Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 62  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 05 Maj 2014 11:58 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 77
Pytanie - czytając wcześniejszy wpis chciałbym coś usystematyzować.

Chce kupic 2 bilety lotnicze łącznie 1200RT. Na koncie WIZZ mam 500zł. Czyli przy płatności ściągnie mi 500zł z KONTA WIZZ a dodatkowo będę mógł zapłącić kredytówką 700zł? I zostanie to automatycznie przekierowane?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 05 Maj 2014 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
@szoszo
Dokładnie tak będzie. Co prawda był okres kiedy z powodu jakiś błędów na stronie Wizz nie można było dokonać takiego zakupu ale obecnie wszystko powinno pójść bez przeszkód.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 05 Maj 2014 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Witam. bo nie mogę znaleźć na forum a wydaje mi się, że kiedyś czytałem.
Chodzi o wykupienie transferu do lub z lotniska ale za punkty wdc.
Można?
W firmie z którą wizz ma umowę. Z LTN jest to koszt 37,5 euro
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 05 Maj 2014 23:12 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
37e to jest za transfer w obie strony? Sam na stronie nationalexpress możesz sobie kupić taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 05 Maj 2014 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
A Easy Bus jeszcze taniej - jeśli kupisz odpowiednio wcześniej i nie potrzebujesz na najbardziej oblegane godziny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 06 Maj 2014 00:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Dzięki za odpowiedzi.
Trochę poskładałem wyjazd i coś nieco wiem więcej.
Na pewno za późno zabrałem się za EB. 29 06 - 17 07
Chodziło mi bardziej nie o cenę bo na koncie mam sporo kredytu w wizz, tylko czy można? Jak można to fizycznie jak to zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 06 Maj 2014 10:14 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
Wchodzisz na swoje konto Wizz, znajdujesz odpowiednią rezerwację, klikasz dodaj usługi.

Pierwsza strona będzie z bagażem, klikasz kontynuuj i tam będzie opcja transferu, wybierasz co Cię interesuje i klikasz kontynuuj.

Pojawi się strona z płatnością, domyślnie kartą ale powyżej masz zakładki z przelewem i płatnością punktami.
Góra
 Profil Relacje PM off
mahalnet lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 06 Maj 2014 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
maczala1 napisał(a):
@szoszo
Dokładnie tak będzie. Co prawda był okres kiedy z powodu jakiś błędów na stronie Wizz nie można było dokonać takiego zakupu ale obecnie wszystko powinno pójść bez przeszkód.

Ostatnio przez aplikacje mobilna probowalem tak zrobic i nie dalo sie, jedynie na stronie. Natomiast na stronie nie dalo sie oplacic bagazu punktami, gdy nie bylo klubowicza na rezerwacji a w appce sie dalo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 06 Maj 2014 15:35 

Rejestracja: 29 Mar 2014
Posty: 3
Loty: 11
Kilometry: 10 891
Witam serdecznie! Mam pytanie odnośnie konta WDC jako, że należę do grupy tych "mniej doświadczonych".
Moja mama ma kartę Citi Wizz i na nią zapisane jest również konto na stronie wizzair. Czy jeśli zmienię jej konto wizz na siebie to dalej pozostanie mi darmowe członkostwo w Discount Club jeśli karta Citi wizz pozostanie zapisana dalej na nią? Ona nie podróżuje za wiele, a ja narazie nie dostanę karty Citi :)
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 06 Maj 2014 15:40 

malaczarna napisał(a):
Witam serdecznie! Mam pytanie odnośnie konta WDC jako, że należę do grupy tych "mniej doświadczonych".
Moja mama ma kartę Citi Wizz i na nią zapisane jest również konto na stronie wizzair. Czy jeśli zmienię jej konto wizz na siebie to dalej pozostanie mi darmowe członkostwo w Discount Club jeśli karta Citi wizz pozostanie zapisana dalej na nią? Ona nie podróżuje za wiele, a ja narazie nie dostanę karty Citi :)
Pozdrawiam!


koniecznie poczytaj:
http://www.fly4free.pl/pilne-citibank-w ... astercard/
Góra
 PM off  
      
#51 PostWysłany: 07 Maj 2014 05:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Dzięki siGGe. Bez tej wskazówki chyba dalej bym sikał w majty.
Mam jeszcze pytanie: tam gdzie wskazałeś jest cena 53 pln/os. Czyli dla 3 osób w dwie strony wychodzi 318pln.
Gdy liczę z odnośnika ze strony wizz (otwiera się osobna karta) to to jest cena 37,5€. Lecz tam jest też możliwość wykupienia transferu w dwie strony a tu już kosztuje mniej bo 55€.

Oczywiście środki na koncie wizz mam jakoby za darmo ale jeśli jest możliwość zaoszczędzenia tej różnicy to było by trochę lepiej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 07 Maj 2014 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
dmirstek napisał(a):
chris0o napisał(a):
Niemal rok temu kupiłem WDC - czy to prawda, że zawsze przychodzi oferta przedłużenia o kolejny rok po obniżonej cenie? i ile ona wynosi?

Mi przysłali ofertę, że mogę przedłużyć 5 euro taniej.

dodam jeszcze, że dają od momentu wygaśnięcia członkostwa, 2 miesiące na przedłużenie członkostwa w obniżonej cenie 24.99 EUR zamiast 29.99 EUR
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 07 Maj 2014 10:25 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
@mahalnet nie wiem o jakim odnośniku mówisz, mi w każdej opcji liczy po 53zł.

I wydaje mi się, że żeby zapłacić złotówkami z konta Wizz to nie ma innej opcji niż opisana przeze mnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 07 Maj 2014 13:08 

Rejestracja: 29 Mar 2014
Posty: 3
Loty: 11
Kilometry: 10 891
Anonymous napisał(a):
malaczarna napisał(a):
Witam serdecznie! Mam pytanie odnośnie konta WDC jako, że należę do grupy tych "mniej doświadczonych".
Moja mama ma kartę Citi Wizz i na nią zapisane jest również konto na stronie wizzair. Czy jeśli zmienię jej konto wizz na siebie to dalej pozostanie mi darmowe członkostwo w Discount Club jeśli karta Citi wizz pozostanie zapisana dalej na nią? Ona nie podróżuje za wiele, a ja narazie nie dostanę karty Citi :)
Pozdrawiam!


koniecznie poczytaj:
http://www.fly4free.pl/pilne-citibank-w ... astercard/


Tak, czytałam. Dziękuję.
wiem co i jak ale:
1. mam (tzn. mama ma;)) zgromadzonych trochę punktów, które:
Cytuj:
można przenieść z Karty na konto WIZZ na dotychczasowych warunkach do 15 czerwca 2014! Po tym terminie Bank automatycznie w ciągu 30 dni przekaże wszystkie pozostałe punkty na aktywne Konto WIZZ. Punkty zachowają ważność jeszcze przez kolejne 24 miesiące.

2. WDC mam ważne do stycznia 2015 więc szansa na kupno tańszych lotów dalej jest. A nie zawsze opłaca się kupowanie dwóch tańszych biletów i później jednego nie wykorzystanie. (np. cena WDC 54złx2=108zł > cena normalna 99zł)

Więc ponawiam moje pytania z pierwszej wiadomości :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 07 Maj 2014 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
SiGGe, oczywiście. Tam gdzie napisałeś to jest i juz zamówiłem. Dziękuję Ci bardzo za wskazówkę.
Przy liście rezerwacji oo prawej stronie jest baner z busem: http://wizzairporttransfer.com/index.ph ... &lng=pl-PL
Tam ceny podane są w euro i można wybrać transfer w dwie strony i taki busem kosztuje 55€.

Jak napisałem wcześniej wykupilem za 53pln/os. Bo punkty mam przy okazji płatności kartą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 08 Maj 2014 13:24 

Rejestracja: 16 Mar 2011
Posty: 23
Witam wszystkich,

Pierwszy raz w życiu będę leciał z Wizzairem, więc proszę o wyrozumiałość i wyjaśnienie bądź potwierdzenie kilku kwestii. Planuję lot do Tel Avivu z Katowic w 2 strony na początku czerwca dla 3 osób w sumie.

1. Przy bookowaniu biletów wyskakuje mi opcja wykupu członkostwa w Discount Club za 130zł. Rozumiem że przy zakupie członkostwa nie jestem związywany z kartą kredytową Citi której nie chcę? Wolę zapłacić te 130zł i nie dostać tej karty. Dobrze rozumuję?

2. Zakładam że po wykupieniu tego członkostwa będę mógł skorzystać ze zniżek od razu tak? Chodzi mi o to że kupując oddzielnie lot powrotny jest dużo niższa cena niż jak w jednej rezerwacji kupuje się obie strony na raz. Zniżka obejmie wszystkie 3 osoby?

3. Na co "uważać" przy kupowaniu biletów? Są jakieś haczyki jak np w Ryanerze podwójne przewalutowanie swego czasu? Ewentualnie jakieś inne rzeczy które mogłyby podnieść koszt powyżej tych promocyjnych cen?

4. Czy można zapłacić przy użyciu WYPUKŁEJ karty debetowej MasterCard, czy musi to być karta kredytowa?

Pytania może trochę śmieszne z punktu widzenia doświadczonych osób, mi jednak odpowiedzi na nie bardzo pomogą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 08 Maj 2014 13:32 

1. Tak
2. Tak, ale musisz być jedną z osób na rezerwacji
3. Tylko usługi dodatkowe mogą podnieść koszt rezerwacji
4. Może być debetowa
Góra
 PM off
corey10 lubi ten post.
 
      
#58 PostWysłany: 08 Maj 2014 13:37 

corey10 napisał(a):
Witam wszystkich,

Pierwszy raz w życiu będę leciał z Wizzairem, więc proszę o wyrozumiałość i wyjaśnienie bądź potwierdzenie kilku kwestii. Planuję lot do Tel Avivu z Katowic w 2 strony na początku czerwca dla 3 osób w sumie.

1. Przy bookowaniu biletów wyskakuje mi opcja wykupu członkostwa w Discount Club za 130zł. Rozumiem że przy zakupie członkostwa nie jestem związywany z kartą kredytową Citi której nie chcę? Wolę zapłacić te 130zł i nie dostać tej karty. Dobrze rozumuję?

2. Zakładam że po wykupieniu tego członkostwa będę mógł skorzystać ze zniżek od razu tak? Chodzi mi o to że kupując oddzielnie lot powrotny jest dużo niższa cena niż jak w jednej rezerwacji kupuje się obie strony na raz. Zniżka obejmie wszystkie 3 osoby?

3. Na co "uważać" przy kupowaniu biletów? Są jakieś haczyki jak np w Ryanerze podwójne przewalutowanie swego czasu? Ewentualnie jakieś inne rzeczy które mogłyby podnieść koszt powyżej tych promocyjnych cen?

4. Czy można zapłacić przy użyciu WYPUKŁEJ karty debetowej MasterCard, czy musi to być karta kredytowa?

Pytania może trochę śmieszne z punktu widzenia doświadczonych osób, mi jednak odpowiedzi na nie bardzo pomogą.


ad 1. Klikasz na cenę z wdc, zapyta czy faktycznie chcesz wykupić wdc po potwierdzeniu dla ciebie i osób z tobą lecących obniża cenę biletu/ów na te z wdc, po opłaceniu wdc jest aktywne od razu (oczywiście przed reszerwacją logujesz się na swoje konto mywizz)
ad 2. nie ma przewalutowań, sam decydujesz czy wykupujesz duży podręczny, rejestrowany, transport itp. jak nie do końca pozostanie cena z wdc jaką ci pokazało na początku rezerwacji

ad 3. rezerwację z wykupieniem wdc opłacasz dowolną kartą debetową/kredytową z odpowiednim saldem na koncie karty, nie ma przewalutowań i to ty decydujesz jaką walutą z kilku dostępnych płacisz, tyle, że po ich kursie

ad j/w pkt 3
Góra
 PM off
corey10 lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 11 Maj 2014 13:29 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 31
witam,
przepraszam jeśli zadaje pytanie, które gdzieś wcześniej padło. Jednak im więcej czytałem postów i różnych opinii (w różnych miejscach), to tym mniej rozumiałem.
Sytuacja wygląda ta, że na bank lecimy w 2 (a może nawet 4/5 osób do gruzji). Później chcę jeszcze kupić bilet do neapolu.
znalazłem lot z katowic do gruzji 159 zł z kartą wdc -119 zł.
I tu się pojawia problem, czy:
1. osoba posiadająca kartę wdc może kupić 4 osobom bilet? ile wówczas płacimy (bo czytałem, że trzeba też opłacić bilet kupującemu).
2. czy bardziej się opłaca kupić kartę wdc. Jeśli ją kupię, to płacę 130 zł za rok i mogę kupować dowolną liczbę lotów w promocji, czy do jakiegoś limitu.

będę wdzięczny za łopatologiczne wyjaśnienie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 11 Maj 2014 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
(1) może, ale bilet musi być też dla niej, czyli 5*119 wyjdzie, o ile jest tyle biletów w tej cenie, więc lepiej wychodzi kupić WDC dla siebie (2), zwłaszcza jak chce się jeszcze polatać w najbliższym czasie. Różnica to raptem 11zł. I tak, możesz latać ile chcesz.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 62  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group