Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Lut 2017 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 513
Loty: 57
Kilometry: 106 100
niebieski
Witam wszystkich
postanowiłem dodać nowy temat na forum bo jeszcze nie było... Chodzi o Azerbaijan Airlines, Czy ktoś z Was miał okazje podróżować tymi liniami? jak wygląda flota, obsługa i jak z punktualnością?
W niedalekiej przyszłości planuję podróż z tym przewoźnikiem, gdy będę wracał z Turcji. Przy rezerwacji biletu ESB-GYD-LWO niestety nie ma możliwości podróżowania z bagażem rejestrowanym, chyba że się wykupi bilet w wersji "Business standard " no ale cena jest wtedy drastyczna :) Proszę o jakiekolwiek info. Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#2 PostWysłany: 23 Lut 2017 18:43 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 42
Loty: 219
Kilometry: 448 013
Leciałem z nimi jesienią IKA-GYD-MSQ. Flota raczej stara (odpowiednio 757 i A320) ale przyzwoicie utrzymana. Miejsce na nogi zadowalające. W podstawowej taryfie m.in. ciepły posiłek kilkudaniowy. Pamiętam jak byłem zdziwiony tym jak jest smaczny! Jeden z najlepszych jakie jadłem na pokładzie! Punktualność bez zarzutu. Na lotnisku GYD nic interesującego, ale dużo wygodnych kanap i foteli, gdzie można się kimnąć. W IKA obsługa linii bardzo restrykcyjnie sprawdzała bagaże (wymiary, wagę).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Lut 2017 18:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Leciałem z nimi do Kazachstanu dwa lata temu TXL - GYD - SCO. Bardzo przyjemna linia, z tego co pamiętam mieli wtedy 4* od SkyTrax. Podczas moich lotów opóźnień nie było. Katering na trasie SFX - GYD był dwa razy. Najpierw śniadanie, później normalny obiad ( kurczak albo wołowina), alkohol i napoje w ekonomicznej bez limitu przez cały lot ( było wino białe/czerwone oraz jack daniels, soki i woda). Nawet podczas krótkiego godzinnego lotu GYD - SCO podali jakąś kanapkę na kolację plus napoje.
Jak masz jakiś status to polecam salonik w GYD albo ichniejszą herbatkę w jednej z kawiarenek bardzo dobra. Do tego samo lotnisko dobrze zorganizowane i bardzo przytulne z dużą ilością zieleni. Zupełnie inne od europejskich czy azjatyckich molochów mimo, że rozmiarem nie ustępuje.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Mar 2017 19:18 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Leciałem z nimi kilka razy z LWO, KBP i IKA do GYD. Serwis raczej kiepski ale i tak bogatszy niż w wielu liniach. Na krótkich trasach buła z kuricą albo serem, na dłuższych ciepły posiłek (ryż z kuricą albo makaron z warzywami).

Plusem jest to że nigdzie nie ważyli bagażu podręcznego a miałem sporo więcej niż wynosi bezpłatny limit.

Trzeba siedzieć tam gdzie przypisane miejsce, nawet jak pół samolotu jest wolne i się ktoś przesiada to przylatują i robią dramę.

Lotnisko w Baku bardzo fajne.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Mar 2017 00:24 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 183
Ja leciałem 787 z GYD do LHR. Samolot nowiutki, czysty, wygodnie zaaranżowany (wydaje mi się, że jest więcej miejsca na nogi niż w lotowskim 787). Jedzenie takie sobie, ale za to dwa razy. Bez marudzenia dawali kolejne drinki. Z minusów - zepsuty tablet do rozrywki pokładowej. Mogę polecić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Wrz 2017 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 513
Loty: 57
Kilometry: 106 100
niebieski
To może coś w końcu dodam, przetestowałem te linie lotnicze, i jestem pod wielkim wrażeniem!
miałem okazje lecieć na trasie IST-GYD, B787 oraz GYD-KBP, E190, na obu lotach dali posiłek, bardzo dobry.
Jak do tej pory najlepsza linia lotnicza którą leciałem.
Załącznik:
tu m.JPG
tu m.JPG [ 271.81 KiB | Obejrzany 4333 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
tom971 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 10 Wrz 2017 14:38 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Szczerze, dla mnie to danie mało apetycznie wygląda :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Wrz 2017 14:56 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Ważne ze było smaczne. Nie widziałem jeszcze apetycznego zdjęcia jedzenia w klasie ekonomicznej ?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Wrz 2017 21:51 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Prawda. Ale nie zgodzę się z tym , że wszędzie w eco jedzenie wygląda mało apetycznie . Tutaj słaba Iberia. Widać różnicę?


Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Cubero4 lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 26 Paź 2022 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 540
Loty: 156
Kilometry: 283 789
srebrny
W przypadku biletów kupionych online (Azerbaijan Airlines) wszelkie sprawy związane z biletem załatwić można tylko przez whatsapp albo telefonicznie: +994 055 204 6554.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Mar 2023 23:01 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8898
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
@bim-bam Mi nie działa zarządzanie rezerwacją na ich stronie, co mnie lekko zestresowało.
Rozumiem, że to normalka i trzeba uderzać przez Whatsappa?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Mar 2023 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4163
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
no jak.. nawet jak kupisz przez OTA to mozesz zarzadzac rezką
zmienic numer paszportu.. telefon.. @...
No i byloby na tyle :D

Załączniki:
j2.JPG
j2.JPG [ 10.58 KiB | Obejrzany 1621 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 17 Mar 2023 00:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 540
Loty: 156
Kilometry: 283 789
srebrny
-- 16 Mar 2023, 23:51 --

Nie kupisz biletów w OTA bo dostępne są tylko przez stronę przewoźnika lub w biurach na terenie Azerbejdżanu.

-- 16 Mar 2023, 23:53 --

Sudoku napisał(a):
@bim-bam Mi nie działa zarządzanie rezerwacją na ich stronie, co mnie lekko zestresowało.
Rozumiem, że to normalka i trzeba uderzać przez Whatsappa?


Sprawę załatwisz przez whatsapp .
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 17 Mar 2023 14:20 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8898
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Dzięki za pomoc, już się wszystko wyjaśniło. Jeszcze wczoraj napisałem do nich na czacie i dziś dostałem taką odpowiedź:
Cytuj:
Dear passenger
for the Nakchivan flight
there is no manage my booking function.

Bilety do/z Nachiczewania rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zobaczyłem, że już nie ma dostępnego lotu, który kupiłem. Chciałem się upewnić, czy czegoś mi nie namieszali, a tu zonk, bo komunikat, że nie ma takiego biletu i od razu ciśnienie w górę. Mam nadzieję, że uda się jednak polecieć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 17 Mar 2023 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 540
Loty: 156
Kilometry: 283 789
srebrny
Tak, loty szybko się wyprzedają. Żadnych nieprzyjemności z tą linią nie miałem. Swoją drogą to był nietypowy przelot ze względu na ogromną ilość seniorów wśród pasażerów. W żadnym innym locie z czegymś takim się nie spotkałem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 18 Mar 2023 15:51 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8898
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
@bim-bam A jak z bagażem na tych lotach? Jak mam plecak i walizkę na podręczny, to walizkę muszę nadać czy mogę wziąć ze sobą?
Jeśli nie działa zarządzanie rezerwacją, to podejrzewam, że odprawy online też nie da się zrobić i trzeba iść do stanowiska na lotnisku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 18 Mar 2023 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 540
Loty: 156
Kilometry: 283 789
srebrny
Z tego co pamiętam w obie strony odprawa byla na lotnisku. Jak koles zobaczyl moje bagaze to machnal reka i wszystko zabralem ze sobą. Mialem mały plecak i torbę na ramię. W czasie odprawy dostalem miejsce, o które poprosiłem.
W Nachiczewanie pilnuj mikroskopijnej karteczki, ktorą dostaniesz na lotnisku w imigracyjnym. Bez niej nie dopuszczą Cie do kontroli bezpieczeństwa. Ponadto, w kilku miejscach sprawdzają paszport (chyba było ich 6). Począwszy od wejścia do terminalu lotniska, a kończąc na wejsciu do samolotu. W Baku bylo z tym normalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 08 Kwi 2023 20:35 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1655
HON fly4free
Azerbaijan Airlines zamówiły 12 airbusów z rodziny A320neo.

https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosc ... b4A0mkcWA8
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Apocalipse, TIT oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group