Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: wenecja?
#21 PostWysłany: 18 Kwi 2012 14:53 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
potrzebuje noclegu dla 2os dorosle +2dzieci, w Wenecji (ale nie Mestre, bo to nudne miejsce) lub Lido, w terminie 17-20maj.. Wszystko co widze jest powyzej 120Euro/dzien.. Ktos ma pomysl na cos tanszego? probowalem juz booking.com/otel.com/hrs.com/agoda.pl

no i jeszcze nocleg w Treviso, 16.05. tez cena min. to 100Euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Wenecja - nocleg
#22 PostWysłany: 19 Kwi 2012 00:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
airbnb z pewnoscia jest cos taniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#23 PostWysłany: 19 Kwi 2012 08:13 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 382
srebrny
nie sądzę aby w high season jakim jest druga połowa maja było możliwe znalezienie noclegu dla 4 osób w Wenecji poniżej 120 EUR/dobę. I mówimy tu oczywiście o Mestre bądź Lido a nie starym mieście...Więc za tą cenę bym brał w ciemno.
Sam szukałem kilkanaście dni temu pokoju 2os w 2-3* hotelu i ceny na portalach (booking, alpharooms) zaczynały się od 50-60EUR w górę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#24 PostWysłany: 19 Kwi 2012 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
jak się szlaja po hotelach to niewykluczone ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#25 PostWysłany: 19 Kwi 2012 11:07 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 382
srebrny
szczerze mówiąc nie widziałem w okolicach dworca Santa Lucia nikogo kto by oferował noclegi/kwatery prywatne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#26 PostWysłany: 20 Kwi 2012 09:48 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 12
Wstępnie zdecydowałam się na hotel Vienna w Mestre. W serwisie ClickBed jest on najtańszy - 3 noce ze śniadaniem dla 2os. wychodzą 152 euro. W innych serwisach cena tego hotelu jest dużo wyższa - skąd taka różnica? Oferty wyglądają tak samo. Czy ClikBed jest wart zaufania w tej sytuacji?
Dla porównania:
http://www.clickbed.com/venice-hotels/h ... e-998.html
http://www.booking.com/hotel/it/vienna- ... eba;dcid=1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#27 PostWysłany: 25 Kwi 2012 13:22 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 75
A ja mam do was takie pytanie nie standardowe :>

Ogólnie przybywamy do Treviso w niedziele o 21, noclegi mamy zarezerwowane już od soboty (Apartament w tych rejonach trzeba zarezerwować na cały tydzień od soboty do soboty) w Lido Di Jesolo czyli jakieś 40 km od Treviso . Jest taki problem że jak się okazało dopiero będziemy mogli odebrać klucze w poniedziałek rano ponieważ agencja będzie już zamknięta o tej godzinie, czyli jedną nocke jesteśmy bez noclegu :|. I takie pytanie mam, macie może jakiś pomysł na spędzenie nocy w tych rejonach czy najlepiej zostać w Treviso może na lotnisku czy może jechać do mestre zostawić gdzieś bagaże(jeżeli można to gdzie na noc można zostawić i ile to będzie kosztować ? ) i iść w miasto do jakiegoś pubu czy coś, czy może do wenecji jechać i się błąkać ? :) Jest jeszcze opcja żeby dojechać do Lido Di Jesolo i tam na plaży przekimać tylko czy nie będzie za zimno jedziemy w terminie 20 - 27 maja . No i niewiemy czy damy rade o tej porze komunikacją jakąś dojechać, jeżeli da rade to jak dojechać po 22 do Lido Di Jesolo.

z góry dzięki za pomoc ;>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: wenecja?
#28 PostWysłany: 25 Kwi 2012 13:58 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
ExGliwice napisał(a):
potrzebuje noclegu dla 2os dorosle +2dzieci, w Wenecji (ale nie Mestre, bo to nudne miejsce) lub Lido, w terminie 17-20maj.. Wszystko co widze jest powyzej 120Euro/dzien.. Ktos ma pomysl na cos tanszego? probowalem juz booking.com/otel.com/hrs.com/agoda.pl

no i jeszcze nocleg w Treviso, 16.05. tez cena min. to 100Euro.


w sumie, to zdecydowalem sie na nocleg w mobile home, na campingu.. Vacansoleil okazal sie najtansza opcja (139pln/dzien), taniej niz na campingu bezposrednio (50Euro) i taxi z Treviso do Jesolo (100 Euro), i tak wychodzi taniej niz wszystko inne (np. nocleg w Treviso)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#29 PostWysłany: 25 Kwi 2012 15:01 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
krzaktak napisał(a):
No i niewiemy czy damy rade o tej porze komunikacją jakąś dojechać, jeżeli da rade to jak dojechać po 22 do Lido Di Jesolo.



chyba nawet sie da sie http://www.atvo.it/index.php?lang=it&area=25&menuid=25,
LINEA 351 Treviso airport-Mestre railway station-Venezia
o 21.20, 21.47 i 22.25 jest bus (7E OW) to Venecci (p.Roma)

i potem vaporetto, zdaje sie ze do poznej nocy kursuja, linia nr. 14 do Punta Sabbioni, i nocleg na plazy, w oczekiwaniu na poranny bus ;0..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#30 PostWysłany: 25 Kwi 2012 15:26 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 75
ExGliwice napisał(a):
krzaktak napisał(a):
No i niewiemy czy damy rade o tej porze komunikacją jakąś dojechać, jeżeli da rade to jak dojechać po 22 do Lido Di Jesolo.



chyba nawet sie da sie http://www.atvo.it/index.php?lang=it&area=25&menuid=25,
LINEA 351 Treviso airport-Mestre railway station-Venezia
o 21.20, 21.47 i 22.25 jest bus (7E OW) to Venecci (p.Roma)

i potem vaporetto, zdaje sie ze do poznej nocy kursuja, linia nr. 14 do Punta Sabbioni, i nocleg na plazy, w oczekiwaniu na poranny bus ;0..

No jeśli uda się ta podróż co wypisałeś to może jakoś przeżyjemy ;>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#31 PostWysłany: 25 Kwi 2012 15:37 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
krzaktak napisał(a):
ExGliwice napisał(a):
krzaktak napisał(a):
No i niewiemy czy damy rade o tej porze komunikacją jakąś dojechać, jeżeli da rade to jak dojechać po 22 do Lido Di Jesolo.



chyba nawet sie da sie http://www.atvo.it/index.php?lang=it&area=25&menuid=25,
LINEA 351 Treviso airport-Mestre railway station-Venezia
o 21.20, 21.47 i 22.25 jest bus (7E OW) to Venecci (p.Roma)

i potem vaporetto, zdaje sie ze do poznej nocy kursuja, linia nr. 14 do Punta Sabbioni, i nocleg na plazy, w oczekiwaniu na poranny bus ;0..

No jeśli uda się ta podróż co wypisałeś to może jakoś przeżyjemy ;>


Zalezy od towarzystwa jedynie ;-).. Ja z dziecmi, to bym sie na to nie pisal (dlatego jade taxi za 100 Euro, kurde !@#$) ale jak dorosli to luz, pare winek po drodze i na plazy rozwiazuje wiele problemow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#32 PostWysłany: 27 Kwi 2012 11:10 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 75
Towarzystwo akurat dobre na winko :) 6 osób w tym jedna para więc myśle że jakoś przeleci ta nocka, oby tylko te vaparety jeżdziły o tej porze . Apropo wiecie może jak tam we włoszech jest z autostopowiczami :> może coś zgarniemy z Punta Sabbioni do Lido di jesolo bo to prawie 20 kilosów...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#33 PostWysłany: 27 Kwi 2012 11:44 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
krzaktak napisał(a):
Towarzystwo akurat dobre na winko :) 6 osób w tym jedna para więc myśle że jakoś przeleci ta nocka, oby tylko te vaparety jeżdziły o tej porze . Apropo wiecie może jak tam we włoszech jest z autostopowiczami :> może coś zgarniemy z Punta Sabbioni do Lido di jesolo bo to prawie 20 kilosów...


Kiedys jechalem stopem we wloszech, bezproblemowo, ale z Punta Sabbioni, to moze byc problem, bo tylko ruch lokalny, a nie przelotowy.
Bilet na ATVO miedzy P.Sabbioni i Lido kosztuje zdaje sie 1.80E http://www.atvo.it/images_doc/documenti ... 5.2011.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#34 PostWysłany: 06 Maj 2012 00:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
Na nocleg w celu zwiedzenia Wenecji polecamy Ca' Berton Village (Via Poerio 15, 30013 Cavallino).
Nocleg rezerwowaliśmy w ciemno na Booking.com mimo braku komentarzy. Okazało się że Bungalow 6 osobowy, dla 4 osób mieliśmy za 11EUR na osobę z podatkiem. Łóżka bardzo wygodne, fakt, trzeba mieć śpiwory i własny papier toaletowy co pewnie jest standardem w Campingu (nocowaliśmy tak pierwszy raz) ale możliwość 1 noclegu to największy plus tego ośrodka(wszędzie min. 3 noclegi).
Warto bookować 4 osobowy bungalow i na miejscu poprosić o GOLD, jest w takiej samej cenie a ma 2 odrębne pokoje.

Potem autem do Punta Sabioni i bilet za 16 EUR - 12H po Venezii, my pływaliśmy Waterbus'ami cały czas prawie, to jest najbardziej opłacalne. Za 13EUR jest opcja Punta - Venezia-Punta więc wiadomo ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#35 PostWysłany: 06 Maj 2012 01:38 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
Ja spałem w CA'Dalisera. http://www.hostelsclub.com/hostel-en-2844.html

64 EU za noc płaciłem za dwie osoby z własną łazienką. Szału nie było ale w cenie śniadanie (również bez szału), a wszystko wynagradzała lokalizacja. Jakies 100m od placu Św Marka, Wenecja w nocy jest również cudowna, śpiąc w Mestre raczej ciężko wybrać się na spacer po centrum Wenecji po północy.

Poza tematem wrzucę linki do suppermarketu Billa w Wenecji. Tam się zaopatrywałem podczas pobytu bo normalnie to szybko można zbankrutować.

http://maps.google.pl/maps?q=Google+Map ... 75102&z=14
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#36 PostWysłany: 17 Maj 2012 03:14 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 1
Lecę 20-23 maja odwiedzić Wenecję. Mam zarezerwowany kemping w Mestre, ale niestety muszę zmienić plany. Koniec maja, Włochy, spodziewałam się pięknego słońca i leżenia przy basenie, a tu niestety zapowiadają deszcze i burze.
Czy Lido to dobre miejsce na punkt wypadowy do Wenecji? Ceny są dużo niższe niż w samej Wenecji, ale nie wiem czy nie wydam duzo więcej na dojazdy.
Przylatuję Ryanair'em do Treviso o 20:55 20.05 i gdzieś wyczytałam że jeżdżą specjalne autobusy dowożące do Mestre i Wenecji, które są dostosowane do godzin przylotów Ryanair. Czy ktoś ma doświadczenia z tym związane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#37 PostWysłany: 18 Maj 2012 09:02 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 75
cosmo : widzę że bedziemy ladować tym samym samolotem :D z wrocławia jak się domyslam , tylko że ja zostaje troche dluzej do 27 i mam nadzieje ze od srody pogoda bedzie juz cudowna a nawet ten poniedzialek i wtorek moze sie nie sprawdza i tez bedzie fajnie, a wracajac do tematu, Lido napewno bedzie tansze w wenecji drozyzna bilety nie sa takie drogie napewno wyjdzie taniej na te pare dni przenocować w lido czy mestre i zaoszczedzic na apartamencie w wenecji , zalezy tez jaka grupa tam jedziesz czy sama? . Z Treviso sa autobusiki w poprzednich postach bylo to dokladniej opisane :> . My osobiscie w ta pierwsza noc zostawiamy bagaze w apartamencie kolo lotniska i idziemy na miasto a rano ruszamy do lido di jesolo bo tam mamy apartament wynajety .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 18 Maj 2012 12:19 

Rejestracja: 18 Maj 2012
Posty: 1
Lecimy do Treviso 13-17.06 :D
Czy ktoś nocował ostatnio na campingu Fusina lub Rialto :?: :?:
A może ktoś poleci inny camping :?:
szukamy noclegu na 4 noce
Z gory dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wenecja - nocleg
#39 PostWysłany: 25 Maj 2012 07:48 

Rejestracja: 29 Cze 2011
Posty: 7
Autobus firma prywatna Atvo? 5euro, linia miejska nr15 około 1,5euro ceny do dworca pkp jakie płaciłam teraz w maju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 29 Maj 2012 08:25 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
etis napisał(a):
Lecimy do Treviso 13-17.06 :D
Czy ktoś nocował ostatnio na campingu Fusina lub Rialto :?: :?:
A może ktoś poleci inny camping :?:
szukamy noclegu na 4 noce
Z gory dzięki

Camping Ca Savio.. popatrz na vacansoleil.com, moze jeszcze maja promocje wyjazdow.. Ja bylem 2 tyg temu, i wychodzilo najtaniej (25Eur/dzien)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group