?( oprócz wimdu i airbnb) Nocleg potrzebny dla 4 dorosłych i 1 dziecka. Ten polecany przez @‌zulu‌ fajny jednak 1900zł na 4 doby wydają mi się dużo....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#311 PostWysłany: 25 Lut 2017 16:36 

Rejestracja: 09 Cze 2015
Posty: 167
Loty: 90
Kilometry: 124 797
Włochy niestety nie są tanie... Wydaje mi się, że apartament dla 4 osób na 3 noce w tej cenie jest do przyjęcia. W ubiegłym roku za nocleg w pokoju 2-os. z łazienką płaciłam ok 120zł/os. W cenie wliczone było śniadanie kontynentalne (szwedzki stół). Miejsce w centrum miasta, w bocznej uliczce, czysto i spokojnie- OSTTELLO CENTRALE DI BERGAMO.
_________________
Ciemność to Twój strach, światło jest wszędzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 21 Kwi 2017 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
Zarezerwowałem Bed & Breakfast Il Danubio. Dobra ocena, dobra lokalizacja, i dobra cena.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#313 PostWysłany: 31 Sty 2019 14:19 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 56
Kilometry: 106 253
niebieski
Spał ktoś ostatnio i może coś polecić? szukam czegoś na 3/5 Marzec :) w Bergamo , idziemy na mecz + wylot we wtorek wieczorem wiem że Bergamo nie jest jakieś wielkie ale fajnie jakby część rzeczy można by było zrobić na piechotę :) bo czasu będzie sporo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#314 PostWysłany: 31 Sty 2019 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
@radziu89 Możesz zapakować się gdziekolwiek byle blisko linii nr 1A - ta prowadzi na dworzec i lotnisko w jedną stronę a w drugą do kolejki i do City Alta na końcu

po pierwsze jak pytasz określ ile osób, w jakiej konfiguracji (para, grupa znajomych, dwie pary, para + dzieci ew rodzice itp)., wybierasz hotel, apartament, pokój , jaki standard i ile na to masz (w jaki standard celujesz) itp Mieszkałem w Bergamo w 4 różnych miejscach i podpowiem w zależności od oczekiwań.
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#315 PostWysłany: 01 Lut 2019 00:43 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 56
Kilometry: 106 253
niebieski
Para + jeden znajomy :) standard nie musi być mega :) raczej kwestia ceny i odległości od atrakcji :) jak śniadanie jest to spoko ale nie musi być, wiadomo że posiłkuję się bookingiem, ale doświadczenie użytkowników bezcenne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#316 PostWysłany: 01 Lut 2019 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Ja polecam niedrogi hostel Central Hostel Bergamo (https://www.google.pl/maps/place/Centra ... d9.6698429). Ma dobrą lokalizację - blisko dworca, a na przeciw kościoła Santa Maria Imacolata jest przystanek autobusowy linii lotniskowej 1A. Pokoje mają prywatne łazienki, są całkiem duże i czyste. Śniadania we własnym zakresie, ale w części wspólnej na parterze można skorzystać z czajnika czy mikrofali. Jest możliwość dość późnego zameldowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#317 PostWysłany: 01 Lut 2019 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
@radziu89
https://www.booking.com/hotel/it/myroom ... on.pl.html - 250 m od dworca, bardzo przyjemny właściciel, można przyjechać o każdej porze, śniadania na słodko ale po południu jest ciacho, kawa, i herbata itp.
https://www.booking.com/hotel/it/alex-e-angie.pl.html - kawałeczek dalej, nieopodal Porta Nova, śniadania urozmaicone, bardziej europejskie, dużo więcej osób, standard bardziej surowy ale na 1-2 noce wystarczy dla młodych ludzi
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#318 PostWysłany: 14 Lut 2019 15:01 

Rejestracja: 31 Mar 2016
Posty: 26
Loty: 32
Kilometry: 56 763
Ze swojej strony polecam pobyt w B&B Le Grazie.
http://www.booking.com/Share-mnxBkx
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#319 PostWysłany: 21 Lut 2019 14:20 

Rejestracja: 12 Sty 2019
Posty: 32
Ze swojej strony moge polecic noclegi u Gianmarco:

https://www.airbnb.pl/rooms/11902327?guests=1&adults=1

w Enjoy Bergamo. Wspaniały właściciel, przyjechał po nas za free w nocy na lotnisko. Mieszkanie znajduje się na dolnym mieście przy samej Funicolare także lokalizacja mega.
Ma dwa mieszkania dwuosobowe,obok siebie, pelne wyposazenie, mały włoski ogródek. Około 50euro za dobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#320 PostWysłany: 06 Mar 2019 12:50 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 56
Kilometry: 106 253
niebieski
ja ze swojej strony polecam tutaj

https://www.booking.com/hotel/it/apartm ... 7ab5450fcc

480 zł za 2 noce, dla 3 osób, blisko stacji careffoura, warunki bardzo fajne, śniadania typowo włoskie za tą cene nic lepszego na bookingu nie znajdziecie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group