Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wiedeń tanio
#1 PostWysłany: 29 Sie 2011 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Witam.
Szukam taniego noclegu na wrzesień - hostele, schroniska - obrzeża, centrum.
P.S. Jakie ceny za komunikacje miejską np. całodobowy, czasowy, jednorazowy.
Z góry dzięki. :)
Pozdrawiam,
KLA
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#2 PostWysłany: 30 Sie 2011 12:49 

Rejestracja: 22 Cze 2010
Posty: 17
Wszystkie ceny komunikacji miejskiej i rodzaje biletów masz tutaj:
http://www.wienerlinien.at/wl/ep/channelView.do/channelId/-17256/pageTypeId/10220
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#3 PostWysłany: 02 Wrz 2011 09:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Dzięki. Całkiem nieźle to wygląda.
Czytałem o noclegach po ok. 13 Euro. Ma ktoś linki do tych hosteli?
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#4 PostWysłany: 02 Wrz 2011 13:09 

Rejestracja: 27 Lut 2011
Posty: 59
Ja podczas pobytu w Wiedniu spałem tutaj: http://www.hostelbookers.com/hostels/au ... enna/3547/. Za noc w pokoju wielosobowym płaciliśmy 17 euro. W cenę wliczone śniadanie, wprawdzie żadne rewelacyjne bo kawa, herbata, płatki, bułeczki, dzemy, jakieś serki itp, ale nie ma żadnych ograniczeń ilościowych i idzie się najeść.Plusem napewno świetna lokalizacja bo praktycznie przy samej głownej ulicy handlowej Wiednia (ok 15. min spacerkiem do Ringu) i jakieś 300 m do stacji metra. Co do minusów to lekki niepożdek w pokoju i to że na cały pokój tylko jedna łazienka. Ale jak ktoś jedzię zwiedzać na kilka dni i w pokoju tylko nocuje, to za tę cenę mozna polecić ten hostel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#5 PostWysłany: 16 Wrz 2011 13:41 

Rejestracja: 31 Lip 2011
Posty: 9
Loty: 2
Kilometry: 5 158
Polecam spróbować transport http://www.citybikewien.at/ za free
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#6 PostWysłany: 22 Wrz 2011 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 113
Loty: 65
Kilometry: 88 013
Dzięki. :) Ten hostel chyba nie ma 2 miejsc na przyszły weekend, a potrzebuję dla pary. Ktoś gdzieś wspominał o takim blisko centrum, gdzie zawsze są miesjca. Może ktoś pomóc?
Ciekawa opcja z rowerami, jeśli nie będzie padało. ;)
_________________
Madera Lizbona Barcelona Ibiza Neapol Ischia Rzym Florencja Piza Bergamo Rimini Wenecja Paryż Londyn Bruksela Brugia Amsterdam Berlin Drezno Wiedeń Budapeszt Praga Wilno Ryga Tallinn Karlskrona Stavanger Ateny Lefkada Patra Saloniki Larnaka Pafos Nikozja TelAviv Jerozolima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#7 PostWysłany: 28 Wrz 2011 19:26 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 135
Podczas pobytu w Wiedniu spałem w http://www.academiahotels.at/index.php?id=25&L=1 . Ja kupowałem w promocji z opodo.de zapłaciłem coś koło 38E ale i bez promocji w okolicach 200zł bywały noclegi. Ogromnym plusem hotelu (który nie jest najgorszy ale rewelacji też nie ma) jest lokalizacja 10minut spacerkiem od metra i centrum(Museum Square), billa 100m obok hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#8 PostWysłany: 19 Paź 2011 01:55 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 85
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Hostel Hutteldorf

http://www.booking.com/hotel/at/hostel- ... RD26045601

63 zł/ doba za osobę w pokoju wieloosobowym (śniadanie wliczone!) byłem i polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#9 PostWysłany: 19 Sty 2012 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Ja też szukam czegoś taniego we Wiedniu dla 2 osób w pierwszym tygodniu marca 2012.
Sale kilkuosobowe w hostelach ze wspólną łazienką do mnie jakoś nie przemawiają.

Na razie znalazłem fajną (mam nadzieję...) opcję. Dlaczego fajną?
1. Double bed/Twin room ~34€ (wychodzi 17€ za osobę!)
2. Git lokalizacja, zaraz przy miejscu gdzie przyjeżdza i skąd odjeżdza polskibus.com :)
3. Nie wygląda mega tragicznie jak za taką kasę (złe opinie odwiedzających dotyczą głównie hałaśliwej lokalizacji)

Za byle jaki hostel w sali wieloosobowej ze wspólnym kiblem trzeba dać 15-30€ od łebka.

Tak że moze to byc świetna propozycja dla kogoś kto chce pobyć we 2kę, bardzo, bardzo tanio, nie na zadupiu.

Może już ktoś tam był?
Hotel Cyrus **
Laxenburgerstraße 14, 10. Favoriten, 1100 Wiedeń
http://www.booking.com/hotel/at/hotelbirgcyrus.pl.html


Ostatnio edytowany przez Viktor44, 19 Sty 2012 23:13, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#10 PostWysłany: 19 Sty 2012 23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 431
Loty: 32
Kilometry: 46 097
niebieski
Viktor44 napisał(a):
Ja też szukam czegoś taniego we Wiedniu dla 2 osób w pierwszym tygodniu marca 2012.
Sale kilkuosobowe w hostelach ze wspólną łazienką do mnie jakoś nie przemawiają.

Na razie znalazłem fajną (mam nadzieję...) opcję. Dlaczego fajną?
1. Double bed/Twin room ~34€ (wyhodzi 17€ za osobę!)
2. Git lokalizacja, zaraz przy miejscu gdzie przyjeżdza i skąd odjeżdza polskibus.com :)
3. Nie wygląda mega tragicznie jak za taką kasę (złe opinie odwiedzających dotyczą głównie hałaśliwej lokalizacji)

Za byle jaki hostel w sali wieloosobowej ze wspólnym kiblem trzeba dać 15-30€ od łebka.

Tak że moze to byc świetna propozycja dla kogoś kto chce pobyć we 2kę, bardzo, bardzo tanio, nie na zadupiu.

Może już ktoś tam był?
Hotel Cyrus **
Laxenburgerstraße 14, 10. Favoriten, 1100 Wiedeń
http://www.booking.com/hotel/at/hotelbirgcyrus.pl.html


Też mam na oku ten hotel ;)
_________________
Image

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#11 PostWysłany: 19 Sty 2012 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Ja na razie nie znalazłem nic lepszego, jest jeden fajny, za 40€ w promocji, wyzszy standard duzo, ale na zadupiu totalnym.
Na razie to najlepsza propozycja. Domyślam się, że nie będzie to luksus, czy nawet sredni standard, ale tylko "byle co" zeby przekimać noc.

Kiedy jedziesz?

Za 3€ od łebka można dokupić śniadanie, ale podobno też marnej jakości (co się dziwić, w niektorych miejscach płaci się 5-15€ od osoby :)
My na 1 noc, więc hotelowe śniadanie sobie darujemy, podobno są tam blisko 3-4 markety jak cos.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#12 PostWysłany: 20 Sty 2012 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 431
Loty: 32
Kilometry: 46 097
niebieski
Viktor44 napisał(a):
Ja na razie nie znalazłem nic lepszego, jest jeden fajny, za 40€ w promocji, wyzszy standard duzo, ale na zadupiu totalnym.
Na razie to najlepsza propozycja. Domyślam się, że nie będzie to luksus, czy nawet sredni standard, ale tylko "byle co" zeby przekimać noc.

Kiedy jedziesz?

Za 3€ od łebka można dokupić śniadanie, ale podobno też marnej jakości (co się dziwić, w niektorych miejscach płaci się 5-15€ od osoby :)
My na 1 noc, więc hotelowe śniadanie sobie darujemy, podobno są tam blisko 3-4 markety jak cos.


Ja się wybiorę pewnie dopiero latem, ale już wcześniej lubię sobie przeglądać oferty hoteli ;)
W sumie ten hotel tak źle się nie prezentuje, w gorszych warunkach zdarzało mi się nocować :). Dla mnie najważniejsze, że jest łazienka w pokoju. Jeśli się na niego zdecydujeszcz to chętnie zapoznam się z Twoją relacją.
_________________
Image

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#13 PostWysłany: 20 Sty 2012 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Na razie jest jako hotel awaryjny, jak nie znajdę nic innego :).

Jeśli się zdecyduję i przenocuję tam, to wrzucę tu opinię i może nawet pare fotek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#14 PostWysłany: 20 Sty 2012 17:02 

Rejestracja: 12 Cze 2011
Posty: 35
https://www.yourreservation.net/ibe/HAV ... 90D8AE5F98

nie wiem czy podaje dobrego linka, ale widzę, że tutaj jest noc z 4 na 5 marca w promocyjnej cenie 15 euro (jest tu warunek tych max 30 lat) :). ja rezerwowałem w tym hotelu noclegi na wakacje 2012, więc nie mogę powiedzieć nic więcej, w każdym bądź razie jest na temat tego hotelu artykuł na stronie głównej fly4free oraz temat na forum ;).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#15 PostWysłany: 20 Sty 2012 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
nie na moją kieszeń...

terminy z poczatku marca 2012 (sobota/niedziela):

78.00 - 95.00€ za nocleg o w morde... trochę się cenią po za promocjami...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#16 PostWysłany: 03 Lut 2012 02:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 29
Ja polecam meininger-hotels(najlepiej rezerwowac przez ich strone) 12,5euro za osobe w 8 osobowym, warunki bardzo dobre , w pokoju szafki na kłodke (trzeba miec swoją ) bardzo blisko przystanku Polskiego Busa dosłonie 5 minut z buta:D do samego centrum tez nie jest daleko, zdrowym tempem da się dojść w 20 minut najblizej jest belweder jakies 10 minut wlasnie idac w jego kierunku od hotelu dojdziemy do centrum , ogolnie polecam zwiedzanie wiednia na nogach , nie jest to wielki wysiłek a w kilka godzin naprawde mozna obejsc sporo , niedaleko tego hostelu jest tez taka dłuuga ulica handlowa nie pamietam nazw ale jest na niej jakies centrum no i kilka miejsc gdzie mozemy cos zjesc np mac-donalds kilka bud z kebabem , ceny naprawde nie są duze kebaba zjemy juz za 2 euro , Co do tego pokoju to wiadomo różnie to jest ja tam spedzilem 3 noce i obłożenie było 2/8 4/8 i 8/8 czyli mozemy trafic na zupelny luksus 2 osoby w pokoju a mozna na wypchany po brzegi , sa karty elektroniczne niema klucza super wygodne a i jeszcze nie tak daleko jest lidl trzeba poszukac , darmowa mapka w recepsji ale tam niema lidla zaznaczonego , A i to co pisze ze niedaleko itp to jest dla osob dla ktorych kilomentr to nie jest wyzwanie tylko lekka rozgrzewka:D


http://www.meininger-hotels.com/pl/hote ... ty-center/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#17 PostWysłany: 03 Lut 2012 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Jeżeli ktoś nie lubi spać w pokoju z 5 innymi, obcymi osobami to polecam Etap Messe - świetnie skomunikowane z centrum. Cena za nocleg to jakieś 40 euro (pamiętam że w lipcu płaciłem 180zł/pokój). Rezerwacja oczywiście na accor.pl. Śniadanie 6 euro/os ale dobra była tylko kawa :?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#18 PostWysłany: 03 Lut 2012 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Sprawdziłem ten podawany przez ciebie hotel:
ETAP HOTEL Wien Messe.
Ceny bez śniadań:
53-58€ na marzec 2012 za pokój 2-osobowy, trochę dużo.
42€ można wyrwać w jakiejś promocji na luty 2012.

Jakoś mnie nie przekonuje, dalej zostaję przy tym co wcześeiej wspominałem:
Hotel Cyrus **
Laxenburgerstraße 14, 10. Favoriten, 1100 Wiedeń
http://www.booking.com/hotel/at/hotelbirgcyrus.pl.html

za 34€ z możliwością bezpłatnej anulacji, zabookowałem tam 2 osobowy pokój z łazienką.
Na razie oferta bezkonkurencyjna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#19 PostWysłany: 03 Lut 2012 21:19 

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 23
Witam,

caly czas Hotel Daniel prowadzi promocje po 15 euro za noc. Udalo mi sie trafic trzy nocki pod rzad w tej cenie. Trzeba szukac wlasnie przez:https://www.yourreservation.net/ibe/HAVIEDAN/main.html;jsessionid=3A60AFB0E099FA13654364EF94C6ECFF.node4?_flowExecutionKey=_c2C9ED7FD-93BD-452E-35A7-A86FC7B0CA20_k09B2D5B0-B41B-CD42-22DE-02438226C082

Generalnie bardzo dobre opinie. Za taka cene nie masz szans gdzie indziej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiedeń tanio
#20 PostWysłany: 03 Lut 2012 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
węgorzyk napisał(a):
Witam,

caly czas Hotel Daniel prowadzi promocje po 15 euro za noc. Udalo mi sie trafic trzy nocki pod rzad w tej cenie. Trzeba szukac wlasnie przez:https://www.yourreservation.net/ibe/HAVIEDAN/main.html;jsessionid=3A60AFB0E099FA13654364EF94C6ECFF.node4?_flowExecutionKey=_c2C9ED7FD-93BD-452E-35A7-A86FC7B0CA20_k09B2D5B0-B41B-CD42-22DE-02438226C082

Generalnie bardzo dobre opinie. Za taka cene nie masz szans gdzie indziej.


To moje wcześniejsze sprawdzenie tego hostelu....
Viktor44 napisał(a):
nie na moją kieszeń...

terminy z poczatku marca 2012 (sobota/niedziela):

78.00 - 95.00€ za nocleg o w morde... trochę się cenią po za promocjami...


Sprawdziłem ponownie, wg twojego linka i dalej cena 78-90€ :(

Rotfl...
Jeszcze lepiej, sprawdziłem cenę za 1 nocleg na luty dla 2 osób - 92-112€
To juz hotele 4 gwiazdkowe na booking.com są tańsze :P

Udało się komuś sprawdzić za to sławne 15€?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group