Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Lista punktów wymazowych https://www.pio.gov.cy/coronavirus/eng/ ... s-releases


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 731 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna
Autor Wiadomość
#661 PostWysłany: 20 Lut 2022 12:50 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 144
Zmieniono przepisy od 21.02.22.
Dla zaszczepionych brak testu przed lotem. Ale ja lecę za wcześnie po szczepieniu i dla niezaszczepionych szybki test antygenowy ma być zrobiony w ciągu 24h przed wylotem. Ile czeka się na odpowiedz platformy Cyprus Flight Pass? Jestem już przerażona, bo to graniczy z niewykonalnością tego wymogu. Może ryzykować i wbić się na tą platformę 47 godzin przed wylotem z trzecim doszczepieniem z 10.02? Nie robiłam testu na Covid. Może macie doświadczenie. Czy na wydruku jest godzina pobrania próbki? Czy tam w ogóle są jakieś daty z godzinami i minutami? To jakoś da się sprawdzić o której godzinie robiłam test?

Widzę, że nikt nie odpowiada. :| Na tej platformie jest przy wypełnianiu formularza, że strefa czerwona musi zrobić test przed wylotem. Pomimo, ze kliknęłam zaszczepiona to nie przejdę dalej jak nie wprowadzę testu a test antygenowy dopiero mogę wprowadzić jak się zaczną te 24godziny przed lotem. Czyli do jutra poczekam. :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#662 PostWysłany: 21 Lut 2022 12:40 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 15
* Wypełniasz Cyprus Flight Pass w ciągu 48 godzin przed wylotem
* Zaznaczasz, że masz negatywny test antygenowy
* Robisz test na 24h przed wylotem

Ja na stronie Cyprus Flight Pass nie wprowadzałem wyniku testu w pdf. Wydrukowany wynik testu sprawdzali przed wejściem na pokład oraz pobieżnie po sprawdzaniu paszportów/dowodów po stronie Cypryjskiej (niektórym w ogóle nie sprawdzali)


Ostatnio edytowany przez Gadekk, 21 Lut 2022 12:45, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
kobalt_x uważa post za pomocny.
 
      
#663 PostWysłany: 21 Lut 2022 18:14 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 144
Zrobiłam test i ponownie weszłam przed chwilą na cyprusflightpass. Tym razem nie żądali testu. Niczego nie wprowadzałam. Skończyłam i kliknęłam na submit. Pojawiło się automatycznie, że wysłaliśmy ci maila. I jest przepustka a tyle strachu mi narobili. :D To się pakuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#664 PostWysłany: 02 Mar 2022 12:35 

Rejestracja: 19 Paź 2017
Posty: 23
Czy dzieci 3 i 5 lat muszą być jakoś wpisanie do tego CyprusPass? Bo nigdzie nie mam takiego info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#665 PostWysłany: 02 Mar 2022 12:47 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
z tego co pamiętam dla dzieci wypełnia się osobny wniosek, podpisany przez dorosłego. Każdy ma mieć własny pass.

Ιn the case of minors accompanied or unaccompanied passengers under the age of 18, the Information will be provided and the form will be completed and signed on behalf of the minors, by the custodian parent (s) or the adoptive parent (s) / legal guardian (s) / legal representative(s)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#666 PostWysłany: 04 Mar 2022 06:01 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2382
platynowy
Od 1 marca można bez testów przekraczać granicę z Cyprem Północnym :)

https://cyprus-mail.com/2022/03/02/coro ... ly-vaxxed/
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
Antek12 uważa post za pomocny.
 
      
#667 PostWysłany: 04 Mar 2022 11:28 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Prośba bo już się zakręciłem: Rodzice z covidpassem czyli wypełniamy tylko Cyprus Flight Pass. Dziecko 10lat nieszczepione. Co z dzieckiem? Lot 11/03/2022
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#668 PostWysłany: 07 Mar 2022 20:34 

Rejestracja: 19 Paź 2017
Posty: 23
Piccolo napisał(a):
Prośba bo już się zakręciłem: Rodzice z covidpassem czyli wypełniamy tylko Cyprus Flight Pass. Dziecko 10lat nieszczepione. Co z dzieckiem? Lot 11/03/2022
pozdrawiam

Wypełniasz CyprusPass dla dziecka wybierając 3 opcję z 4 do wyboru. Dziecko jako osoba niezaszepiona - wpisujesz wszystkie dane jak u siebie ale przy tej opcji nie ma np wpisu odnośnie tego kiedy przyjęte były dawki - na koniec formularza wpisujesz swoje dane. Dziś wróciłem z dwójką dzieci 3 i 5 lat. W każdej restauracji pytają i sprawdzają czy masz CyprusPass a także w większych marketach.

hugs napisał(a):
Czy lot na Cypr w najbliższych dniach będzie dobrym wyborem na dłuższy odpoczynek aby w spokoju i "bezpiecznie" posiedzieć
czy raczej ze względu na to co się dzieję obecnie w Europie odpuścić i wybrać inny region ?
Społeczność rosyjsko-języczna jak wiadomo jest spora i stąd moje pewnie bardzo wyolbrzymione i przypuszczam że niepotrzebne obawy o to czy ew mogłoby to w jakiś sposób zakłócić odpoczynek -
ale może jest ktoś kto zna Cypr i mógłby rozwiać moje wątpliwości to będę wdzięczny.
Z góry dzięki za odpowiedź

Bez przesady :P Nic tam się nie dzieję Ludzie chodzą z ukraińskimi flagami, na niektórych autach też są widoczne ale to w większości Ukraińcy tam mieszkający. Na pewno bezpieczniej niż na polskich ulicach po 23 :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Piccolo uważa post za pomocny.
 
      
#669 PostWysłany: 08 Mar 2022 23:51 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 144
Rosyjski jest wszędzie ale jest spokojnie. Przepustkę sprawdzają w większych sklepach. Test na lotnisku to ściema.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#670 PostWysłany: 10 Mar 2022 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 308
Loty: 245
Kilometry: 294 341
niebieski
mimo zniesienia obowiązku testu dla osób zaszczepionych i ozdrowieńców covid cyrk na wyspie panuje :(
cały samolot w niedziele 06/03 z Krakowa do Pafos wysłali na testy darmowe :( wyniki przychodzą na maila/telefon
na mieście nie wejdziesz do restauracji czy knajp bez okazania CovidPass. to samo z galeria handlową...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#671 PostWysłany: 11 Mar 2022 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2013
Posty: 100
Loty: 132
Kilometry: 207 882
@4989341 a te testy na lotnisku to PCR czy antygenowe? Kurczę, właśnie kilka dni temu doczytałam że teraz tak wyrywkowo testują samoloty i zaczęłam się obawiać, bo lecę z małym dzieckiem i nie wyobrażam sobie kwarantanny przez 10 dni w hotelu. Chyba dla pewności zrobię test przed wyjazdem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#672 PostWysłany: 11 Mar 2022 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 308
Loty: 245
Kilometry: 294 341
niebieski
@zuzanna_89 na kwitku, który dostałem jest info: P1-GOVERMENT PCR

leć i baw się dobrze!
Góra
 Profil Relacje PM off
zuzanna_89 uważa post za pomocny.
 
      
#673 PostWysłany: 12 Mar 2022 09:32 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 144
zuzanna_89 napisał(a):
@4989341 a te testy na lotnisku to PCR czy antygenowe? Kurczę, właśnie kilka dni temu doczytałam że teraz tak wyrywkowo testują samoloty i zaczęłam się obawiać, bo lecę z małym dzieckiem i nie wyobrażam sobie kwarantanny przez 10 dni w hotelu. Chyba dla pewności zrobię test przed wyjazdem...

Te testy to niby PCR. Biorę krople do nosa i na niecałą godzinę przed testem wzięłam. Czułam jeszcze smak tego w gardle jak robiono test. Wykryli negatywny xylometazolin. :D Nawet nie wsadzają tej pałeczki głęboko. Wiele osób komentowało ten test jako nabijanie w butelkę.
Góra
 Profil Relacje PM off
zuzanna_89 uważa post za pomocny.
 
      
#674 PostWysłany: 12 Mar 2022 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2013
Posty: 100
Loty: 132
Kilometry: 207 882
Dzięki za odpowiedzi! Okazuje się, że mój wyjazd byłby dosłownie jak w tym temacie, bo wczoraj dla pewności zrobiłam sobie test antygenowy. Wyszedł pozytywny... Tak więc wszystko odwołane i może jak ozdrowieję to uda się gdzieś wyjechać.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#675 PostWysłany: 15 Mar 2022 10:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 426
Loty: 108
Kilometry: 129 341
srebrny
aktualizacja co do cypryjskiego covid pass: zapytali mnie o niego tylko raz - na lotnisku w Warszawie (leciałem 13.03) przed wylotem na Cypr :D

(na lotnisku w Larnace pytali tylko o szczepienie, w knajpie ani w sklepach nikt mnie nie pytał o żaden covid pass ani o szczepienie - niby wisiały kartki, ale wszyscy to olewali)

i co do maseczek - dobre 90% ludzi w ogóle nie nosi (mimo że teoretycznie jest obowiązek nawet na zewnątrz - poza plażami, basenami i miejscami aktywności fizycznej /w sumie... jak się spaceruje po mieście, to to też aktywność fizyczna :lol: /). Generalnie można poczuć się jak przed covidem. Jest bardzo bezpiecznie - ja się czułem dużo bezpieczniej niż czasami w PL
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#676 PostWysłany: 18 Mar 2022 01:05 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 2
Leciał ktoś może niedawno na Cypr z testem z immunera albo tesitifly?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#677 PostWysłany: 19 Mar 2022 15:59 

Rejestracja: 19 Mar 2022
Posty: 15
Cześć,
lecę w środę do Larnaki. Dostałam z Wizz taką wiadomość
"Pragniemy poinformować, że WSZYSCY pasażerowie lotu W6 1251 KTW-LCA 23.03.2022 zostaną skierowani do wyznaczonego miejsca w celu poddania się testowi COVID-19 przed kontrolą paszportową.

W tym celu nie jest konieczne wypełnienie formularza zgody.

Z poważaniem
Dział Obsługi Klienta Wizz Air"

Czy dobrze rozumiem, że bez względu na posiadanie Covid pass muszę się testować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#678 PostWysłany: 19 Mar 2022 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Tak.
Cypr zastrzega sobie prawo do wyrywkowych testów po przylocie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Lidka123 lubi ten post.
 
      
#679 PostWysłany: 20 Mar 2022 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
I bardzo często z tego prawa korzysta. Często informacja o tym który samolot będzie testowany jest podawana już przy wylocie z PL, a jak widać nawet i wcześniej. Nie ma się czego bać, jak się sprawnie wyjdzie z samolotu to max 15 minut się straci, na wynik się nie czeka, przychodzi SMSem następnego dnia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#680 PostWysłany: 20 Mar 2022 21:44 

Rejestracja: 30 Kwi 2011
Posty: 28
Na lot w Środę, dostałem identycznego maila
Wygląda na to, że przy mniejszym ruchu testują wszystko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 731 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group