Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 62  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 10 Cze 2014 14:05 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Co w sytuacji gdy wczoraj kupiłem członkostwo w WDC, a dzisiaj dostałem SMSa że wydano mi kartę Wizz (oczywiście z darmowym członkostwem) w WDC na najbliższy rok ;) Można zrezygnować z wykupionego wczoraj WDC ? Albo WDC z KK przypisać komuś innemu ?

EDIT: Dobra, zadzwoniłem do City i nic się nie da zrobić. Mało tego, nie gwarantują mi że Wizz Air otworzy mi konto z WDC i premią powitalną, nawet karta aktywowana zostałaby, a warunki premii spełnione przed zakończeniem ich współpracy tj. 16 czerwca.


Ostatnio edytowany przez Manuel, 10 Cze 2014 16:34, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#82 PostWysłany: 10 Cze 2014 14:23 

Jedyna szansa to podanie do umowy o kk citi wizz emaila z innego konta mywizz, pieniędzy za wcześniej wykupione wdc nie zwrócą
Góra
 PM off  
      
#83 PostWysłany: 17 Cze 2014 09:58 

Rejestracja: 14 Kwi 2010
Posty: 99
Manuel napisał(a):
Co w sytuacji gdy wczoraj kupiłem członkostwo w WDC, a dzisiaj dostałem SMSa że wydano mi kartę Wizz (oczywiście z darmowym członkostwem) w WDC na najbliższy rok ;) Można zrezygnować z wykupionego wczoraj WDC ? Albo WDC z KK przypisać komuś innemu ?

EDIT: Dobra, zadzwoniłem do City i nic się nie da zrobić. Mało tego, nie gwarantują mi że Wizz Air otworzy mi konto z WDC i premią powitalną, nawet karta aktywowana zostałaby, a warunki premii spełnione przed zakończeniem ich współpracy tj. 16 czerwca.


nie dziwię się, ze nic się nie da z tym zrobić, dbają o swoje interesy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 25 Cze 2014 11:14 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
czy może ktoś napisać skąd najlepiej teraz zawrzeć członkowstwo?
znalazłem coś takiego:
https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/w ... tId=girtwf

co o tym myślicie? jakie są różnice warunkach w porównaniu do citi ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 25 Cze 2014 11:19 

lizack napisał(a):
czy może ktoś napisać skąd najlepiej teraz zawrzeć członkowstwo?
znalazłem coś takiego:
https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/w ... tId=girtwf

co o tym myślicie? jakie są różnice warunkach w porównaniu do citi ?


karta-kredytowa-wizz-raiffeisenpolbank,181,50034

na tą chwilę i zapewne tak zostanie członkostwo w wdc nie będzie już przyznawane za darmo, trzeba je będzie wykupić za kwotę 130 zł/rok podczas kupna biletów wizzair
Góra
 PM off  
      
#86 PostWysłany: 25 Cze 2014 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Anonymous napisał(a):
zapewne tak zostanie

Wczoraj podczas załatwiania transferu do Reiff. na moje pytanie w tej kwestii, Pani odpowiedziała, że prawdopodobnie członkostwo będzie przyznawane wraz z wydaniem docelowej karty Reiffeisen Wizzair.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 25 Cze 2014 11:51 

obyś miał rację i trzymam za to kciuki, by tak się stało, bo na papierze póki co "echo"
Góra
 PM off  
      
#88 PostWysłany: 28 Cze 2014 13:44 

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 43
ja również w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem banku zostałem poinformowany że członkowstwo wdc będzie kontynuaowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 02 Lip 2014 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
Dostałem takiego maila od W6:
Cytuj:
Pana(-i) członkostwo w klubie wygaśnie w dniu 23 07 2014. Dla członków klubu mamy specjalną ofertę: za przedłużenie członkostwa przed 21 09 2014, można zaoszczędzić 5 euro i przedłużyć członkostwo za jedynie 24,99 euro.

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i do oszczędności w najbliższych 12 miesiącach!

Członkostwo będzie ważne przez następnych 12 miesięcy od daty wygaśnięcia obecnego członkostwa (nawet jeśli zostanie przedłużone przed datą wygaśnięcia).


Nie za bardzo to rozumiem - czy mogę przedłużyć członkostwo w promocyjnej cenie 24,99 EUR nawet po dacie wygaśnięcia obecnego członkostwa, ale przed 21.09.2014. Czy o co tu chodzi ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 04 Lip 2014 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 206
Loty: 27
Kilometry: 59 235
niebieski
A gdzie dokładnie można sprawdzić po zalogowaniu na Wizz do kiedy mam ważne członkostwo w WDC?. Nigdzie tego nie widzę.
_________________
www.szkoda-czasu.pl - mój blog/strona o podróżach. Zapraszam.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 04 Lip 2014 16:02 

szkodaczasu napisał(a):
A gdzie dokładnie można sprawdzić po zalogowaniu na Wizz do kiedy mam ważne członkostwo w WDC?. Nigdzie tego nie widzę.


wersja mobilna strony wizzair - Profil
Góra
 PM off  
      
#92 PostWysłany: 25 Lip 2014 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 6
Heja :) Chciałabym się zapytać i byłabym superwdzięczna za odpowiedź :) :
czy jeśli się wykupuje ten Wizzair Discount Club wraz z rezerwacją to na te bilety z tej rezerwacji jest już też zniżka klubowa na wykupowane bilety? Czy raczej trzeba sobie kupić jeden bilet wraz z WDC a resztę później już ze zniżką jak WDC się aktywuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 25 Lip 2014 10:18 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22435
Działa w trakcje kupienia, na wszystkie bilety
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 25 Lip 2014 10:27 

http://www.fly4free.pl/rezerwacja-bilet ... -poradnik/
Góra
 PM off  
      
#95 PostWysłany: 12 Sie 2014 08:26 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
Mam pytanie. Wygasa mi na dniach członkostwo w WDC. Żeby je przedłużyć trzeba dokonać rezerwacji biletu (tak jak przy pierwszym zakupie członkostwa)?

Edit:
Sam sobie odpowiem i zostawię post, w razie gdyby ktoś na przyszłość miał podobne pytanie :-)

Tak, żeby przedłużyć członkostwo w WDC trzeba dokonać kupna biletu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 12 Sie 2014 08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Runo-88 napisał(a):
Sam sobie odpowiem i zostawię post, w razie gdyby ktoś na przyszłość miał podobne pytanie :-)

Tak, żeby przedłużyć członkostwo w WDC trzeba dokonać kupna biletu.

Nieprawda, oferty kontynuacji WDC są i to nawet po niższej od standardowej cenie - 105zł. Oferta aktywna do 60 dni po wygaśnięciu dotychczasowego WDC.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 12 Sie 2014 09:43 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
Tak, można przedłużyć członkostwo za 105zł, ale można tego dokonać tylko przy okazji kupna biletu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 24 Sie 2014 17:46 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 5
Hej, mam problem z kontem WDC...
Kupiłam ostatnio bilety do Bułgarii i obliczyłam, że wyjdzie mnie taniej, jeśli kupię WDC.
Zapłaciłam za rezerwację (ok 2 tyg temu), ale konto WDC jest nieaktywne.
Nadal jest tam informacja, że moje konto wygasło (kiedyś daaawno temu miałam to konto, myślę że było to 2-3 lata temu?)
Może ja nie rozumiem mechanizmu, ale czy moje WDC nie powinno być już aktywowane?
Odlot mam za 12 dni, może dopiero "po pierwszym locie" konto mi się aktywuje?

Ktoś kiedyś miał taki problem, czy to jest po prostu normalne?

Pozdrawiam, Martyna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 24 Sie 2014 17:48 

Płatność przelewem?
Góra
 PM off  
      
#100 PostWysłany: 25 Sie 2014 16:47 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 5
Anonymous napisał(a):
Płatność przelewem?

Tak, przelewem.
To ma jakieś znaczenie? :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 62  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group