Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Temat będzie czyszczony co jakiś czas z nieaktualnych ofert


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 749 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Lip 2017 15:13 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
W Idea Banku jest dostępna lokata WIELKI PROCENT:
Kwota minimalna 500 PLN
Kwota maksymalna 1 000 000 PLN
Okres lokaty 1 miesiąc lub 5 miesięcy
Oprocentowanie 2,5%, stałe
Typ lokaty odnawialna
Okres ważności oferty 24 lipiec 2017 do odwołania, nie krócej niż do 25 lipiec 2017
Ważność wniosku 2 dni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 24 Lip 2017 16:18 

W Nest Banku dla klientów indywidualnych i chyba zresztą wszystkich to samo czyli lokaty 2,5% na 6 i 24 miesięcy
Konto za darmo z premią za założenie
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 10 Sie 2017 19:48 

Rejestracja: 27 Cze 2017
Posty: 1
Zbanowany
Anonymous napisał(a):
W Nest Banku dla klientów indywidualnych i chyba zresztą wszystkich to samo czyli lokaty 2,5% na 6 i 24 miesięcy
Konto za darmo z premią za założenie



Szanowny Panie Klienci Nest Banku oraz osoby nie posiadające u Nas konta bankowego mogą liczyć na kilka ofert lokat. Obecnie w Nest Banku mamy m.in. promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są: 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy. Oprocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500,00 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 29 Wrz 2017 13:09 

Rejestracja: 16 Sie 2013
Posty: 12
Zbanowany
Chyba Idea Bank ma najlepsze oferty. Tak to wszędzie bardzo podobne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 29 Lis 2017 18:01 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
W Idea Banku jest dostępna lokata NA NOWE ŚRODKI PLUS:
Kwota minimalna 500 PLN
Kwota maksymalna 1 000 000 PLN
Okres lokaty 1, 2, 3, 4 lub 5 miesięcy
Oprocentowanie 2,2%, stałe - 1 miesiąc, 2,25% - 2 miesiące, 3% - 3, 4 lub 5 miesięcy
Typ lokaty odnawialna
Okres ważności oferty 29 listopada 2017 do dnia zmiany oprocentowania
Wymóg posiadania ROR tak
Ważność wniosku 1 dzień (w tabeli oprocentowania zapisane jest 5 dni, ale w nowym systemie transakcyjnym tylko 1 dzień)
Data wyznaczania nowych środków 20 dzień miesiąca poprzedzającego miesiąc rzeczywistego wpływu. Przykład: dla wpływu 30.11.2017 data sprawdzania salda 20.10.2017.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 29 Lis 2017 18:35 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Te lokaty, to rozumiem po to, żeby uskładać na jakiś lot. :)

Dla mnie rewelacja: lokata powitalna w db, 3% na rok, do 100.000, aby skorzystać, trzeba założyć ROR (bezpłatny po spełnieniu prostych warunków). Oferta aktualna do końca roku 2017.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>


Ostatnio edytowany przez Washington, 30 Lis 2017 18:20, edytowano w sumie 1 raz
ciach link
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 29 Lis 2017 18:47 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Banki uwielbiają klientów przynoszących cash i zakładających lokaty im dłuższe tym lepiej. Jeżeli posiadasz bardziej znaczące środki finansowe i nie masz żadnego pomysłu na jej ulokowanie to możesz się zastanowić nad jej ,,włożeniem,, do banku. Bywają informacje bankowe o których zwykłemu zjadaczowi chleba się nie wspomina przy rozmowach o lokatach. A bywają ciekawe. Czasami warto znac lub poczytać Prawo Bankowe gdyż zawiera sporo przydatnych danych. I tak np. każdy bank musi być ,, zabezpieczony,, na okres nocny każdego dnia. Co to znaczy? Musi posiadać odpowiednie środki finansowe , które właśnie pobiera od klientów lokujących cash. Zdarza się , ze nie każdego dnia posiada Bank odpowiedni cash. Co wtedy? Zmuszony jest sam zaciagnac pozyczkę w innym banku lub w NBP i musi to wykonać przed godz 18.00. Oczywiście pozycza na %. Zatem jak posiadasz w danym banku rach to spokojnie możesz każdego dnia negocjować przekazywanie swoich srodkow tylko na okres nocny tzw over-night a rano masz do dyspozycji gotowke ponownie. Bywają weekendy kiedy tacy pożyczający są bardzo potrzebni. Wszystkim to się opłaca tylko rozmawiajcie o tym nie z panią z okienka ale z kierownikiem lub dyrektorem oddziału. Szeregowi pracownicy często o tym nie maja pojęcia. Gra warta świeczki przy gotówce większej. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 29 Lis 2017 19:32 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
A czy przypadkiem gotowka lezaca na koncie nie wlicza sie juz do salda over night?
No chyba ze o 17 przywozimy do banku gotowke w teczce. Rano zabieramy.

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 30 Lis 2017 17:47 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 95
Loty: 69
Kilometry: 168 562
Bank wykorzystuje w nocy całą kwotę na koncie, którą rano masz już dostępną powiększoną o %.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 30 Lis 2017 18:11 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Może uścisle. Rzeczywiscie wszystkie kwoty na rach klientów są wliczane do salda...ale banku a nie klienta. Klient dostaje standardowe % ale nie over-night. Do tego potrzebna jest osobna umowa. Przykładowo w danym podmiocie posiadam rach zwykły i drugi rach inwestycyjny jeżeli podmiot prowadzi np. biuro maklerskie. Jeżeli na rach inwestycyjnym posiadam o godz 18.00 każdego dnia pracującego cash większy niż 10 000 pln to zostaje on przerzucany na over-night i następnego dnia zwracany na rach inwestycyjny o 8.00 wraz z należnym już %. %jest różny każdego dnia. W weekendy zaczyna się to o 18.00 a konczy w poniedziałek o 8.00 . Jak ktoś ma wieksza gotowke na rach ale niekoniecznie inwestycyjnym to musi podpisac osobną umowę na swiadczenie takiej usługi. Kiedyś takie sytuacje wykorzystywał ale na ogromna skalę ale nie tylko z cash ale i z czekami pan Bagsik jako oscylator.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 30 Gru 2017 15:25 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
Idea Bank dla nowych środków lub nowych klientów na 3 miesiące - 3% Zawsze to ochrona przed inflacją
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 30 Gru 2017 15:34 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
A podatek odliczyłeś? :mrgreen: :mrgreen: BTW...pomyśl nad kupnem np. SEK lub NOK na początku nowego roku , przetrzymaj i zarobisz lepiej niż na jakiejkolwiek lokacie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 30 Gru 2017 15:47 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
Inflacja około 2,5% a na kursy walut o których mówisz zwrócę uwagę, choć to już trochę hazard :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 18 Sty 2018 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Ja mam styczniową lokatę na 3,15%, ale tylko na 1 miesiąc
Góra
 Profil Relacje PM off
opo lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 21 Sty 2018 12:13 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
Słyszeliście o jakiejś lokacie w okolicach 3% najlepiej bez zakładania konta i bez limitu 10k?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 21 Sty 2018 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Jeżeli nie chce ci się nawet samemu przejrzeć ofert kilku banków znanych z dobrych lokat, to polecam wybrać się do Expandera albo innego Open Finance - tam chętnie doradzą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gleba3 lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 21 Sty 2018 13:16 

miszti napisał(a):
Słyszeliście o jakiejś lokacie w okolicach 3% najlepiej bez zakładania konta i bez limitu 10k?

Tak, słyszałem.
Góra
 PM off  
      
#38 PostWysłany: 21 Sty 2018 13:18 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
miszti napisał(a):
Słyszeliście o jakiejś lokacie w okolicach 3% najlepiej bez zakładania konta i bez limitu 10k?



Wpisz w google:
najlepsze lokaty bankowe styczen 2018 i ogarnij kilka pierwszych stron, które wypadną;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 21 Sty 2018 13:32 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
Mareckipl napisał(a):
Jeżeli nie chce ci się nawet samemu przejrzeć ofert kilku banków znanych z dobrych lokat, to polecam wybrać się do Expandera albo innego Open Finance - tam chętnie doradzą.


Przeglądam regularnie ;) Z większości ofert niestety nie mogę skorzystać, bo a) nie będę traktowany jako nowy klient, b) limity 10-20k mnie nie interesują. Z końcem stycznia kończą mi się lokaty w Idea Banku na 3% stąd moje pytanie.

Anonymous napisał(a):
Wpisz w google:
najlepsze lokaty bankowe styczen 2018 i ogarnij kilka pierwszych stron, które wypadną;)


Rankingi przeglądam regularnie, ale nie wszystkie są odświeżane na bieżąco. Tak samo czytam livesmartera i inne blogi. Nie widzę niestety żadnej lokaty spełniającej moje oczekiwania czyli - 3%, bez zakładania konta i bez limitu 10-20k.

Widocznie pytanie zadałem w niewłaściwym miejscu. Moje pytanie było sformułowane dokładnie, żaden z 3 postów mi nie pomógł, więc proponuję nie zaśmiecać wątku :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 21 Sty 2018 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
tez myślę ze w niewłaściwym miejscu
są fora poświęcone produktom bankowym i tam się powinieneś udać
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 749 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group