Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 311 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 03 Mar 2015 17:16 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Ja dokładnie to samo co lukket z tą róznicą, że 1+9 przywrócili mi w lutym.
Wczoraj było OK a dzisiaj:

Obecnie nie jesteś zarejestrowanym członkiem Klubu WIZZ Discount. A warto!

Trzeba zasypać ich reklamacjami, ciekawe ile im teraz zajmie ogarnięcie bałaganu :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Sardynia na 5-dniową wycieczkę od 1103 PLN. Loty Lufthansą z 6 miast + noclegi Sardynia na 5-dniową wycieczkę od 1103 PLN. Loty Lufthansą z 6 miast + noclegi
Tajlandia w sezonie za 3992 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i 12 nocy w 4* hotelu Holiday Inn Tajlandia w sezonie za 3992 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i 12 nocy w 4* hotelu Holiday Inn
#262 PostWysłany: 03 Mar 2015 17:28 

Rejestracja: 14 Lip 2014
Posty: 27
Zbanowany
Wszyscy mają mieć włączone WDC na 2 osoby stanard takie otrzymałem info z banku. Oczywiście Ci co mieli nie wykupioną inną opcję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 03 Mar 2015 17:49 

- w tym przypadku tylko wizzair jest wiarygodnym źródłem (też nie mam obecnie wdc w ogóle, jeszcze rano działało)
- na infolinii wizzair każą reklamować, bo na moim koncie mywizz nie widzi obecnie bym posiadał kk Raiffeisen Wizzair oraz bym posiadał kiedykolwiek wdc, każe pisać reklamację
customerrelations.pl2@wizzair.com
Góra
 PM off  
      
#264 PostWysłany: 03 Mar 2015 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
U mnie WDC jest widoczne w profilu, sprawdzone przed sekundą. Działa niestety jako 1+1.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#265 PostWysłany: 03 Mar 2015 18:10 

ja dalej nie mam, a i tak reklamację napisałem, bo umawiałem się na wdc na starych zasadach do 10.10.2015r. i z tego co pamiętam nikogo nie prosiłem o ingerencję w warunki umowy
Góra
 PM off  
      
#266 PostWysłany: 03 Mar 2015 19:36 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 374
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
He he ...Ja wczoraj w nocy byłem zarejestrowanym członkiem klubu a za kilka godzin nagle straciłem to członkostwo ...Grunt ,że kasa na koncie wizzair nie stopniała :) Myślę ,że to awaria i poczekam kilka dni a potem ...reklamacja jeśli nic się nie zmieni .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 04 Mar 2015 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4846
Loty: 309
Kilometry: 516 019
HON fly4free
brak WDC
:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 04 Mar 2015 10:16 

Rejestracja: 14 Lip 2014
Posty: 27
Zbanowany
Wszyscy mają mieć włączone WDC na 2 osoby stanard takie otrzymałem info z banku. Może to potrwać kilka, kilkanaście dni bo jest dużo klientów WDC. Mówiła mi to pani Anna.... z infolinii banku w dniu 03.04.2015 o godzinie 15.23. Konsultowała się w kilku działach zajmujących się ta sprawą wiem że czekałem z 20 minut aby dokładnie sprawdziła informację więc mniemam że są wiarygodne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 04 Mar 2015 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 621
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
marcinfurm napisał(a):
Wszyscy mają mieć włączone WDC na 2 osoby stanard takie otrzymałem info z banku. Może to potrwać kilka, kilkanaście dni bo jest dużo klientów WDC. Mówiła mi to pani Anna.... z infolinii banku w dniu 03.04.2015 o godzinie 15.23. Konsultowała się w kilku działach zajmujących się ta sprawą wiem że czekałem z 20 minut aby dokładnie sprawdziła informację więc mniemam że są wiarygodne.


Infolinia Raiffeisena już wielokrotnie udowodniła, że jej informacje są totalnie niewiarygodne, żeby nie powiedzieć o kant d... rozbić, i każdy konsultant mówi coś innego, więc jedyną pewną informacją będzie odpowiedź na złożone reklamacje. Póki co WDC nie ma.

Swoją drogą zmiana ustalonych warunków w trakcie ich trwania byłaby niezłym przegieciem :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 04 Mar 2015 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4846
Loty: 309
Kilometry: 516 019
HON fly4free
jaki cesarz taki szogun...
moja opinie o Raiff mozna znalezc w odpowiednim watku
Góra
 Profil Relacje PM off
kisio lubi ten post.
 
      
#271 PostWysłany: 04 Mar 2015 10:54 

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 53
Witam,
jeszcze wczoraj mogłem zrobić rezerwację z WDC, dzisiaj wszedłem na wątek, gdzie ktoś pisał, że mozna sprawdzić w profilu, do kiedy jest WDC. Po wejściu w profil i transakcje konta Wizz
WDC Brak
A z Reiffeisen to jak już było pisane, obsługa i wiarygodność...... na inny wątek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 04 Mar 2015 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3429
srebrny
correos - Raiffeisen, wynik 1-0, niestety ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#273 PostWysłany: 04 Mar 2015 11:38 

Rejestracja: 14 Lip 2014
Posty: 27
Zbanowany
Czy ktoś dosłał z was informację z wizzair że sam wyłączył sobie WDC? Pisałem do wizzair powiadomiono mnie ze nie ma zgłoszeń o problemie a te przypadki co są - ludzie sami wyłączali sobie WDC. Jeśli macie te problemy nadal piszcie reklamacje na adres XXXXX. Ona zajmuje się tą sprawą.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 04 Mar 2015 13:58, edytowano w sumie 1 raz
Uprzejmie proszę o nie podawanie mojego adresu na forum .Poprawny adres to Wizz.Creditcard@wizzair.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#274 PostWysłany: 04 Mar 2015 12:03 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
W moim przypadku WDC zniknęło dzisiaj, nie ma na www nie ma w aplikacji mobilnej. Złożyłem reklamację, dla pewności w banku i w wizz air (w banku będą Was chcieli zbyć, żeby pisać do W6). Maila o samodzielnym wyłączeniu nie mam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3429
srebrny
Szybko odpowiadają i tylko nieśmiało zapytują, czy czasami sam sobie nie podciołem gałęzi, na której siedzę :)

Szanowny Panie,
Sprawa została zgłoszona do działu technicznego.
W międzyczasie – jeśli chciałby Pan rezerwować teraz, bo ceny mogą jak
wiadomo wzrosnąć proszę zrobić rezerwację z profiluale bez zniżki i
przesłać mi kod rezerwacji a ja różnicę w cenie wynikającą z braku zniżki
Panu skredytuję na Pana profil Wizz.
Czy jest szansa że kliknął Pan niechcący – rezygnuj z członkostwa? Ze
względu na ustawę o ochronie danych opcja "rezygnuj z członkostwa" musi
być aktywna online. Zdarza się że klienci odruchowo ją klikają To była
przyczyna zniknięcia członkostwa w 2 podobnych przypadkach które
analizowaliśmy do tej pory , dlatego o tym wspominam.

EDIT:
Odpisałem, że nie jest to odosobniony przypadek, a twierdzą, że mają tylko pojedyncze zgłoszenia i nie jest to żadna epidemia.
Nie obijać się tylko słać maile na Wizz.Creditcard@wizzair.com to może szybciej ogarną ten bajzel :)


Ostatnio edytowany przez maczala1 04 Mar 2015 14:45, edytowano w sumie 5 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
shiver lubi ten post.
lukket uważa post za pomocny.
 
      
#276 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:53 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Również proponuję wyciąć adres p. Aleksandry z forum. Dostałem odpowiedź:

Cytuj:
uprzejmie proszę o nie podawanie mojego adresu na forum .
Poprawny adres to Wizz.Creditcard@wizzair.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#277 PostWysłany: 04 Mar 2015 14:02 

correos napisał(a):
jaki cesarz taki szogun...
moja opinie o Raiff mozna znalezc w odpowiednim watku


Ja póki co tu winy Raiffeisen nie widzę, bo aktywujesz kk lub debetową i oni wysyłają informację z wskazanym adresem email do Wizzair Hungary. Wszystkie te zmiany, w tym te w trakcie trwania umowy to wyłącznie wina wizzair, tak przynajmniej uważam.
Dzięki za wskazanie osoby, która się problemem zajmuje, oczywiście przesłałem ponowną reklamację.
Góra
 PM off  
      
#278 PostWysłany: 04 Mar 2015 14:13 

Rejestracja: 14 Lip 2014
Posty: 27
Zbanowany
Ja dostałem taką odpowiedz. Szanowny Panie,

Sprawa została zgłoszona do działu technicznego.

W międzyczasie – jeśli chciałby Pan rezerwować teraz, bo ceny mogą jak wiadomo wzrosnąć proszę zrobić rezerwację z profilu xxxxxxxx ale bez zniżki i przesłać mi kod rezerwacji a ja różnicę w cenie wynikającą z braku zniżki Panu skredytuję na Pana profil Wizz.

Czy jest szansa że kliknął Pan niechcący – rezygnuj z członkostwa? Ze względu na ustawę o ochronie danych opcja „rezygnuj z członkostwa” musi być aktywna online. Zdarza się że klienci odruchowo ją klikają To była przyczyna zniknięcia członkostwa w 2 podobnych przypadkach które analizowaliśmy do tej pory , dlatego o tym wspominam

Z poważaniem,

Pani jest od przyjmowania takich zgłoszeń a nie od tego aby ich dostawać jak najmniej a potem sprawa się będzie ciągnąc. Jeśli zostanie zasypana zgłoszeniami wtedy nie będzie wkleić gotowej formatki tylko szybciej będzie reagować. Pracowałem na infolinia i wiem jak to działa. Mniej maili tym lepiej i spychologia a niech klient czeka. Konsulat nie ma prawa nikogo opieprzać za maila z problemem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 04 Mar 2015 14:26 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Tak jak wczoraj pisałem i mnie wyłączyli WDC.
Dzisiaj odebrałem telefon od miłej pani z Wizzair, która chciał mi zaproponować abym wyrobił sobie ... Kartę Kredytową WIZZ w Raiffeisen POLBANK :lol:
Była bardzo zaskoczona, że posiadam taką kartę od lipca a wcześniej w CITI od kilku lat.
Proponowała dzwonić do banku bo może coś jest nie tak z kartą i wysłać maila na adres wizz.creditcard@wizzair.com
Ogólnie wygląda to na wielki bałagan :(


Ostatnio edytowany przez kendi, 04 Mar 2015 14:36, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#280 PostWysłany: 04 Mar 2015 14:28 

Rejestracja: 14 Lip 2014
Posty: 27
Zbanowany
Ja tez miałem taki telefon dzisiaj aby wyrobić sobie kartę. Powiedziałem że mam a pani z banku poinformowała mnie ze nie ma żadnych informacji ze taka kartę posiadam. Telefon byl o 9:40 a numer 225489968
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 311 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group