Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Gru 2012 21:03 

Witam,
W dniu 22 listopada dokonałem rezerwacji biletów na stronie Wizzair. Ponieważ wstąpienie do klubu WDC było przy tej transakcji opłacalne wybrałem tą opcję. Proces rezerwacji przebiegł sprawnie, ceny biletów były jak dla członków WDC, do kosztu doliczono kwotę składki. Za rezerwacje płaciłem przelewem. Rezerwację potwierdzono 26 listopada. 27 dostałem fakturę. I wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że do dnia dzisiejszego pod moim profilem nie widac aktywnego członkostwa w WDC. Napisałem reklamację za pomocą formularza na stronie Wizz ale na razie brak odpowiedzi. Dzisiaj znalazłem w Warunkach członkostwa w Wizz Discount Club pewnien zapis który mnie zaintrygował:

"2.1. Podczas rejestracji Członek zostanie obciążony roczną opłatą. Dokonanie opłaty rocznej jest niemożliwe za pomocą przelewu bankowego. "

Wygląda na to, że członkostwo nie zostało aktywowane gdyż płaciłem przelewem. Co ciekawe przy dokonywaniu rezerwacji nie było żadnego ostrzeżenia, że cos jest nie tak. Pytanie, miał ktoś z Was problemy z aktywacją członkostwa po płatnosci za rezerwacje (i w sumie za członkostwo) przelewem? Ile czasu normalnie potrzebne jest do aktywacji członkostwa w profilu w przypadku przeystąpienia do klubu?

Pozdr
Pawel
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 04 Gru 2012 23:02 
Awatar użytkownika

Loty: 249
Kilometry: 415 497
HON fly4free
U mnie było od razu. Kupowałem bilety, dorzuciłem do tego Wizz Xclusive Club, cena biletów się odpowiednio zmniejszyła i doliczone było te 130 czy ile tam za członkostwo. Od tej pory jest status aktywny na profilu. Ale płaciłem też kartą a nie przelewem...
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 04 Gru 2012 23:50 

Loty: 49
Kilometry: 69 318
ciekawe....
ja się pewnie jutro bądź pojutrze przekonam jak będzie u mnie. Robiłam wczoraj właśnie rezerwację i płaciłam przelewem. Także dokupiłam WDC... Mam nadzieję, że nie będzie problemów bo wkrótce mam zamiar kupować następne bilety... :/

A może zapomnieli zmienić info o tym...? Bo kiedyś przecież można było kupić wizz exclusive bez dokonywania rezerwacji. I z tego co pamiętam to można było tylko kartą płacić...Teraz już nie można samego WDC kupić- więc jeśli ktoś robi rezerwację i płaci przelewem to jak niby ma kupić ten WDC???

#4 PostWysłany: 04 Gru 2012 23:53 
Awatar użytkownika

Loty: 3
Kilometry: 3 200
srebrny
Nailea napisał(a):
ciekawe....
ja się pewnie jutro bądź pojutrze przekonam jak będzie u mnie. Robiłam wczoraj właśnie rezerwację i płaciłam przelewem. Także dokupiłam WDC... Mam nadzieję, że nie będzie problemów bo wkrótce mam zamiar kupować następne bilety... :/

A może zapomnieli zmienić info o tym...? Bo kiedyś przecież można było kupić wizz exclusive bez dokonywania rezerwacji. I z tego co pamiętam to można było tylko kartą płacić...Teraz już nie można samego WDC kupić- więc jeśli ktoś robi rezerwację i płaci przelewem to jak niby ma kupić ten WDC???

zlec uzytkownikom forum rezerwacje w Wizzair, a za zaoszczedzone srodki spraw sobei jakas mala przyjemnosc pozdrawiam
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 05 Gru 2012 00:22 

HON fly4free
correos napisał(a):
Nailea napisał(a):
ciekawe....

zlec uzytkownikom forum rezerwacje w Wizzair, a za zaoszczedzone srodki spraw sobei jakas mala przyjemnosc pozdrawiam

:!: jeśli tych "następnych biletów" będzie kilka i o wartości większej niż 4 zł to zdecydowanie nie opłaca się "zlecać uzytkownikom forum rezerwacji w Wizzair" bo do tej "sprawionej sobie jakiejś małej przyjemności" trzeba będzie jeszcze dopłacić
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 05 Gru 2012 00:28 

pemat napisał(a):
correos napisał(a):
Nailea napisał(a):
ciekawe....

:!: jeśli tych "następnych biletów" będzie kilka i o wartości większej niż 4 zł to zdecydowanie nie opłaca się "zlecać uzytkownikom forum rezerwacji w Wizzair" bo do tej "sprawionej sobie jakiejś małej przyjemności" trzeba będzie jeszcze dopłacić

pemat, gafę popełniasz powyżej. Przecież kupując bilety z pomocą forumowiczow można poprosić o jednoczesny zakup Wizz Discount Club i oszczędzi się wtedy zawsze 36zł*ilość odcinkow lotu (1 lub 2)*ilość osob. Kolejne rezerwacje też można robić korzystając już z zakupionego WDC - wtedy prosi się o pomoc z płatnością przy korzystaniu z konta pasażera.

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 05 Gru 2012 01:34 

HON fly4free
maciejwroclaw napisał(a):
pemat napisał(a):
correos napisał(a):

pemat, gafę popełniasz powyżej. Przecież kupując bilety z pomocą forumowiczow można poprosić o jednoczesny zakup Wizz Discount Club i oszczędzi się wtedy zawsze 36zł*ilość odcinkow lotu (1 lub 2)*ilość osob. Kolejne rezerwacje też można robić korzystając już z zakupionego WDC - wtedy prosi się o pomoc z płatnością przy korzystaniu z konta pasażera.

maciejwroclaw, gafę popełniasz nie czytając wątku od początku. WDC jest już zakupiony przelewem (chyba?), więc nie ma sensu korzystać z czyjegoś WDC (co sugeruje correos).
a odnośnie KK wizzair oczywiście masz rację, ale póki co wątek dotyczy(ł) WDC
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 05 Gru 2012 08:11 
Awatar użytkownika

Loty: 3
Kilometry: 3 200
srebrny
Pemat zalecam kawe nim postanowisz cos napisac na forum

Nie sugeruje by korzystala Pani z czyjegosc WDC - tylko by uniknela opłaty za rezerwacje przelewem.
WDC mozesz dodac do swojego konta kupujac jednoczesnie bilet jaki sens placic wiec 18 PLN extra za platnosc przelewem za osobe za lot ? Pozniej tez kazda rezerwacja 18 PLN za osobe za lot przy wyborze wariantu przelew - to sensowne rozwiazanie Pemat ?
 Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 05 Gru 2012 09:03 

HON fly4free
correos napisał(a):
Pemat zalecam kawe nim postanowisz cos napisac na forum

Nie sugeruje by korzystala Pani z czyjegosc WDC - tylko by uniknela opłaty za rezerwacje przelewem.
WDC mozesz dodac do swojego konta kupujac jednoczesnie bilet jaki sens placic wiec 18 PLN extra za platnosc przelewem za osobe za lot ? Pozniej tez kazda rezerwacja 18 PLN za osobe za lot przy wyborze wariantu przelew - to sensowne rozwiazanie Pemat ?

jestem już po kawie - mogę coś napisać? ;)
nie, nie uważam za sensowne przepłacanie za przelewy i inne "haracze", gdy da się to obejść. sam mam kartę i doskonale wiem jak to działa. a mój pierwszy post w tym wątku odnosił się do bardzo skrótowej wypowiedzi, której sensu najwyraźniej nie złapałem "w lot", a której lakoniczność tym bardziej może być niezrozumiana przez osoby zadające pytanie
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 05 Gru 2012 20:12 

Loty: 49
Kilometry: 69 318
No więc właśnie dostałam maila, że moje członkostwo zostało przedłużone. Także prawdopodobnie w Twoim przypadku był problem. Musisz poczekać co Ci odpowiedzą na reklamację.
Pozdrawiam i zyczę udanego rozwiązania sprawy.

Co do reszty rozmowy:
Tak, myślałam o tym żeby poprosić kogoś z forum o kupno biletów ale jakoś tak wyszło, że kupiłam przelewem.
Niedługo powinnam mieć swoją kartę z Citibanku więc wtedy już zupełnie będzie tanio. :) A niech Wizz ma ostatnią opłatę ode mnie. :)

#11 PostWysłany: 06 Gru 2012 10:11 

Nailea - dziękuje za informację, mam nadzieję, że w końcu coś sie ruszy z moja reklamacją wysłaną z formularza, bo nie usmiecha mi sie telefon za 4zl/min. Dałaś mi nadzieję, że ktoś cos jednak przeoczył, a brak aktywnego członkostwa nie wynika z zapisu który cytowałem.
Co do proszenia kogokolwiek o pomoc przy zakupie - decyzja zakupu biletów to byl totalny sponton o godzinie 23:00. Raczej ciężko byłoby kogoś o tej porze znaleźć chętnego do pomocy;)
 Relacje PM off  

#12 PostWysłany: 06 Gru 2012 10:15 

paw3l napisał(a):
Nailea - dziękuje za informację, mam nadzieję, że w końcu coś sie ruszy z moja reklamacją wysłaną z formularza, bo nie usmiecha mi sie telefon za 4zl/min. Dałaś mi nadzieję, że ktoś cos jednak przeoczył, a brak aktywnego członkostwa nie wynika z zapisu który cytowałem.
Co do proszenia kogokolwiek o pomoc przy zakupie - decyzja zakupu biletów to byl totalny sponton o godzinie 23:00. Raczej ciężko byłoby kogoś o tej porze znaleźć chętnego do pomocy;)

Ja tam z reguły do 24-1am pomagam, nawet juz o 3am zdarzylo mi sie pomoc w zakupie biletow Wizza:)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
 Relacje PM off  

#13 PostWysłany: 06 Gru 2012 16:31 

OK , dostałem odpowiedź od WIzzair na reklamację - rozpatrzono pozytywnie, WDC pojawił mi się w profilu. Zajeło to prawie 2 tyg - nie jest źle:)
maciejwroclaw - będę pamiętał o Twojej ofercie i pewnie skorzystam bo karty kredytowej Wizz - CITI nie zamierzam wyrabiać.
 Relacje PM off  

[ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość