Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Sie 2018 10:13 

Rejestracja: 09 Sie 2018
Posty: 2
Skąd
  • Warszawa

Dokąd
  • Singapur

Data wylotu
  • 29.03.2019

Data powrotu
  • 15.04.2019

Długość pobytu
  • 18

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 2117 nie wiem czy jest zła

Dodatkowe informacje
  • Cześć,
    Szukam przelotów dla dwóch osób z WAW do SIN w terminie 29.03 - 15.04.
    Przeczesałem już naprawdę dużo i udało mi się znaleźć cenę 2117zł od osoby z długą przesiadką w Pekinie (co mi bardzo odpowiada)
    Mam pytania:
    Czy wstrzymać się jeszcze z szukaniem ? Może to jeszcze za wcześnie ? Może coś wiecie o promocjach na tej trasie w jakiejś dacie ?
    No i oczywiście... Może ktoś znajdzie mi ciekawszą opcję ;)
    Loty z TXL linią Scoot odpadają. Będziemy mieć bagaże rejestrowane.
    Inne miasta z Polski wchodzą w grę - daty mogą się delikatnie różnić od podanych przeze mnie.

    Z góry dzięki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 10 Sie 2018 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1129
Loty: 208
Kilometry: 364 960
platynowy
Jeżeli masz bardzo sztywne daty, bardzo cieszy Cię wizja długiej przesiadki w Pekinie, musi być wylot z Warszawy oraz masz bagaże rejestrowane i dolot do innego miasta, a potem przylot do Singapuru Cię nie interesuje, to bym brał.

Ja lecę w lutym LOT. Szału z ceną nie było, ale coś mnie podkusiło. Dałem lekko poniżej 1800/os RT z Gdańska z przesiadką w Warszawie.
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Sie 2018 11:53 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
dokladnie. bierz do uwage to ze linie air china sa naprawde bardzo slabe, jak wasz wybor to lec czy innym,
lot ma krotkie przesiadki i spoko serwis.
Góra
 Profil Relacje PM off
wasil10 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 10 Sie 2018 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2876
platynowy
Mozesz kombinowac przez Monachium. Cena jest troche wyzsza kiedy wklepie dokladne daty ktore podales ale wszystkie loty masz non-stop no i long-haul masz najlepszymi liniami lotniczymi na swiecie. Polecam ten lot, jest robiony A350-900. Pokombinuj z datami to moze zejdziesz jeszcze w dol.

Załączniki:
non.PNG
non.PNG [ 22.55 KiB | Obejrzany 1541 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Sie 2018 21:53 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Flyguy napisał(a):
Mozesz kombinowac przez Monachium. Cena jest troche wyzsza kiedy wklepie dokladne daty ktore podales ale wszystkie loty masz non-stop no i long-haul masz najlepszymi liniami lotniczymi na swiecie.


A czym się to różni od lotu Air China czy LOT?

Tutaj plus tylko, że linie z Singapuru. Ale cena też nie powala bo za 2.6k to można sobie znaleźć Qatar czy Emirates a jakością wcale nie odstają. No i czas podróży też nie będzie gorszy ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Sie 2018 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2876
platynowy
No lot Air China, a Singapur Air. rozni sie BARDZO komfortem podrozy i jakoscia (chociazby tego co jesz, to jak McDonald, a dobra restauracja ). Masz racje, LOT tez lata bezposrednio za ok 2500zl wiec to chyba najrozsadniejsze rowiazanie patrzac na stosunek jakosci do ceny oraz czasu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Sie 2018 11:54 

Rejestracja: 09 Sie 2018
Posty: 2
No właśnie chyba będę się jednak czaił na jakieś szalone środy albo inne promocje i wykupie LOTem... Co nie zmienia faktu że cały czas poszukuję czegoś najtańszego ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Sie 2018 12:03 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 633
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Patrz tez na wyloty z regionow. Czasem oplaca sie wyleciec z innego miasta jak bilet wychodzi 300 zl taniej per osoba. A powrot wziac z dluga przesiadka w WAW, nadac bagaz do Warszawy i juz nie leciec dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group