Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wiza - pośrednicy
#1 PostWysłany: 09 Paź 2012 18:15 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Witam,

czy to prawda, że trzeba osobiście zgłosić się zarówno składając wniosek jak i odbierając wizę? Dodatkowo nie ma opcji na załatwienie tego w 1 dzień?


Pytam, bo jestem z Wrocławia i rzeczywiście wtedy chyba taniej wyjdzie zrobić to za pośrednikiem. Widziałem jednego za 77 zł. Czy zna ktoś tańszego i pewnego?
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Wiza - pośrednicy
#2 PostWysłany: 08 Lis 2012 17:55 

Rejestracja: 27 Gru 2011
Posty: 15
Hello..

Co do wizy do Chin to nie musisz osobiście składać ani odbierać, jeśli jesteś z Wrocka i masz jechać tylko po to aby złożyć i za dwa dni odebrać to dzwoń do tego biura poniżej i zaoszczędzisz czas i pieniądze. Ogarniają to od kilku lat i są bardzo skuteczni. Nie raz korzystałem z ich usług.. Co do rezerwacji hotelu też możesz się z nimi dogadać. Pozdr

Aerocenter Travel
ul. Nowolipki 21/49
01-006 Warszawa
tel: 22 838 30 85
www.aerocenter.pl
ticket@aerocenter.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza - pośrednicy
#3 PostWysłany: 22 Sty 2013 23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2011
Posty: 55
Witam,
Mam dwa pytania w sprawie wiz, aby ominąć pośredników.
Gdzie można w Polsce wizę wyrobić? Na pewno ambasada w Warszawie oraz konsulat w Gdańsku (bo tak znajomy wyrabiał). Czy jest coś w Krakowie lub okolicy?

Czy musi to być wizyta osobista przy składaniu i odbieraniu wniosku? Jeśli nie, to czy potrzeba jakieś upoważnienia, aby przez kogoś podać? Lub, czy można wysłać listem? Na stronie ambasady listom mówią nie, ale gdzieś widziałem różne opinie.

Wpisywał ktoś może jako nocleg pociąg nocny z kuszetką? hehe

Dzięki z góry za odpowiedzi!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza - pośrednicy
#4 PostWysłany: 23 Sty 2013 02:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Można napisać upoważnienie i ktoś może złożyć za Ciebie. Przy odbiorze wystarczy karteczka, która się dostaje przy składaniu wniosku no i oczywiście potwierdzenie przelewu.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza - pośrednicy
#5 PostWysłany: 23 Sty 2013 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2011
Posty: 55
Dzięki piękne za informacje. Jeszcze gwoli ścisłości i pewności - upoważnienie piszę samemu bez żadnego notariusza? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza - pośrednicy
#6 PostWysłany: 23 Sty 2013 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Tak, ja tak zrobiłam.
Upoważniam ... legitymujacego sie dowodem osobistym nr ... do złożenia w moim imieniu wniosku o wizę Chinskiej Republiki Ludowej. Podpis.
Nie było żadnego problemu. Składane w Warszawie.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group