Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wałbrzych
#1 PostWysłany: 19 Wrz 2016 02:16 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
W sierpniu bieżącego roku byłem 3 dni w Wałbrzychu i szukając czegoś do jedzenia trafiłem do Baru Mlecznego "Korytko", które to miejsce szczerze polecam wszystkim budżetowym turystom.
A co więcej jestem pewien, że bez problemu da się znaleźć wiele restauracji w których jakość jedzenia nie będzie się umywała do tej w "Korytku" a ceny będą 3,4 czy nawet 5 razy wyższe!
Moim dzieciom tak smakowało, że wracając z Jeleniej Góry do Warszawy specjalnie pojechałem przez Wałbrzych, żeby jeszcze raz zjeść w "Korytku".
Bar Mleczny "Korytko" mieści się na ulicy Juliana Tuwima 3/3A.
Wklejam zdjęcie z cennikiem, dodam, że porcje są naprawdę solidne.
Przykładowo 450ml naprawdę smacznego rosołu kosztuje 2,50zł!!! - szkoda, że rosół podają tylko w piątki.
Kotlet schabowy, naprawdę duży, kosztuje 5,50zł. Porcja ziemniaków 1,20zł. Pyszna surówka z pora 1,60zł.
Czyli za całe drugie danie płacimy 8,30zł. plus zupa 2,50zł. i kompocik za 0,80zł., razem 11,60zł. za pełny obiad!!!

Załączniki:
Komentarz do pliku: Bar mleczny "Korytko"
8.jpg
8.jpg [ 677.43 KiB | Obejrzany 3371 razy ]
Komentarz do pliku: Menu
9.jpg
9.jpg [ 476.39 KiB | Obejrzany 3371 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
 Temat postu: Re: Wałbrzych
#2 PostWysłany: 19 Wrz 2016 08:04 

Rejestracja: 30 Paź 2014
Posty: 38
też byłem i potwierdzam, pyszne jedzonko i bardzo tanio.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wałbrzych
#3 PostWysłany: 19 Wrz 2016 12:26 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3596
srebrny
My zjedliśmy w tej restauracji: Polskie Smaki, Nowy Świat 6B
Było smacznie i kameralnie, więc wrzucam namiary dla przyszłych turystów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wałbrzych
#4 PostWysłany: 23 Kwi 2017 00:50 

Rejestracja: 02 Wrz 2012
Posty: 233
Loty: 41
Kilometry: 73 062
Zbanowany
niebieski
Jako, że była sobota- Korytko zamknięte. A Polskie Smaki chyba zlikwidowane kierując się opiniami z tripadvisor zaszedłem do niejakiej Kryształowej- Restauracji Gospody Kuflowej:

http://www.krysztalowa.com/

Knajpa daleko bo aż przy Podzamczu wśród blokowiska, ale ceny+ilość+smak wynagradzają wszystko

Za 40zł bez 20 groszy zjadłem ogromny panierowany sznycel a właściwie jego połowę- nie dało rady więcej, ziemniaczki z boczkiem i zestaw surówek + starter w postaci kiszonych ogórków i kapusty, do tego w tej cenie świetne piwko Krakonos i na wyjście szklaneczka wiśniówki;0

Porcja jest nie do przejedzenia.

Aha- w weekendy jest problem z miejscami więc albo rezerwujecie albo jecie zamówiony posiłek w przyległej pizzerii


Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wałbrzych
#5 PostWysłany: 14 Maj 2023 13:43 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Bistro na wałku https://goo.gl/maps/p1pePV5X9wLJtp2PA. Super włoskie jedzonko, pyszna pizza - jedna z lepszych jakie jedliśmy. Kucharze po kursach kuchni włoskiej, składniki sprowadzane z Włoch. W ciągu trzech tygodni byliśmy trzy razy i za każdym było pysznie. Ceny średnie, pizza około 30-40 pln, ale warto.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)


Ostatnio edytowany przez michzak, 16 Maj 2023 15:38, edytowano w sumie 1 raz
Podmiana na krótszy link
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group