Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#161 PostWysłany: 10 Sty 2016 01:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Sprawdź w Oxygen na Wroniej.
Jest to strefa płatnego parkowania, ale obok jest strzeżony parking za 12pln/doba, poza tym bezpośrednio przy budynku jest mała uliczka, na której parkowanie jest bezpłatne. Z Wroniej dojdziecie pieszo w 15 min. do stacji kolejki Ochota, skąd jest bezpośredni dojazd do Lotniska Chopina.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#162 PostWysłany: 10 Sty 2016 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
@zawiert

Spróbuj z IHG - to nic nie kosztuje ;) Załóż konto, zapisz się do Accelereate, zobaczysz jakie dostaniesz zadania...

HIX Okęcie będzie was kosztował 2 x 157PLN, wyśpicie się, zjecie śniadanie jak ludzie i jeszcze busikiem Was zawiozą na lotnisko :)

I dodatkowo jeszcze jakieś punkty wpadną, akurat na kolejne pobyty...
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#163 PostWysłany: 10 Sty 2016 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
@zawiert
jeśli już przekonasz się sam do swojego pomysłu to może wynająć sobie apartament , koszt pewno do 200 zł i sie spokojnie zmieścisz
osobiście lepiej PB do Warszawy i na lotnisko , a spać możesz w samolocie w ciągu 9-10 h spokojnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#164 PostWysłany: 10 Sty 2016 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1689
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
@mediolan cóż.... PB rok temu przerabialem przed lotem do Malezji i umordowani byliśmy strasznie. Opcja raczej nie z dzieciakami.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#165 PostWysłany: 10 Sty 2016 23:46 

@zawiert Pociągi na trasie WRO-WAW jeżdżą teraz bardzo sprawnie. Nawet ten zwykły IC jedzie mniej niż cztery godziny. No i na ekspresy są dla dzieciaków zniżki. Zaoszczędzoną kasę możesz wydać na noclegi :)
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#166 PostWysłany: 10 Sty 2016 23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1689
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Nie no wiem dziękuję za podpowiedzi :)
Lubię minimalizować ryzyko. PKP jest ok ale jak mi samobójca na CMK wyskoczy i pociąg stanie na kilka godzin to podróż życia (przynajmniej dla moich dzieci :)) szlag trafi.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#167 PostWysłany: 11 Sty 2016 00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
@zawiert Możesz sprawdzić noclegi w akademikach Uniwersytetu Warszawskiego, wiem że są tam pokoje gościnne. Lokalizacja przy Żwirki i Wigury, stamtąd na lotnisko jest kilka przystanków, masz bezpośrednie autobusy 175 i 188. Jak cenowo nie wiem. Tu jest telefon z ich strony internetowej:
Cytuj:
Rezerwacji pokoi gościnnych można dokonywać:
telefonicznie (022) 822-24-07; 55-48-000 (od pon. do pt. w godz. 9.00 - 15.00)

Z bezpłatnym parkingiem może być problem bo cały Kampus Ochota jest zamknięty i trzeba mieć przepustkę. Trochę miejsc parkingowych było zawsze w uliczce Miecznikowa, ale ze względu na budowę mogą być ograniczone, nie wiem jak tam jest w tej chwili bo ostatnio nie sprawdzałam. Wiem, że naprzeciwko akademików, po drugiej stronie Żwirki i Wigury jest parking lotniskowy, musiałbyś sprawdzić jak z cenami.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#168 PostWysłany: 11 Sty 2016 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
@zawiert zajrzyj może tu: http://www.pulawskaresidence.com.pl. Łatwo o miejsce parkingowe, blisko przystanku autobusu nr 148 - na Okęcie (przejazd ok. 15 min.) i nie będziesz musiał wjeżdżać do Centrum. W pokoju, który widziałam, była nawet mini-kuchnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#169 PostWysłany: 11 Sty 2016 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1689
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Chyba mam jakiś trefny termin. W HIX brak miejsc. Puławska tez zajęta.

Dzięki za pomoc. Sprawdzę akademiki jeszcze.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#170 PostWysłany: 11 Sty 2016 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Jeśli to nie Walentynki, to może być kwestia liczby dzieci. Zadzwoniłabym na recepcję.

Zajrzyj też tu - http://www.hotelursynow.pl. Dojazd i parking prawie jak na Puławskiej, tylko standard - niestety - gorszy. Plus do przystanku 148 trzeba przetupać ok. 10 min.

Vis-a-vis HIX-a jest też http://bwhotelpoleczki.pl w tym samym segmencie cenowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#171 PostWysłany: 11 Sty 2016 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@zawiert blisko Okęcia, z dobrymi cenami jest jeszcze hotel B&B.
https://www.hotelbb.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#172 PostWysłany: 19 Sty 2016 18:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1689
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Dziękuję wszystkim za pomoc. Stwierdziłem że i tak nie mam pomysłu na mile m&m i zmieniłem 20k mil na dwa pokoje w Gromadzie. Interes życia to może nie jest ale obyło się bez wydawania pieniędzy;)
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#173 PostWysłany: 20 Sty 2016 19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Jakiś pokój z jacuzzi znajdę ? Przeszukałem Google i AirBNB nie ma nic, HELp !!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#174 PostWysłany: 20 Sty 2016 19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Google > Warsaw hotel jacuzzi (więcej pasujących wyników na 1. stronie) albo Warszawa apartament z jacuzzi

Itp. itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#175 PostWysłany: 17 Lut 2016 12:00 

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 52
Zbanowany
Ja się w sumie mogę obyć bez jaccuzzi jeśli cena będzie przystępniejsza. Od jakiegoś czasu wolimy nocować w mieszkaniach. Jest wygodniej bo jest większa przestrzeń no i można korzystać z kuchni. Przygotować sobie śniadanie czy kolację. Ostatnio w Warszawie mieszkanie rezerwowałem na pewnej stronie - jest na niej kilka apartamentów w dobrym standardzie tak wiec możecie sobie zerknąć. Studio na 2 osoby można sobie tam wynająć za mniej niż 2 stówy dziennie ( w przypadku lokalizacji w centrum, w spokojniejszych dzielnicach jest jeszcze taniej).


Ostatnio edytowany przez krasnal, 15 Lis 2016 19:56, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#176 PostWysłany: 20 Maj 2016 20:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Jeśli ktoś chce obudzić się i w Warszawie, i w lesie, a na dodatek dojechać jednym autobusem do Centrum - http://www.parkpowsin.pl/index.php/osro ... kowy-domki. Rzut kamieniem do ogrodu botanicznego PAN. Ew. z opcją godzinnego spaceru przez las do stacji metra Kabaty.

Na terenie m.in. darmowa siłownia plenerowa, płatny odkryty basen, klubokawiarnia, bar z ogródkiem grillowym (albo ok. 500 m do stanowisk piknikowo-ogniskowych). Plus szansa zagrania z głównie seniorami w brydżyka, szachy albo bule (petanque). :-)

PS Dla milusińskich jest... las, wypożyczalnia sprzętu sportowego i dmuchany zamek. :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#177 PostWysłany: 21 Maj 2016 00:40 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Idzie się krócej niż 1h do metra Kabaty sądzę że uda się w 40 min, może szybkim tempem 30

Gesendet von meinem SM-A500FU mit Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#178 PostWysłany: 27 Lis 2016 15:05 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Witam
Wylatujemy z Okęcia o 7,20 do Eilatu. Chcielibyśmy dwa dni wcześniej przylecieć z Wrocławia, przespać dwie noce ( 2 osoby) i rano udać się na lotnisko. W której dzielnicy szukać noclegów? Chcemy pokręcić się po starym mieście i centrum (bez żadnych złotych tarasów, galerii itp). Zależy nam na miejscu które gwarantuje bliskość i bezproblemowy transport publiczny z hotelu na lotnisko, ale też bliskość do odwiedzenia centrum miasta.
Dzięki za wszystkie sugestie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#179 PostWysłany: 27 Lis 2016 15:14 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
dwie opcje:
- hotel na trasie autobusu 175, ktory jedzie z centrum
- hotel w okolicy centralnego lub dworca srodmiescie (stad pociag)

jak uruchomili pociagi, to 175 znacznie zmniejszyło kursowanie

mozna tez znalezc hotel w okolicy okecia, ale moze byc drogo. plus jest taki, ze rano bedzie blisko na samolot
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#180 PostWysłany: 27 Lis 2016 15:42 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Dzięki.
Brałem pod uwagę: hotelmetropol.com.pl/ spełnia moje wymagania? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group