Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [Iran] ważność wizy
#1 PostWysłany: 28 Maj 2015 21:55 

Proszę o odpowiedzi osoby, które same załatwiały wizę do Iranu/mają wiedzę z pierwszej ręki - sam przekopałem już trochę internetowych relacji.

15 września planuję wjechać do Iranu (drogą lądową). Czy wiecie może, kiedy (najwcześniej) mogę rozpocząć procedurę załatwiania wizy?
(podobno) kod autoryzacyjny jest ważny przez miesiąc (i w ciągu miesiąca po jego wydaniu należy wydać uzyskać wizę w ambasadzie) - prawda czy fałsz?
(podobno) wiza jest ważna dwa miesiące od daty wydania (tzn. należy wjechać do Iranu w ciągu dwóch miesięcy od wydania) - prawda czy fałsz?

Gdyby obie informacje były prawdziwe, mógłbym odebrać wizę nie wcześniej niż w połowie lipca. To dla mnie późno (ze względu na inne plany wakacyjne oraz konieczność wyrobienia wizy tranzytowej do Turkmenistanu). Czy próbowaliście uzyskać wizę wcześniej niż 2 miesiące przed wjazdem?
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 21 Cze 2015 13:58 
Awatar użytkownika

Loty: 24
Kilometry: 60 209
kod autoryzacyjny jest ważny przez miesiąc - prawda
wiza jest ważna dwa miesiące od daty wydania (tzn. należy wjechać do Iranu w ciągu dwóch miesięcy od wydania) - fałsz
od wydania wizy masz miesiąc żeby wjechać do Iranu. Ja złożyłem wniosek o kod prawie dwa miesiące przed wyjazdem, a wizę cudem dostałem dopiero dzień przed wyjazdem, więc nie ma co z tym zwlekać. Jeśli chcesz przeczytaj więcej tu https://heading2somewhere.wordpress.com ... /#more-327

[ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości