Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1227 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 62  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Kwi 2014 21:57 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Witam

Z obserwacji widze, iz wiele cen z tym klubem jest naprawde atrakcyjnym, jednak na stronie Wizzair ciezko doczytac o warunkach, takze prosze o to Was, doswiadczonych forumowiczow. Jakby ktos mogl z dosiwadczenia opisac jak to wyglada, z tego co widzialem placi sie roczny abonament, tylko na rok kalendarzowy czy na rok od zakupienia ? Czytalem jeszcze o jakis wplatach na konto wizz, jakby mogl ktos opisac po krotce jak to wyglada i ogolnie czy polecacie ten program jak ktos lata pare razy w roku z dziewczyna?

==Roku=====Dodano FAQ=====

Pyt: Waznosc mojej karty wizz discount club card wygasa w dniu xx.xx.201x r. Czy moge zrobic rezerwacje przed tym terminem korzystajac z karty, ale leciec po terminie jej wygasniecia?
Odp: Tak. Ważna jest data zakupu biletów, nie data wylotu.

Pyt: Za WDC placi sie roczny abonament, tylko na rok kalendarzowy czy na rok od zakupienia?
Odp: Na 365 dni od chwili zakupienia

Pyt: karta jest za darmo przez rok tzn zadnych oplat miesięcznych? a potem moge zrezygnowac do woli?
Odp: Nie ma opłat miesięcznych. Aby z niej zrezygnować, wystarczy jej nie przedłużać, po upływie roku nie zostaną naliczone dodatkowe opłaty.

Pyt: A co jeśli wykupie np. bilety dla mojej rodziny (znajomych) + bilet dla siebie (żeby spełnić warunki z regulaminu) ale fizycznie nie będę z nimi leciał?Odp: Nie ma problemu. Wystarczy że posiadacz WDC zakupi bilet na rezerwacji, nie musi odbyć tego lotu. Nikt na lotnisku nie będzie robił z tego powodu żadnych kłopotów.

Pyt: Mam pytanie, czy jeżeli wykupuję członkostwo razem z biletami to od razu te bilety są po niższej cenie? Czy dopiero od następnego zakupu mnie obowiązują zniżki?
Odp: Tak

Pyt: Czy jest możliwość wykupienia samego WDC bez kupowania biletów?
Nie

Pyt: Mam pytanie odnośnie zakupu bagażu rejestrowanego. Mam WDC i odprawiając się chciałam wykupić bagaż, ale nie nalicza mi zniżki (23pln / 5€). Czemu?
Odp: Zniżka jest naliczona. Jesli po wylogowaniu sie z konta widzisz tą samą cene dla uzytkownikow bez WDC, moze to znaczyc, ze przegladarka wciąz trzyma informacje o Twoim WDC. Wyczysc ciasteczka i zobaczysz poprawne ceny.
Zniżka jest rowniez w momencie obowiązywania np. promocji -20%.

Jeśli ktoś zauważy jakieś błędy lub konieczność zmiany którejś z odpowiedzi, proszę o kontakt PW. //Roku
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez sylwia_pl 01 Sie 2015 13:20, edytowano w sumie 2 razy
Nieaktualna lub błędna treść zawarta w poście - aktualizacja lub poprawa danych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 18 Kwi 2014 22:06 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Ważność konta jest na rok od zakupu.

Lub jeśli ma się kartę Citibank Wizz, to wówczas nie płaci się abonamentu i konto jest ważne tak długo, jak długo ma się kartę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Kwi 2014 22:07 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Zdecydowanie warto. Juz przy trzecim locie może Ci się to zwrócić (z WDC bilety tansze max o 45zł).
Jeszcze lepszą opcją niż zakup członkowstwa jest wyrobienie karty kredytowej Citi Wizzair, wtedy czlonkowstwo dostajesz za darmo i jeszcze 100zł wpadnie Ci do wykorzystania na loty.
A jak już opłacasz WDC samodzielnie to masz na rok kalendarzowy. Teraz wpłat już się na konto nie robi, po prostu jak masz wykupione WDC to kupujesz tansze bilety.
Jakbyś wyrobił kartę kredytową Citi Wizz to za transakcję nią robione otrzymujesz punkty, które możesz przelać z banku na konto Wizzaira i nimi opłacać bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Kwi 2014 22:54 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Jest ważne rok od zakupienia. Płatność dowolną kartą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Kwi 2014 01:13 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Rzeczywiscie kuszaco to wyglada, co do tej karty to czytam ze kosztuje miesiecznie 12zl czy sa tam jakies jeszce oplaty miesieczne
Jeszcze inne pytania, bo widze ze wymagania tam maja co do pensji i stazu pracy, serio to sprawdzaja ? i jeszce pytanie o ten bagar wiekszy podreczny, ktory zawsze mnie zniechecal do podrozy z Wizzair, maja WDC ile sie placi za wiekszy podreczny ? tak jak inni tylko 50-60zl za lot ?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez lukasz354, 19 Kwi 2014 03:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Kwi 2014 01:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
jak zamówisz przez neta to nie ma opłaty przez rok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Kwi 2014 03:31 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Czyli jak rozumiem karta jest za darmo przez rok tzn zadnych oplat ? a potem moge zrezygnowac do woli ? Juz mam pare kont, dlatego wole sie upewnic
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 19 Kwi 2014 04:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
lukasz354 napisał(a):
Jeszcze inne pytania, bo widze ze wymagania tam maja co do pensji i stazu pracy, serio to sprawdzaja ?

Karta kredytowa to w końcu kredyt, więc jakoś zweryfikować Twoją wiarygodność muszą.
lukasz354 napisał(a):
i jeszce pytanie o ten bagar wiekszy podreczny, ktory zawsze mnie zniechecal do podrozy z Wizzair, maja WDC ile sie placi za wiekszy podreczny ? tak jak inni tylko 50-60zl za lot ?

WDC obniża cenę na lot, a nie na usługi do lotu, więc duży bagaż podręczny będzie kosztować tyle samo. Ale po co Ci on? Zmieścisz się w mały :)
lukasz354 napisał(a):
Czyli jak rozumiem karta jest za darmo przez rok tzn zadnych oplat ? a potem moge zrezygnowac do woli ? Juz mam pare kont, dlatego wole sie upewnic

Możesz zrezygnować po roku, a z tego co pamiętam, to dokładniej miesiąc przed upływem roku od podpisania umowy, musisz złożyć taką dyspozycję. Ja gdy chciałem zrezygnować z karty byłem gorąco namawiany, abym jednak tego nie robił, tak ochoczo mnie Pani namawiała, że zaproponowała kolejny rok bez opłat, a ja się zgodziłem :D
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Kwi 2014 12:06 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Dzieki za informacje, no ja niestety nie pracuje na umowe o prace wiec moze byc ciezko z przyznaniem, pytam o ten podreczny poniewaz zainwestowalem w fajna walizke 55x40x20(wiadomo ze pod ryanair ;p) i nie mam nic mniejszego nawet a dodatkowo wiecie jak to dziewczyny, potrzebuja wsadzic te wszystkie swoje szpargały, a ledwo co w ryanaira sie miescila lecac na tydzien.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Kwi 2014 12:30 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
no to Ty w mały podręczy a ona niech sobie dopłaca za większy :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 19 Kwi 2014 13:07 

Rejestracja: 23 Mar 2011
Posty: 28
Loty: 42
Kilometry: 63 894
Ja się z półtora rocznym dzieckiem na tydzień pakuje w mały podręczny, grunt to dobre zorganizowanie.
_________________
http://travelcast.pl - moje wspomnienia z podróży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 19 Kwi 2014 22:04 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
No tak, ale kupowac kolejna walizke to tez wydatek, nie mam takiej torby w rozmiarach a na ryanaira kupilem porzadna walizke idealna, ze jadac nia wiem ze kolka sie nie rozwala.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 20 Kwi 2014 12:10 

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 19
Pytanie mam do doswiadczonych - jak jest z tymi pkt. Przelalem i obecnie mam 200zl na koncie wizz i czy moge je wydac na wszystkie loty (kierunki) czy obowiazuje to tylko pewne kierunki?
Dziekuje za odp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 20 Kwi 2014 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
szoszo88 napisał(a):
Pytanie mam do doswiadczonych - jak jest z tymi pkt. Przelalem i obecnie mam 200zl na koncie wizz i czy moge je wydac na wszystkie loty (kierunki) czy obowiazuje to tylko pewne kierunki?
Dziekuje za odp


Na wszystkie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 20 Kwi 2014 14:29 

Precyzyjnie pisząc na wszystkie loty z WIZZ Hungary, nie wykorzystasz pkt na loty WIZZ Ukraina, a więc na loty do Kijowa i z terenu Ukrainy
Góra
 PM off  
      
#16 PostWysłany: 22 Kwi 2014 20:45 

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 19
Ok dzieki za odpowiedz, czyli przy platnosci wybiore ze place z konta wizz a reszte doplace karta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 22 Kwi 2014 20:50 

TAK
Góra
 PM off  
      
#18 PostWysłany: 22 Kwi 2014 21:48 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
szoszo88 napisał(a):
Ok dzieki za odpowiedz, czyli przy platnosci wybiore ze place z konta wizz a reszte doplace karta?


Ale ta opcja nie działa chyba przy płatnościach w aplikacji mobilnej.

Dodatkowo za loty z Polski (i wszystkie inne usługi) do Tel Awiwu nie można płacić środkami z konta - tylko kartą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 22 Kwi 2014 21:53 

Sudoku napisał(a):

Dodatkowo za loty z Polski (i wszystkie inne usługi) do Tel Awiwu nie można płacić środkami z konta - tylko kartą.


NIEPRAWDA:
Kod:
Wylot
W6 1559   ... marca 2015
Wylot z:Warszawa Chopin (WAW) 15:35

Przylot do:Tel-Aviv (TLV) 20:20
Powrót
W6 1560   ... marca 2015
Wylot z:Tel-Aviv (TLV) 21:10

Przylot do:Warszawa Chopin (WAW) 23:55

Metoda płatnościCytowana cenaPobrana cenaStatus
Konto WIZZ   236,00 zł     236,00 zł (potwierdzona)
Karta Citibank Wizz Air   XXXXXXXXXXXX0227 829,60 zł    829,60 zł (potwierdzona)
Góra
 PM off
Tulsa lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 23 Kwi 2014 19:27 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
Hmm.. jak ja płaciłem, ale było to ok. 8-9 miesięcy temu, to za loty do Tel Avivu nie można było płacić punktami...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1227 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 62  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group