Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sie 2012 12:54 

Rejestracja: 08 Sie 2012
Posty: 29
Hej,
do jakiej dopuszczalnej wielkości można mieć pojemniki w bagażu podręcznym (Ryanair):
- płynów,
- kosmetyków
- perfum
- mydła
- antyperspirantu
Czy można mieć ze sobą:
- szczoteczkę do zębowów
- maszynki do golenia
- herbatę w saszetkach
?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 19 Sie 2012 13:15 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
do 100 ml kosmetyków i nie więcej jak 1000 ml (czyli 10x100ml) wszystkiego

choć zaraz pewnie pojawi się tłum, który opowie jak przewiózł 5 litrów szamponu i mu nic nie powiedzieli więc i Tobie pewnie też nie...

-szczoteczkę na pewno, nawet elektryczną
-maszynki też(tylko się gól w trakcie lotu bo tego mogą już nie znieść)
-herbatę też pod warunkiem, że nie będziesz jej pić/zaparzać w trakcie lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Lis 2012 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 708
Loty: 99
Kilometry: 160 637
niebieski
czy jest problem jeżeli buteleczki 50ml z płynami są przezroczyste bez informacji o litrażu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Lis 2012 17:41 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
adriano84 napisał(a):
czy jest problem jeżeli buteleczki 50ml z płynami są przezroczyste bez informacji o litrażu?


Ja do tej pory nie miałem takiego problemu :) W 100 ml buteleczce przezroczystej zawsze wożę żel pod prysznic.

Jednak w Krakowie podczas kontroli Pani chyba bardzo spodobały się perfumy mojej narzeczonej, bo kazała otworzyć nam kosmetyczkę i od razu poprosiła o tą jedną rzecz, nie zwracając uwagi na moją pastę do włosów o pojemności większej niż 100 ml.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group