Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Lip 2018 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1071
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
Jak otrzymać darmowe lody wegańskie Ben & Jeryy?
w Galerii Wileńskiej w Warszawie (ul. Targowa 72) w dniu 18 sierpnia w godzinach od 11:00 - 14:00.
Wejdź do sklepu Carrefour i odnajdź stoisko z lodami Ben & Jerry.
Poproś o darmowe lody wegańskie (non-dairy) i wypróbuj ich smak za darmo.

Każdy, kto się pojawi w punkcie z lodami Ben & Jerry otrzyma darmową próbkę lodów wegańskich Ben & Jerry totalnie za darmo. Podczas promocji, dostępne do spróbowania za darmo będą wegańskie lody (non-dairy) od Ben & Jerry: Chunky Monkey, Peanut Butter & Cookies oraz Chocolate Fudge Brownie!

Załączniki:
1c0ae2205709722b62e843abc0471a55_XL.jpg
1c0ae2205709722b62e843abc0471a55_XL.jpg [ 89.75 KiB | Obejrzany 10991 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 30 Lip 2018 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@mediolan
Orientujesz się przypadkiem czy wszystkie lody tej marki są wegańskie?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Lip 2018 19:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 415
Kilometry: 712 547
platynowy
Na pewno nie, bo raz jadłem takie z informacją, że mleko dojone na te lody było z zachowaniem poszanowania praw krowy.
Góra
 Profil Relacje PM off
yosanne lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 30 Lip 2018 19:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5617
HON fly4free
Nie, generalnie mają w ofercie "normalne" lody, subiektywnie dodam że bardzo dobre zresztą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Lip 2018 19:34 

Moje Brownie nie zachowało żadnych cech loda poza tą, że było zimne. Smakowało i miało strukturę wyrobu cukierniczego, twarde stosunkowo.
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Lip 2018 19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Zapytałem, bo generalnie to nie smakują mi te lody i pomyślałem, że może są to "lody".
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Lip 2018 19:44 

Jak dla mnie zdecydowanie produkt dla młodzieży, która lubi się lansować i uwielbia wszelakie nowinki biznesu (szczególnie te drogie, nadające status).
Tu nie trzeba być ekspertem żeby to stwierdzić, starczy przejrzeć jakie smaki oferują.
Brownie,
Cheesecake
...

Mnóstwo cukru i intensywny smak - owszem. Cech loda, i za żadne skarby produktu z rodu "gelato" to coś nie ma.
Swoją drogą czekam na sorbet z Brownie...
Góra
 PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 30 Lip 2018 21:58 

Rejestracja: 10 Sty 2014
Posty: 561
niebieski
Pamiętam jak mnie za dzieciaka kręciło podpierdalanie papierówek z placu budowy osiedla obok. Bo i najeść można się było, trochę ubrania upieprzyć (bądź podrzeć przy przeskakiwaniu przez płoty) a i adrenalinka była, coby nas dozorca nie dopadł... Co bardziej obrotni nie żarli papierówek, a starali się opylić gdzieś pod Supersamem. A jak dobrze poszło, to i na "włoskiego" dało radę uzbierać :)

No i teraz sam nie wiem kto ma lepiej. My wtedy? Czy my teraz - mogąc iść na promocję do galerii handlowej, żeby dostać próbkę wegańskich lodów. :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 30 Lip 2018 22:04 

My wtedy mieliśmy lepiej. Poczytaj sobie o tej marce.
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 30 Lip 2018 23:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Jak o tematu o lodach można skończyć kłócić o Empiku i M. Czubaszki...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group