Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Lip 2018 14:34 
Awatar użytkownika

Loty: 14
Kilometry: 31 648
niebieski
Jak otrzymać darmowe lody wegańskie Ben & Jeryy?
w Galerii Wileńskiej w Warszawie (ul. Targowa 72) w dniu 18 sierpnia w godzinach od 11:00 - 14:00.
Wejdź do sklepu Carrefour i odnajdź stoisko z lodami Ben & Jerry.
Poproś o darmowe lody wegańskie (non-dairy) i wypróbuj ich smak za darmo.

Każdy, kto się pojawi w punkcie z lodami Ben & Jerry otrzyma darmową próbkę lodów wegańskich Ben & Jerry totalnie za darmo. Podczas promocji, dostępne do spróbowania za darmo będą wegańskie lody (non-dairy) od Ben & Jerry: Chunky Monkey, Peanut Butter & Cookies oraz Chocolate Fudge Brownie!

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.

#2 PostWysłany: 30 Lip 2018 18:21 
Awatar użytkownika

Zbanowany
@mediolan
Orientujesz się przypadkiem czy wszystkie lody tej marki są wegańskie?

#3 PostWysłany: 30 Lip 2018 19:29 
Awatar użytkownika

Loty: 310
Kilometry: 546 237
platynowy
Na pewno nie, bo raz jadłem takie z informacją, że mleko dojone na te lody było z zachowaniem poszanowania praw krowy.
 Relacje PM off
yosanne lubi ten post.

#4 PostWysłany: 30 Lip 2018 19:31 
Awatar użytkownika

platynowy
Nie, generalnie mają w ofercie "normalne" lody, subiektywnie dodam że bardzo dobre zresztą.
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 30 Lip 2018 19:34 

Moje Brownie nie zachowało żadnych cech loda poza tą, że było zimne. Smakowało i miało strukturę wyrobu cukierniczego, twarde stosunkowo.
 PM off  

#6 PostWysłany: 30 Lip 2018 19:36 
Awatar użytkownika

Zbanowany
Zapytałem, bo generalnie to nie smakują mi te lody i pomyślałem, że może są to "lody".

#7 PostWysłany: 30 Lip 2018 19:44 

Jak dla mnie zdecydowanie produkt dla młodzieży, która lubi się lansować i uwielbia wszelakie nowinki biznesu (szczególnie te drogie, nadające status).
Tu nie trzeba być ekspertem żeby to stwierdzić, starczy przejrzeć jakie smaki oferują.
Brownie,
Cheesecake
...

Mnóstwo cukru i intensywny smak - owszem. Cech loda, i za żadne skarby produktu z rodu "gelato" to coś nie ma.
Swoją drogą czekam na sorbet z Brownie...
 PM off
Cicha_Woda lubi ten post.

#8 PostWysłany: 30 Lip 2018 21:58 

niebieski
Pamiętam jak mnie za dzieciaka kręciło podpierdalanie papierówek z placu budowy osiedla obok. Bo i najeść można się było, trochę ubrania upieprzyć (bądź podrzeć przy przeskakiwaniu przez płoty) a i adrenalinka była, coby nas dozorca nie dopadł... Co bardziej obrotni nie żarli papierówek, a starali się opylić gdzieś pod Supersamem. A jak dobrze poszło, to i na "włoskiego" dało radę uzbierać :)

No i teraz sam nie wiem kto ma lepiej. My wtedy? Czy my teraz - mogąc iść na promocję do galerii handlowej, żeby dostać próbkę wegańskich lodów. :roll:
 Relacje PM off
namteH lubi ten post.

#9 PostWysłany: 30 Lip 2018 22:04 

My wtedy mieliśmy lepiej. Poczytaj sobie o tej marce.
 PM off  

#10 PostWysłany: 30 Lip 2018 23:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Jak o tematu o lodach można skończyć kłócić o Empiku i M. Czubaszki...
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

[ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość