Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 21 Kwi 2017 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Jeśli Ajax wygrałby Ligę Europy (a na to liczę ;) ), to zrobi to dokładnie 22 lata po ostatnim swoim wielkim triumfie, kiedy to w 1995 wygrał we Wiedniu z Milanem 1-0 (także 24.maja).

Wtedy to bramkę w 84 minucie zdobył 19-letni wówczas Patrick Kluivert, obecnie na prawym skrzydle gra jego 17-letni syn - Justin.Ale by było :P
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#62 PostWysłany: 21 Kwi 2017 14:16 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Wczorajszy mecz Besiktas-Lyon był godny finału ale dobrze, że Turcy odpadli choć byłem pewny, że Rybus zmaści karnego i pogrąży swoją drużynę :)
OL już w dwumeczu z Romą mnie urzekł więc kibicuje im ale na Ajax też się nie obrażę :)
Z drugiej pary oczywiście wolałbym Man Utd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 21 Kwi 2017 15:52 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Ja licze na final United z Ajaxem I zwyciestwo tych pierwszych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 21 Kwi 2017 16:02 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Manchester sprzedaje bilet na mecz dla wszystkich:
Match tickets for the home game are on sale now to all supporter.

Stadion obecnie wyświetla się na zielono.
Ja lecę - na finał nie udało się wylosować to chociaż półfinał zobaczę :D

Załączniki:
liverpool.png
liverpool.png [ 25.99 KiB | Obejrzany 1539 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
krasnal uważa post za pomocny.
 
      
#65 PostWysłany: 21 Kwi 2017 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1868
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
No co za pech ;) 10.05 wracam z Ibizy więc nie ma już szans na kolejne dni wolne w maju....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 22 Kwi 2017 10:40 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Bilety do Porto kupione, także kolejny wyjazd United będzie zaliczony :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dyneck lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 24 Kwi 2017 16:54 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Jak zdobywasz bilety? Ja aplikuje na kazdy mozliwy wyjazd United I zawsze odrzucony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 25 Kwi 2017 07:44 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Jestem na praktycznie każdym wyjeździe United w europejskich pucharach (w tym sezonie tylko do Rostowa nie poleciałem), więc "kredytów" mam tyle, że nie muszę sie o bilet martwić. Aplikuję się do losowania i wiem, że pobierze kase z konta ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 05 Maj 2017 17:19 

Rejestracja: 17 Gru 2013
Posty: 80
Loty: 96
Kilometry: 219 964
Gdańsk-Sztokholm-Gdańsk 296zł i polowanie na zakup biletu pod stadionem ...
Kupił ktoś już kiedyś w takiej opcji ??
_________________
NEVER STOP EXPLORING
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 06 Maj 2017 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
@Pizarro07
Pod stadionem zawsze kupisz, pozostaje tylko kwestia ceny :)
Ten finał LE ma szanse wyraźnie pobić poprzednie pod względem cen. Po pierwszych półfinałach, kiedy prawie pewny stał się finał Ajax-MU, licytacje na ebay przekroczyły 500 € za sztukę. Kibice tych dwóch utytułowanych drużyn są ostatnio mocno wyposzczeni, a dodatkowo do Sztokholmu jest łatwy dojazd z całej Europy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 09 Maj 2017 07:38 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Ze względu na Angoli, nie ma co liczyć na małe ceny pod stadionem. Wśród fanów United jest ciśnienie olbrzymie, będzie ich naprawdę mnóstwo.

Dobrze że bilet mam ogarnięty, loty kupione już kilka tygodni temu za 120 zł w dwie strony :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 10 Maj 2017 10:03 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Ja też bilet mam w ręku i samoloty ogarnięte. Tylko trzymać kciuki za United teraz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 10 Maj 2017 10:07 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Man Utd ogłosił, że w przypadku grania w finale, o bilet z puli United moga aplikować tylko karnetowcy którzy chodzili na meczu siebie w LE, oraz specjalna grupa Executivów.

Czyli tradycyjnie ci co zjeździli całą Europę, ale nie maja karnetów mogą się pocałować w ... ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#74 PostWysłany: 10 Maj 2017 10:56 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Generalnie mail w przekazie był taki, że jest ogromne zainteresowanie biletami.
I taki piękny dopisek:

While we understand how disappointed many supporters will be, as I'm sure you can appreciate, the very small allocation means we will have to restrict who can apply, i.e. by limiting applications only to those supporters who have been to all home games this season, and applied for at least one European away game in the last two seasons.

Also, we wanted to inform you that we have been asked by UEFA and the Swedish authorities to advise all supporters who do not have a ticket, not to travel to Sweden as:

There will be no live screenings in or around Stockholm

Robust measures will be in place to ensure fans without a ticket do not get close to the stadium

We fully support this advice and wish to remind everyone that in the current security climate we do not wish to create additional pressures on the Swedish authorities by them having to deal with the presence of ticketless fans. Such ticketless MUFC fans will also undoubtedly risk future ticket allocations for away games in Europe.


To wszystko pokazuje, że będzie ciężko z biletami pod stadionem.
Oczywiście zakładając awans OL i MU.

Półfinał LE to chyba pierwszy w pełni wyprzedany mecz MU w LE w tym sezonie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 10 Maj 2017 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
z0mb3k napisał(a):
Oczywiście zakładając awans OL i MU.

Naprawdę zakładasz awans OL po 4:1 w Amsterdamie ? :)
Z tym, że awans Ajaksu też podbije zainteresowanie finałem.
Ciśnienie na bilety spadło by tylko w przypadku awansu Celty ale to bardzo mało prawdopodobne.
Obserwuję ceny zakończonych licytacji od samego początku pierwszego dnia po losowaniu i cały czas sukcesywnie rosną.
Zaczęło się od 200 €, a teraz standard to już 700-800 € za sztukę. Jak na LE to prawdziwy kosmos.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 10 Maj 2017 19:16 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Zakręciłem się. Oczywiście zakładam finał Ajax vs MU.

Wysłane z mojego Lenovo A806 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 11 Maj 2017 11:39 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
maczala1 napisał(a):
z0mb3k napisał(a):
Oczywiście zakładając awans OL i MU.

Naprawdę zakładasz awans OL po 4:1 w Amsterdamie ? :)
Z tym, że awans Ajaksu też podbije zainteresowanie finałem.
Ciśnienie na bilety spadło by tylko w przypadku awansu Celty ale to bardzo mało prawdopodobne.
Obserwuję ceny zakończonych licytacji od samego początku pierwszego dnia po losowaniu i cały czas sukcesywnie rosną.
Zaczęło się od 200 €, a teraz standard to już 700-800 € za sztukę. Jak na LE to prawdziwy kosmos.


A czemu nie OL ? Mają potencjał w ofensywie żeby to odrobić, a Ajax ma młodą drużynę więc nie wiadomo jak zareagują
jakby się zaczął mecz nie układać.
Z Schalke też długo wydawało się, że przejdą bez większego wysiłku, a nagle pyk pyk zrobiło się 3:0 dla rywala.
Zobaczymy wieczorem ... :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 11 Maj 2017 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Oczywiście w piłce wszystko jest możliwe ale nie wierzę, że Ajax to wypuści z ręki. Na finał europejski czekają z utęsknieniem ponad 20 lat.
W sumie to nawet Celta może jeszcze wygrać puchar :)


Ostatnio edytowany przez maczala1, 12 Maj 2017 08:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 11 Maj 2017 23:16 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Przez ostatnie 10 minut meczu na Old Trafford człowiek się postarzał o 10 lat i obgryzł wszystkie paznokcie. No ale dowieźli, więc można ze spokojem wyczekiwać daty wylotu do Sztokholmu 8-)

Z tego co widzę, to kibice Ajaxu nie mniej ciekawą końcówkę mieli :shock: 3:1 i kończyli w dziesiątkę. Aż sobie zaraz obejrzę skróty meczów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 12 Maj 2017 07:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
2 drużyny z wielkimi tradycjami i tytułami na koncie, ostatnie lata dla obu nie były najlepsze i na pewno są głodne sukcesu. Będzie się działo.
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group