Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 23 Sty 2023 11:01 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Tak. Nie będzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#62 PostWysłany: 23 Sty 2023 11:04 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Już jest ciut późno skoro lot jutro. Ale możesz spróbować Zadzwoń lub spróbuj na czacie ale tak by połączyło cię fizycznie z konsultantem co nie jest takie łatwe. Jeśli to uwzględnią to do biletów kolegi doliczą dopłatę w kwocie wynikającej ze zniżek WDC, które nie będą mu przysługiwały jeśli ty nie lecisz. Po dacie lotu będzie chyba trudno coś odzyskać ,choć najlepiej poinformują cię jak się skontaktujesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 23 Sty 2023 11:44 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2596
Loty: 240
Kilometry: 293 130
Nie wiem na ile to pomocna informacja, ale konsultant ma możliwość "rozszczepiania" rezerwacji. Ja przy zmianie rozkładowej, gdzie na rezerwacji miałem dwóch pasażerów, w stosunku do jednego pasażera wziąłem zwrot środków a sam zmieniłem termin i poleciałem.

Tylko trudno będzie coś załatwić "na już" bo o ile telefon na infolinie to dobry pomysł, to konsultant nie będzie miał jak zapoznać się z dokumentacją medyczną. A na reklamację Wizzair potrafi odpowiedzieć dopiero po paru miesiącach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 23 Sty 2023 12:18 

Rejestracja: 19 Lut 2019
Posty: 42
klapio napisał(a):
Nie wiem na ile to pomocna informacja, ale konsultant ma możliwość "rozszczepiania" rezerwacji. Ja przy zmianie rozkładowej, gdzie na rezerwacji miałem dwóch pasażerów, w stosunku do jednego pasażera wziąłem zwrot środków a sam zmieniłem termin i poleciałem.


Tylko niestety ja jestem właścicielem WDC, przy próbie przepisania biletów pojawił się problem, bo system nie puści zmiany dla osoby z WDC. Na chacie siedziałem ostatnio bardzo długo, ale bez powodzenia.

miriam napisał(a):
Jeśli to uwzględnią to do biletów kolegi doliczą dopłatę w kwocie wynikającej ze zniżek WDC, które nie będą mu przysługiwały jeśli ty nie lecisz.


Za 4 bilety wyjdzie trochę, a nie chce mu robić koło głowy, tym bardziej, że anulacja całkowita nie wchodzi w grę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 23 Sty 2023 13:31 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6182
HON fly4free
chlodnik229 napisał(a):
miriam napisał(a):
Jeśli to uwzględnią to do biletów kolegi doliczą dopłatę w kwocie wynikającej ze zniżek WDC, które nie będą mu przysługiwały jeśli ty nie lecisz.


Za 4 bilety wyjdzie trochę, a nie chce mu robić koło głowy, tym bardziej, że anulacja całkowita nie wchodzi w grę.

tą różnicę/dopłatę - 4 x 10€ (?) - potrącą sobie ze zwrotu za twój bilet, dla kolegi nic się nie zmieni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 24 Sty 2023 10:52 

Rejestracja: 19 Lut 2019
Posty: 42
Po rozmowie na czacie (dostanie się do agenta trwało kilka godzin) otrzymałem informację, żeby złożyć reklamację po zakończeniu podróży. Anulowanie nie wchodzi w grę ze względu na to, że 2 uczestnik podróży odbywa ją normalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 14 Lut 2023 18:43 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 421
niebieski
Witam,
niestety ten temat dotknął także mnie ((
Mam nogę w gipsie i zwolnienie na 5 tygodni. A w międzyczasie zabukowany bilet do Bari. Bilet z mężem na jednej rezerwacji, na drugiej zaś bilet znajomych którzy mięli lecieć z nami. Napisałam meil do wizzair i naświetliłam sprawę.
Otrzymałam odpowiedź, że po przesłaniu zaświadczenia lekarskiego mogą założyć kredyt w wysokości 50% wartości biletu. Tylko dla mnie. Biletu męża nie zrefundują, nie założą także kredytu na bilet znajomych którzy mięli lecieć z nami.
Czy ktoś z Was otrzymał podobną odpowiedź? Jest szansa na pełny zwrot w kredycie? Warto próbować?
Czytałam, że w tej kwestii wizzair jest bardzo "ludzki" i wyrozumiały.
Co radzicie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 14 Lut 2023 18:55 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Ludzki jest wyłącznie w kwestii śmierci jednego z uczestników wycieczki.
Zresztą to jest normalne i co jest również normalne odsyłają do refundacji kosztów z ubezpieczenia, które każdy powinien mieć czy przed zawrzeć.
Sprawdź ubezpieczenia do posiadanych kart kredytowych, jeżeli nie masz ubezpieczenia tego wyjazdu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group