Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sie 2016 09:35 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2170
srebrny
Da się sprawdzić swoją rezerwacje na stronie przewoźnika?
Rezerwacja zrobiona przez pośrednika, mam PNR numer biletu
Nie znajduje na CMT, lot dopiero w lutym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 19 Sie 2016 16:27 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Niestety nie ma opcji. Nawet po zarejestrowaniu się u nich i chęci dodania osobnego PNR pojawia się błąd że adres e-mail się nie zgadza (bo pośrednik pewnie podał swój).
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Sie 2016 16:34 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2170
srebrny
email jest mój na 100% sprobuje w takim razie zarejestrować się
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Sie 2016 17:12 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Sprawdź dokładnie. Niektóre OTA jako główny adres e-mail podają swój a dopiero w kopii adres klienta. Sprawdź dokładnie maila z potwierdzeniem.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Wrz 2016 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Na początku wywalało mi błędy, ale w końcu jest rezerwacja do podejrzenia tutaj http://www.lionair.co.id/booking-and-se ... ve-booking
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Paź 2016 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 16
Loty: 23
Kilometry: 62 649
mam ten sam problem mam nr bodajże PNR i nic mi nie wyszukuje. Dane które muszę podać to ają być dane obojętnie któego pasażera czy płatnika ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Paź 2016 20:15 

Rejestracja: 01 Maj 2015
Posty: 73
mam to samo i nie moge podejrzec swojej rezerwacji. lot w grudniu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 31 Paź 2017 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
A jak wygląda sytuacja z bagażem? Pilnują wagi co do grama? Czy puszczają oko, przy lekkim balaście? :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Paź 2022 14:35 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 278
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
Odświeżam temat. Rezerwacja na stronie Lion Air. Wszystko jest ok. W czasie odprawy online są do przeczytania warunki i czytamy:
"Hand/ Cabin Baggage Allowance

One briefcase or one small bag, each not exceeding: depth 23cm (9in), height 34cm (13in), length 48cm,(19in)

IMPORTANT NOTICE:

Web-checked passengers with baggage exceeding cabin limits will have their baggage offloaded. Baggage will only be uplifted on the next available flight and it would be the passenger’s responsibility to collect these bags from the airport when they arrive. Excess baggage fees will also be charged if the checked baggage exceeds 20kg."

Ciekawe, że słowem nie ma o wadze bagażu podręcznego. Martwi mnie wymiar 48cm bo ja walizki kupowałem pod większość innych linii lotniczych czyli bodajże 54cm. No i oni straszą, że jak wymiary będą większe a odprawiłem się przez internet to wyśłą walichy innym lotem - naprawdę? To może lepiej odprawić się na lotnisku i ewentualnie dopłacić na miejscu za nadwymiar? Ma ktoś doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 02 Paź 2022 02:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@rafafi Zamień walizkę na plecak i problem z głowy.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 02 Paź 2022 04:06 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 278
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
-- 02 Paź 2022 04:01 --

Załadowałem się właśnie do samolotu LionAir. Oprócz walizki miałem plecak z aparatem, woda i takie tam. Wcale nie taki mały. Mogę spokojnie powiedzieć, że na trasie Labuan Bajo - Surabaja nie ważą nie mierzą bagażu. U nikogo przede mną w kolejce w czasie checkinu nie sprawdzali. A moja kobieta miała trzy torby. Wprawdzie nie jakieś duże ale sztuk tez nikt nie liczył. Przy wejściu do rękawa stał przymiar opisany „Lion Group” ale wymiary i wagi były tam mniejsze niż dozwolone na moim locie. Pewnie dotyczyło to mniejszych samolotów turbosmiglowych. Nikt go nie używał. Obsługa oderwała tylko końcówki od biletów..

-- 02 Paź 2022 04:06 --

nick napisał(a):
@rafafi Zamień walizkę na plecak i problem z głowy.

W plecaku wnerwia mnie dostęp do maneli i ciągły bałagan. Jeździłem wiele lat z plecakami i wyszło mi ze na większość destynacji dobra walizka jest wygodniejsza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 17 Lut 2023 11:17 

Rejestracja: 08 Lis 2013
Posty: 253
niebieski
Odświeżając temat - czy są jakiekolwiek przeciwwskazania przed check-inem online nawiązując do komentarza @rafafi? Mam wykupione 20kg bagażu nadawanego + plecak jako bagaż podręczny więc i tak będę musiał podejść do stanowiska linii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group