Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 31 Gru 2022 01:10 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 370
srebrny
Jeśli admini to czytają i wiedzą co tu się dzieje, to dlaczego do jasnej cholery tego nie sprzątają? Wchodzę w temat w dziale "znalazłem tani przelot", bo chcę zobaczyć dobre okazje, a nie prywatne wycieczki i jałowe dyskusje w dosłownie co drugim temacie. Skoro nikt nad tym nie panuje, to nie ma się co dziwić, że mnóstwo osób rezygnuje z udzielania się tutaj.
Góra
 Profil Relacje PM off
xionc lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#42 PostWysłany: 31 Gru 2022 01:14 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1655
HON fly4free
Tia... ze zwykłej oferty do BKK zrobiło się 3 strony :lol: .
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 31 Gru 2022 01:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
OMG. Jedni marudzą na ceny a drudzy na dyskusje na forum dyskusyjnym na luźno ale jednak ciągle w większości w temacie wątku. Od czasów nr 0202122 fora internetowe do tego właśnie służyły i jakoś staro się czuję jak sobie to przypominam.

To nie jest tablica ogłoszeń a jeśli komuś to przeszkadza to czytać nie musi, wystarczy, że wejdzie sobie na SG czy SF bo i tak ostatnio prawie wszystkie z ofert stąd to kopiuj-wklej z ww. miejsc (+kilka innych).

Zawsze można też zamykać temat po jego założeniu. Będzie spokój ale dopiero wtedy użytkowników ubędzie. O to chodzi?
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 31 Gru 2022 02:18 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 370
srebrny
Nie jestem chyba odpowiednią osobą do określania o co chodzi na forum, ale doskonale wiem, o co na pewno nie chodzi w temacie o znalezieniu taniego lotu. O to:

Image

I to chyba nie jest w temacie wątku. Przykład z innego tematu, ale też z ostatnich dni:

Image

Standardowy tekst "nie podoba się, to nie czytaj" też jest słaby, bo przypomnę, że nie czytam personalnego bloga, a dział "znalazłem tani przelot" na ogólnodostępnym forum dyskusyjnym. Więc chciałbym, żeby ktoś nad tym panował, jeśli forum ma mieć jakąś wartość. Nie chcę czytać dyskusji takich jak na screenach powyżej, więc rzadko wchodzę w działy typu "Luźne gatki", tematy covidowe itp. Chcę czytać o tanich lotach, więc wchodzę w dział "znalazłem tani przelot". Nie wiem więc dlaczego miałbym w tym dziale czytać rzeczy, których unikam w innych tematach.

Cały post wyżej to nie jest personalna uwaga do Ciebie @monroe, ani do kogokolwiek innego. Po prostu generalne spostrzeżenie co do tego w jakie śmietniska przeradzają się tematy, w których dyskusja powinna jednak choć luźno nawiązywać do znalezionych lotów. Z mojej strony EOT, bo tak naprawdę uważam, że powinno to być posprzątane. Włącznie z moimi wpisami.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 31 Gru 2022 12:09 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
@Nvjc
1. W sumie, to masz rację. Dyskusja mocno zeszła z tematu.
2. Jeżeli wydaje Ci się, że tu każdy post jest sprawdzany przed opublikowanie, to nie, nie jest. Admini/moderatorzy nie czytają wszystkiego, bo się nie da i nie ma takiej potrzeby.
3. Na dole każdego postu masz mały, czerwony wykrzyknik. Spróbuj go użyć, może pomoże. Jak zgłosisz post/posty to ktoś z moderatorów tu zajrzy i zdecyduje, czy temat należy wyczyścić, czy nie. A Tobie, za zgłaszanie postów, które nadają się do usunięcia może nawet wpadnie kilka dodatkowych punktów statusowych.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 31 Gru 2022 17:24 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 370
srebrny
2. Dlatego napisałem na początku, że "jeśli admini to czytają i wiedzą co tu się dzieje". Gdyby nikt z Waszego grona na to nie trafia, to ok, jeśli jednak już ktoś trafia, to uważam, że warto byłoby, żeby sprzątał.
3. Znam, korzystałem kilkukrotnie ;) Ale w przypadku tej wiadomości chodziło mi o zwrócenie uwagi na ogólne zjawisko, bo ostatnio naprawdę nie da się niektórych tematów czytać, a nie o wskazanie konkretnych postów.

Kończąc wątek: z moim poziomem udzielania się na forum, nie jestem właściwą osobą do czynienia Wam (moderatorom/adminom) jakichkolwiek wyrzutów. I szanuję, że ktoś poświęca swój prywatny czas na takie rzeczy. Po prostu uważam, tak ogólnie, że jak już trafiacie na takie posty (a widać, że trafiacie i czasem sami się w tych tematach udzielacie), to warto byłoby jednak interweniować i utrzymywać jakiś poziom i kierunek dyskusji. Zwłaszcza w tym dziale, w którym tematyka jest dość ścisła. I o tym właśnie był mój post. Choć wyszło tak, że marudziłem na posty nie na temat, a spowodowałem jeszcze dużo głębsze zejście z tematu :roll:

E: Dobrego Nowego Roku wszystkim i oby w przyszłym jak najwięcej dobrych ofert, których ostatnio jak na lekarstwo :)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 31 Gru 2022 21:01 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1655
HON fly4free
Abstrahując od tego czy to jest dobra cena dla kogoś czy nie to w okolicach 2200-2300 wchodzi też z KRK.

Załączniki:
KRKBKKOS.png
KRKBKKOS.png [ 25.97 KiB | Obejrzany 1162 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 01 Sty 2023 19:58 

Rejestracja: 13 Mar 2015
Posty: 39
Loty: 103
Kilometry: 193 386
na kiedy te ceny?
Góra
 Profil Relacje PM off
karrol1 lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 02 Sty 2023 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
podrozujacy1986 napisał(a):
Never stop exloring? Mam fajną bluzę znanej marki z tym tekstem.

monroe napisał(a):
Jeśli to nie Ty ;) to nie masz się czym martwić ale wierz mi, że admini - którzy już wiedzą o tych podejrzeniach - mają dobre sposoby, aby to sprawdzić... ;)
Miłego ;)

Tak tylko kończąc temat...

Załączniki:
podrozujacy.jpg
podrozujacy.jpg [ 10.71 KiB | Obejrzany 641 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
Gadekk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group