Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Sie 2017 12:58 

Rejestracja: 31 Sie 2017
Posty: 2
Kupiłem bilety na mecz Polski z Kazachstanem te bilety nie wygladają na oryginał otrzymalem kurierem jakis druk kolorowym tuszem z kodem kreskowym oczywiscie imienne czy wejdę na stadion pisze ze pierwszy raz przez internet kupowalem Pomóżcie ludziska!!??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 31 Sie 2017 13:07 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
ale w czym ci mamy pomóc, skoro boisz się, że bilety są fałszywe?
przemycić cię na stadion?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Sie 2017 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
prześlij mi te bilety, sprawdzę je
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 31 Sie 2017 13:15 

Rafał 77 napisał(a):
te bilety nie wygladają na oryginał otrzymalem kurierem jakis druk kolorowym tuszem z kodem kreskowym oczywiscie imienne


AleBilet to tylko pośrednik - jego wiarygodność nie ma tu większego znaczenia. To zależy czy użytkownik tego serwisu odsprzedał Tobie prawdziwy czy "lewy" bilet.

Skoro bilet wygląda dziwnie, wyślij tu skan tego biletu (dane wrażliwe najlepiej ukryj) - wtedy będzie można "rzucić okiem" czy to podróbka. Sam opis to zbyt mało informacji, aby Tobie pomóc.

A jeśli masz jakiekolwiek uzasadnione podejrzenia, że to "fałszywka", to zgłoś to na policji. Oni będą wiedzieli co zrobić. Być może to jakiś poważniejszy proceder handlowania podrobionymi biletami (co zresztą ostatnio jest dość popularne przed meczami reprezentacji Polski).

P.S. Polecam "odkrycie" interpunkcji. Już dawno zostały wymyślone kropki, przecinki i inne znaki.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 31 Sie 2017 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Załącznik:
bilet na mecz_x.jpg
bilet na mecz_x.jpg [ 379.77 KiB | Obejrzany 59032 razy ]

.
tak wygląda?
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Lip 2018 13:49 

Rejestracja: 30 Kwi 2018
Posty: 2
Loty: 2
Kilometry: 4 705
Wiem, że wątek stary, ale chciałam napisać, że właśnie tak wyglądają normalne (nie kolekcjonerskie) bilety na mecze reprezentacji :) Ostatnio była na Stadionie Śląskim :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group