Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 403 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 02 Kwi 2015 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 147
Loty: 83
Kilometry: 153 081
Czy ktoś potwierdzi że airfrance wymaga karty turysty przed wsiadaniem do samolotu?
Czy ktoś może wie czy można ją kupić na lotnisku w Paryżu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#82 PostWysłany: 05 Kwi 2015 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
W Air Europa sprawdzali kartę turysty na lotnisku w Madrycie, więc nie widzę powodu, dlaczego miałoby być inaczej w Air France w Paryżu. Ale to tylko droga dedukcji.
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 05 Kwi 2015 17:13 

Rejestracja: 30 Sty 2014
Posty: 10
Rimes napisał(a):
korpus napisał(a):
Koszt karty turysty w ambasadzie to 22 EUR, o czym już tutaj pisano. Najlepiej przynieść odliczoną należność, bo przy składaniu dokumentów nie wydają reszty. Mam nadzieję, że oddadzą mi przy odbiorze :)


Przy odbiorze wydają resztę, u mnie to było 1 euro ;)


Zgadza się, nie ma zadnych problemów z resztą. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 17 Kwi 2015 16:24 

Rejestracja: 12 Lip 2014
Posty: 172
Loty: 2
Kilometry: 8 820
Proszę mi powiedzieć- bo mam pustą kartę turysty bez żadnych wpisów i pieczątek biura podróży- otrzymałam taką przy zakupie noclegów w niemieckim biurze podróży- czy ta kartę wypełnia się jeszcze przed wylotem w domu? Czy ona faktycznie powinna być taka "goła" tylko z numerem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 20 Kwi 2015 10:15 

Rejestracja: 19 Sty 2015
Posty: 6
Coś nie mam szczęścia do tej ambasady Kuby. Byłem w czwartek, byłem dziś i nic. System im padł. Mam podejść jutro. Jednak wylot już w niedzielę :(
Znacie jakieś biura podróży, w których mogę kupić kartę? Prócz Opala oczywiście.

Edit: Opal właśnie dostał karty - 130zł, do tego jest jeszcze Rainbowtours na Okęciu, które za 150 sprzedaje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 13 Wrz 2015 18:08 

Rejestracja: 05 Lut 2014
Posty: 3
Loty: 29
Kilometry: 69 059
Wiecie moze czy jesli pojade do Konsulatu w Warszawie wyrabiac wize to czy oni odsylaja papierek na e-mail, czy trzeba jechac jeszcze raz?
Opal Travel wyrabia wizy tylko w biurze w Warszawie czy tez moze inne biuro agencyjne w innym miescie to robi?

Dzieki za odpowiedz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 13 Wrz 2015 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
crucjat napisał(a):
moze inne biuro agencyjne w innym miescie to robi?


http://www.wizaserwis.pl/Kuba?Tryby/Standard - wiele razy korzystałem z ich pośrednictwa i zawsze byłem zadowolony. Opłaty jakieś tam są, ale to biuro jest kompetentne - oni wiedzą co i jak należy zrobić.
Góra
 Profil Relacje PM off
Juve lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#88 PostWysłany: 13 Wrz 2015 22:02 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
crucjat napisał(a):
Wiecie moze czy jesli pojade do Konsulatu w Warszawie wyrabiac wize to czy oni odsylaja papierek na e-mail, czy trzeba jechac jeszcze raz?
Opal Travel wyrabia wizy tylko w biurze w Warszawie czy tez moze inne biuro agencyjne w innym miescie to robi?

Dzieki za odpowiedz.

Nie wysylaja e-mailowo karty turysty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 17 Wrz 2015 07:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010
Posty: 130
Loty: 42
Kilometry: 79 377
crucjat napisał(a):
Wiecie moze czy jesli pojade do Konsulatu w Warszawie wyrabiac wize to czy oni odsylaja papierek na e-mail, czy trzeba jechac jeszcze raz?
Opal Travel wyrabia wizy tylko w biurze w Warszawie czy tez moze inne biuro agencyjne w innym miescie to robi?

Dzieki za odpowiedz.


Opal Travel wyrabia też wizy zdalnie. :)
Zadzwoń do Pani Olgi Onisk.

Koszt to 140 zł (płatne przelewem). Potrzebne dokumenty:
- skan z paszportu strony ze zdjęciem,
- potwierdzenie dokonania płatności.

Przesyłkę wysyłają listem poleconym za potwierdzeniem odbioru.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
crucjat uważa post za pomocny.
 
      
#90 PostWysłany: 29 Lis 2015 23:31 

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 30
Witam,
wyrabiał ktoś wizę na Kubę na lotnisku w Cancun lub mieście Cancun?

EDIT.
dostałem ekspresową odpowiedź od lini lotniczych, którymi będę leciał na Kubę z Cancun.

In reference to your question, you will be able to get the tourist Cuban Visa at the Interjet counter, you will pay $250.00 Mexican pesos, in dollars it will be at the current dollar exchange.
It is important to be careful at the time of filling out the paperwork, because if you make any error, you will have to pay again for another Visa.

Best Regards,

Marisela Ramirez
Interjet Customer Service Representative
Phone: 11 02 55 11 Mexico City, or 1 866 285 8307 US.
customerservice@interjet.com.mx
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 06 Gru 2015 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010
Posty: 130
Loty: 42
Kilometry: 79 377
Zorientujcie się, czy w ramach Waszego biletu nie ma przypadkiem katy turysty.
Tak było w moim przypadku. Na pokładzie samolotu Air Canada z Toronto do Havany nieodpłatnie rozdawane były karty turysty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 29 Sty 2016 21:22 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
Jakimi liniami był lot? Ja lecę Air Canada i według wszelkich znaków na niebie i ziemi wiza powinna być wliczona w cenę, ale do końca nie jestem pewna. Chyba napiszę do Air Canada, żeby mi to potwierdzili.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 29 Sty 2016 21:30 

Rejestracja: 29 Sty 2016
Posty: 1
Air canada. Nie wiem jak lecisz, ale wsiadajac w waw dwukrotnie sprawdzali mi wize, a w air canada dostajesz dopiero w samolocie na odcinku na Kube.

-- 29 Sty 2016 21:40 --

Widze ze nie ma opcji priv wiec w sprawie wiz na Kube (2szt) prosze o maila na adres wawa787@onet.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 29 Sty 2016 22:22 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
Ja wylatuję z Wenecji - Wiedeń - Toronto - Havana, przy czym pierwszy lot Austrian Airlines, a wizy będą udostępniane na pewno na odcinku Toronto - Havana. Muszę w takim razie napisać do Air Canada i mieć na piśmie odpowiedź, że jest wliczone w cenę, bo gotowi mnie nie wpuścić do samolotu w Wenecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 30 Sty 2016 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010
Posty: 130
Loty: 42
Kilometry: 79 377
Ja też leciałam Air Canada. W Warszawie tylko pytali, czy mamy karty turysty. Niczego nie trzeba było pokazywać.
Leciałam z parą z Polski, która kart turysty nie posiadała. Mimo to zostali wpuszczeni na pokład LOTu. Tylko w związku z tym, że pan na checkinie miał obiekcje, nadał ich bagaż do Toronto.
Myślę, że jak będziesz miała to na piśmie, to będziesz się czuła bezpieczniej no i zawsze będzie można pokazać papier pracownikom linii lotniczych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 31 Mar 2016 00:27 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 141
Jeśli ktoś jest z Krakowa, to wizy wydaje biuro podróży Supertramp
https://www.facebook.com/SUPERTRAMPTRAV ... %22R%22%7D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 16 Maj 2016 20:52 

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 89
Jeżeli planujemy z Kuby polecieć jeszcze na tydzień do Meksyku, będziemy musieli zapłacić za wizę turystyczną i za opłatę wyjazdową dwukrotnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 17 Maj 2016 11:19 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
raczej tak
od 1.05.2015 nie ma opłaty wyjazdowej
http://varadero.airportcuba.net/tax.html
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez maxima 17 Maj 2016 13:14, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 17 Maj 2016 11:23 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
NIE MA opłaty wyjazdowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 17 Maj 2016 11:35 

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 89
Dzięki za odpowiedź. A wiza? Dwukrotnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 403 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group