Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 62  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 14 Maj 2014 11:44 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 142
Loty: 4
Kilometry: 3 562
Witam,

Wczoraj dokonałem pierwszej rezerwacji w wizz air. Zapłaty dokonałem przez przelew. Dziś mam na koncie potwierdzenie, że pieniądze wpłynęły, ale konta Discount club nie mam aktywowane.

Proszę o pomoc :)

Pozdrawiam
Wojtek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#62 PostWysłany: 14 Maj 2014 11:59 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 136
a wybrałeś opcję zakupu WDC przy kupnie biletów?

Jeśli tak - to pisz do wizza, jeśli nie - umarł w butach, możesz kupić sobie wdc przy następnym locie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 14 Maj 2014 12:05 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 142
Loty: 4
Kilometry: 3 562
jak widać na screenie wybrałem WDC.

Na jaki adres mogę pisać do nich w tej sprawie?

Pozdrawiam

Załączniki:
wizzz.jpg
wizzz.jpg [ 39.93 KiB | Obejrzany 11635 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 14 Maj 2014 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Członkostwo powinno być z automatu. Sprawdź jeszcze raz - zaloguj się na konto W!zz, wejdź w profil i na dole jest WIZZ Discount Club "status klubowy", powinienes mieć "Aktywna".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 14 Maj 2014 12:12 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 136
http://wizzair.com/pl-PL/Claims

to jest link do reklamacji, tam opisz problem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 14 Maj 2014 12:27 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 142
Loty: 4
Kilometry: 3 562
yoda napisał(a):
http://wizzair.com/pl-PL/Claims

to jest link do reklamacji, tam opisz problem


Dzięki za podanie linku.


tycik napisał(a):
Członkostwo powinno być z automatu. Sprawdź jeszcze raz - zaloguj się na konto W!zz, wejdź w profil i na dole jest WIZZ Discount Club "status klubowy", powinienes mieć "Aktywna".



Logowałem się wcześniej kilka razy i nic nie pomagało i patrzałem tam gdzie mówiłeś. Ale teraz samo wskoczyło.

Dzięki po raz kolejny za szybką pomoc.

Pozdrawiam
Wojtek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 14 Maj 2014 12:34 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 548
Loty: 368
Kilometry: 611 597
niebieski
Ja jak wykupowałem WDC, to czekałem za aktywacją chyba 3 dni, także spokojnie :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 14 Maj 2014 13:10 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 195
wojtek_92 napisał(a):
Wczoraj dokonałem pierwszej rezerwacji w wizz air. Zapłaty dokonałem przez przelew. Dziś mam na koncie potwierdzenie, że pieniądze wpłynęły, ale konta Discount club nie mam aktywowane.
WDC nie można opłacić przelewem (patrz regulamin). Natomiast doświadczenie innych użytkowników wskazuje, że jak do nich napiszesz/zadzwonisz to powinni Ci bez problemu aktywować WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 14 Maj 2014 16:05 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 142
Loty: 4
Kilometry: 3 562
Po dwóch godzinach sam wskoczył status "aktywowano". :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 20 Maj 2014 19:59 

Rejestracja: 02 Gru 2013
Posty: 3
Cześć, jak z tą kartą właściwie jest? Na stronie wizzair i citibanku oferta dalej jest widoczna i aktywna, nie ma informacji o wycofaniu ?
_________________
Using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 20 Maj 2014 20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 1070
Loty: 71
Kilometry: 81 270
niebieski
brutu napisał(a):
Cześć, jak z tą kartą właściwie jest? Na stronie wizzair i citibanku oferta dalej jest widoczna i aktywna, nie ma informacji o wycofaniu ?

Kart Citi Wizzair bank handlowy już nie wydaje, zastąpi je karta Citi Gold.
_________________
http://banner.flightdiary.net/skibek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 31 Maj 2014 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
mlc napisał(a):
Nie wiem, czy pytam we właściwym miejscu, ale czy ktoś miałby ochotę pomóc mi nabyć bilet przy pomocy swojego członkostwo w WizzAir Discount? :) pretty please


A zdajesz sobie sprawę, że wtedy musisz też kupić bilet dla osoby, która Ci będzie pomagać? Jeżeli tak to tu jest odpowiedni temat z kontaktami do użytkowników, którzy pomagają (mam-czlonkostwo-w-wizz-air-discount-club-wdc-i-pomoge,181,38807)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 02 Cze 2014 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Mój mąż ma WDC. Mój teść, który nazywa się TAK SAMO chciałby kupić bilety i skorzystać z męża WDC. Na karcie pokładowej byłoby zatem to samo imię i nazwisko co mojego męża. Czyli na pierwszy rzut oka wszystko tak jakby leciał mój mąż;) Ale czy przy skanowaniu karty pokładowej obsługa ma wgląd do jakiś bardziej szczegółowych danych członka WDC?
Teść ma inny adres (ale to chyba mały problem i łatwo w razie czego się wytłumaczyć, zresztą mój mąż w dowodzie też ma inny adres i nigdy problemów nie było), ale też jest podana data urodzenia:/ Czy TEORETYCZNIE jest jakieś ryzyko, że mogą zakwestionować bilet teścia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 02 Cze 2014 21:43 

juliaka napisał(a):
Mój mąż ma WDC. Mój teść, który nazywa się TAK SAMO chciałby kupić bilety i skorzystać z męża WDC. Na karcie pokładowej byłoby zatem to samo imię i nazwisko co mojego męża. Czyli na pierwszy rzut oka wszystko tak jakby leciał mój mąż;) Ale czy przy skanowaniu karty pokładowej obsługa ma wgląd do jakiś bardziej szczegółowych danych członka WDC?
Teść ma inny adres (ale to chyba mały problem i łatwo w razie czego się wytłumaczyć, zresztą mój mąż w dowodzie też ma inny adres i nigdy problemów nie było), ale też jest podana data urodzenia:/ Czy TEORETYCZNIE jest jakieś ryzyko, że mogą zakwestionować bilet teścia?



Jak ma to samo imię i nazwisko to jest szczęściarzem, który trochę zaoszczędzi przy zakupie biletów o koszt wdc. W profilu nie ma danych co do daty urodzenia i danych dokumentu właściciela wdc, a więc gdyby jednak przy odprawie został poproszony o dane dokumentu (czasami jeszcze ta konieczność występuje) mąż poda swoje i tyle
Góra
 PM off  
      
#75 PostWysłany: 02 Cze 2014 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Anonymous napisał(a):
juliaka napisał(a):
Mój mąż ma WDC. Mój teść, który nazywa się TAK SAMO chciałby kupić bilety i skorzystać z męża WDC. Na karcie pokładowej byłoby zatem to samo imię i nazwisko co mojego męża. Czyli na pierwszy rzut oka wszystko tak jakby leciał mój mąż;) Ale czy przy skanowaniu karty pokładowej obsługa ma wgląd do jakiś bardziej szczegółowych danych członka WDC?
Teść ma inny adres (ale to chyba mały problem i łatwo w razie czego się wytłumaczyć, zresztą mój mąż w dowodzie też ma inny adres i nigdy problemów nie było), ale też jest podana data urodzenia:/ Czy TEORETYCZNIE jest jakieś ryzyko, że mogą zakwestionować bilet teścia?



Jak ma to samo imię i nazwisko to jest szczęściarzem, który trochę zaoszczędzi przy zakupie biletów o koszt wdc. W profilu nie ma danych co do daty urodzenia i danych dokumentu właściciela wdc, a więc gdyby jednak przy odprawie został poproszony o dane dokumentu (czasami jeszcze ta konieczność występuje) mąż poda swoje i tyle


Właśnie w profilu na koncie mojego męża nie ma danych dokumentu właściciela WDC, ale jest data urodzenia:/ Tylko ta data mnie martwi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 02 Cze 2014 22:24 

ale po zalogowaniu się na konto mywizz - Profil można kliknąć na "Edytuj dane", datę urodzenia można zmieniać ile razy się chce, przed chwilą ją wpisałem dotąd nie miałem jej wpisanej w ogóle
Góra
 PM off  
      
#77 PostWysłany: 02 Cze 2014 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
A faktycznie, datę też można zmieniać. Jakoś założyłam intuicyjnie, że tego edytować nie można;) Dzięki!

Nie mogę skasować całkiem, żeby w ogóle nie było daty, a jak zmienimy na jeden lot datę (tak o 30 lat:D) i znowu ustawimy prawidłową to raczej mało prawdopodobne, że się ktoś tym zainteresuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 02 Cze 2014 22:38 

oni naprawdę mają wystarczająco rzeczy do sprawdzania i jak mąż będzie miał wydrukowana kartę pokładową z ważnym dowodem lub paszportem na to samo imię i nazwisko to po udanej podróży będziecie się śmiali z tego waszego stresu
Góra
 PM off  
      
#79 PostWysłany: 02 Cze 2014 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Anonymous napisał(a):
oni naprawdę mają wystarczająco rzeczy do sprawdzania i jak mąż będzie miał wydrukowana kartę pokładową z ważnym dowodem lub paszportem na to samo imię i nazwisko to po udanej podróży będziecie się śmiali z tego waszego stresu


to ma lecieć teść (a konto WDC jest męża). o męża bym się tak nie martwiła, ale jak stres/problemy będzie miał teść to się wolę 2 razy zastanowić, bo słabo mieć przechlapane u teściów;)
tak czy siak dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 03 Cze 2014 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
juliaka napisał(a):
Anonymous napisał(a):
oni naprawdę mają wystarczająco rzeczy do sprawdzania i jak mąż będzie miał wydrukowana kartę pokładową z ważnym dowodem lub paszportem na to samo imię i nazwisko to po udanej podróży będziecie się śmiali z tego waszego stresu


to ma lecieć teść (a konto WDC jest męża). o męża bym się tak nie martwiła, ale jak stres/problemy będzie miał teść to się wolę 2 razy zastanowić, bo słabo mieć przechlapane u teściów;)
tak czy siak dzięki za pomoc!


Nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 62  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group