Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Sie 2017 19:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2017
Posty: 9
Szukam szczoteczki, która będzie ze mną jeździć to tu, to tam, częściej tam, gdzie nie ma prądu. Ma ktoś z Was szczoteczkę Oral-B? Coś w tym stylu?https://www.euro.com.pl/szczoteczki-elektryczne/braun-vitality-3d-white-d12-013.bhtml
Image
Bo się zastanawiam pod kątem wyjazdu, czy to faktycznie trzyma tydzień tak jak pisze producent na jednym ładowaniu.

Jak nie, to może taka na baterie by była taka bardziej turystyczna?
http://www.avans.pl/szczoteczki-i-irygatory/szczoteczka-rotacyjna-oral-b-expert-db4-,id-2379
Image


Ostatnio edytowany przez mashacra, 31 Sie 2017 09:20, edytowano w sumie 1 raz
edycja linek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 30 Sie 2017 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2016
Posty: 604
Loty: 46
Kilometry: 71 891
srebrny
mam ją od ponad roku, na początku może i trzymała tydzień, ale teraz ładuje średnio co 2-3 dni
Góra
 Profil Relacje PM off
martaa85 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 30 Sie 2017 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Nie wytrzyma ALE ładowarka niewiele waży...
Teoretycznie może i by wytrzymała ale ich tydzień to 7x2x2 minuty.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
martaa85 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 30 Sie 2017 20:11 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Nie wytrzymuje tygodnia, raczej 3-4 dni, przy czym pod koniec już pracuje znacznie wolniej niż tuż po ładowaniu
Góra
 Profil Relacje PM off
martaa85 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 31 Sie 2017 03:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Soniczna http://www.panasonic.hk/mobile/english/ ... -ds11.aspx
Góra
 Profil Relacje PM off
martaa85 uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 31 Sie 2017 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
My mamy takie:
http://sklep.arsdental.pl/szczoteczki-s ... owosc.html

Zamykane, niewielkie, na baterię AA, ja używam może już ze dwa miesiące i baterii jeszcze nie wymieniałem.
Nie jest to sonicare ale daje radę.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
martaa85 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 31 Sie 2017 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Szczoteczki soniczne chyba sporo wytrzymują (kilka tygodni minimum), można znaleźć też takie ładowane z microusb i wtedy dowolna ładowarka lub powerbank zapewnią działanie.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
martaa85 uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 31 Sie 2017 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2017
Posty: 9
Faktycznie, jest napisane, że soniczne trzymają 2 tygodnie. Problem w tym, że budżet zakładałam mniejszy, a soniczne są raczej drogie, ale rozejrzę się jeszcze :)


Ostatnio edytowany przez mashacra, 31 Sie 2017 19:44, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Sie 2017 15:49 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Jak na wyjazd to moze takie cos? https://www.ceneo.pl/18813487

Nie jest to tak dobre jak "prawdziwa" elektryczna szczoteczka, ale daje rade I jak gdzies zostawisz czy zgubisz to nie szkoda. Na baterii dziala baaaaardzo dlugo (w sumie to zawsze wymieniam szczoteczke zanim bateria sie wyczerpie :)).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 31 Sie 2017 19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
@martaa85 oferta @zbyhu to sonic więc nie tak drogo ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 31 Sie 2017 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Tak, ale dopiero potem zauważyłem ze @martaa85 szuka czegoś i na podróż i do domu, ta z mojego linka to raczej tylko w podróż sie nadaje.

Ja używam w domu oral-b któregoś, ale doprowadzało mnie do szału to, że bateria starczała na pare dni, a ładowarka mimo że mała, nie chciała działać w 110v (specjalnie kupiłem taką z futerałem podróżnym żeby zabierać ze sobą). Żona ma od kilku tygodni sonicare'a HX8911/01 (tez z futerałem) i jeszcze nie ładowała. Z tego co widzę to ta opcja soniczna w niej jest dużo mocniejsza i lepsza niż w tej małej co podałem. Jak brać szczoteczkę na codzień to lepiej lepszą raczej. Co nie znaczy że tej swojej nie polecam :)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 06 Wrz 2017 16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2017
Posty: 9
Czyli wychodzi na to, że skoro w tej Oral-B, którą można ładować bateria trzyma jednak krótko, to lepiej wziąć tę drugą i do plecaka dwie baterie na zmianę :)
Ciekawe są te małe, podróżne szczoteczki, ale @zbyhu ma rację, faktycznie szukam takiej, której będę używać w domu na co dzień, ale która też sprawdzi się na wyjazdy. Coraz więcej osób chwali te soniczne, więc może trochę dołoże i jednak się o taką pokuszę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 06 Wrz 2017 16:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Poszukaj na chińskich portalach aliexpress lub gearbest, najtańsze pewnie kupisz już za 30 pln, a promocje na te lepsze potrafią być znaczne nawet ponad 50%.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 07 Wrz 2017 04:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
W zeszłym roku kupiłem w promocji taką właśnie soniczną do codziennego użytku, także w podróży. Faktycznie wytrzymuje 2 tygodnie. Polecam.
Image

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 09 Paź 2017 13:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 6
Kurcze 2 tygodnie? Mi żadna nie wytrzymała dłużej niż tydzień... a głównie o Oral-B się obijałam. Jednak chyba lepiej nie kombinować i wziąć tradycyjną, manualną :P
Choć faktycznie tyle się teraz o tych sonicznych mówi, ze człowiek się zastanawia. Jak ktoś dłużej po testuje to chętnie się dowiem jak wychodzą w praniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 11 Paź 2017 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
oral to nie sonic i dlatego tyle nie wytrzymuje :P
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 11 Sty 2018 00:42 

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 80
Ja mam Philipsa (pewnie już ze 2 lata), najprostszy model Sonicare Easyclean. Bardzo polecam, czyści bez porównania lepiej od zwykłej szczoteczki, chyba już cała moja najbliższa rodzina używa różnych modeli tych szczoteczek. Nie zwracam uwagi jak często ją ładuję, ale tydzień to na pewno wytrzymuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 11 Sty 2018 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Polecam soniczną szczoteczkę od Xiaomi SOOCARE X3. Wprawdzie funkcje SMART (parowanie z telefonem) są niewiele warte, ale poza tym wszystko jest super. Do tego jest na permanentnej promocji w gearbest, więc cena/jakość jest nie do pobicia. Bateria również trzyma długo - w 2 tygodnie nie udało mi się rozładować.
Szczoteczka:
https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_640273.html
Główki:
https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_663577.html
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 11 Sty 2018 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 184
Loty: 118
Kilometry: 205 856
Też polecam Xiaomi SOOCARE X3 - potwierdzam deklarowany przez producenta czas działania - 25 dni - od 6 grudnia używana prawie codziennie 2x2min trzyma do dziś.
Z Gearbesta z kodem i dostawą z polskiego magazynu EU-4 można dorwać w naprawdę dobrej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 29 Sty 2018 23:28 

Rejestracja: 15 Kwi 2017
Posty: 3
Od Soocare X3 lepsza jest nowa Oclean SE. Podobna cena i do tego pudełko na podróż
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group