Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sty 2020 21:04 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 5
Cześć wszystkim,
Planuje tygodniowy wyjazd do Tokio w lutym tego roku. Najprawdopodobniej użyje biletów staff dla pracowników linii lotniczych, ale w momencie wylotu będę miala zakupiony jedynie bilet do Tokio, bez powrotu.

Czy ktoś z Was podróżował już w podobny sposób do Tokio? Czy były z tym problemy na wjeździe?
Wg informacji dostępnych na stronie MSZ nie jest obowiązkowe posiadanie biletu powrotnego, ale jego brak może mieć wpływ na podjęcie decyzji o naszym wjeździe.

Czekam na Wasze porady:)

Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 03 Sty 2020 21:06 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Pracujesz w Emirates?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Sty 2020 21:13 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 5
Nie, nie Emirates :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Sty 2020 02:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2019
Posty: 504
złoty
Jesli nie masz biletu powrotnego (albo biletu do gdziekolwiek z Japonii) linia po prostu nie wpusci cie do samolotu. Nie ma tu znaczenia jaki rodzaj biletu masz.

Kiedy ja podrozuje na biletach w jedna strone, ZAWSZE w 100% jestem przepytywana odnosnie mojego statusu w Japonii i ZAWSZE musze pokazywac moja karte pobytu. Raz jak karte zgubilam, to musialam szybko kupic bilet na LCC, zeby pokazac, ze Japonie "mam zamiar opuscic". Inaczej nie dolecialabym do domu.
_________________
~~~ Do or do not. There is no try. ~~~
Gadam od rzeczy na Jutubie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Sty 2020 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
W 2018 lecąc z HongKongu oraz w 2019 lecąc z Kuala Lumpur dwa razy przyleciałem do Japonii na bilecie one way i nikt mnie o nic nie pytał.
Za pierwszym razem przylatując nie miałem jeszcze biletu powrotnego, w drugim miałem ale na innej rezerwacji.

ZAWSZE warto zastanowić się przed użyciem słowa ZAWSZE :)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Sty 2020 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2019
Posty: 504
złoty
W 2019 mialam 14 lotow do Japonii (Dubaj, Hong Kong,
Tajwan, Korea, Singapur). Za kazdym razem sprawdzano u mnie i moich wspolpasazerow bilet powrotny, lub dlaczego biletu powrotnego nie mamy.

Ale jak ktos lubi ryzykowac, to czemu nie? Najwyzej delikwenta linia nie wpusci na poklad.
_________________
~~~ Do or do not. There is no try. ~~~
Gadam od rzeczy na Jutubie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Sty 2020 17:20 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
@anana , kup bilet refundable z Japonii gdziekolwiek (lub dowolny na amerykańskim OTA, które ma 24h czas zwrotu, ale tu będziesz działać pod presją czasu bezpłatnego zwrotu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group