Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kreta bez rezerwacji
#1 PostWysłany: 25 Lip 2014 13:44 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Planowany pobyt druga połowa sierpnia. Nie mogę za bardzo znalezc noclegu w dobrej cenie (szukamy w 4 os. czegos na tydzien, w cenie ok. 400-500 zł/os., ktos cos? :) ) Czy jest sens w tym terminie zaryzykowac i szukac dopiero na miejscu po przylocie? Ladowanie w Chanii - gdzie wiec szukac? Prawdopodobnie wezmiemy auto od razu na lotnisku.
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 29 Lip 2014 12:56 

Rejestracja: 30 Paź 2012
Posty: 150
Cooper84 napisał(a):
Planowany pobyt druga połowa sierpnia. Nie mogę za bardzo znalezc noclegu w dobrej cenie (szukamy w 4 os. czegos na tydzien, w cenie ok. 400-500 zł/os., ktos cos? :) ) Czy jest sens w tym terminie zaryzykowac i szukac dopiero na miejscu po przylocie? Ladowanie w Chanii - gdzie wiec szukac? Prawdopodobnie wezmiemy auto od razu na lotnisku.

Radziłbym rezerwować przez neta, masz jeszcze czas, na tydzień przed wyjazdem bedziesz widzial wiecej obnizek, na bookingu itp, okolice Chanii są drogie skoro bierzesz auto szukaj czegoś na wschód od lotniska
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Lut 2015 23:33 

Rejestracja: 28 Maj 2014
Posty: 38
Dokładnie tak jak pisze kolega, Chania jest droższa niż np. Rethymnon gdzie polecałbym apartamenty Blue See ,ja osobiście jeciałem w ciemno ale to było przed sezonem, w sezonie trochę się trzeba nachodzić żeby coś znalezć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Lut 2015 17:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Nie polecam Ci szukania noclegu na własną rękę w sierpniu i nie ma tu znaczenia że jest to druga połowa sierpnia. Większość osób celuje właśnie w okolice Chanii (Kato Stalos, Platanias, okolice Kissamoss itp) więc może być ciężko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Lut 2017 12:13 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 36
Wybieramy się we dwójkę na Kretę w kwietniu na tydzień. Na cały pobyt chcemy wynająć samochód. Planuje zarezerwować noclegi na pierwsze 2-3 dni w okolicach Chanii i stamtąd zwiedzić zachodnią część wyspy jednak później będziemy zwiedzać wschodnią część do której już nie opłaca się dojeżdżać i wracać do Chanii. Zastanawiam się czy w kwietniu nie będzie problemu ze znalezieniem noclegu w miejscu do którego uda nam się dojechać danego dnia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Lut 2017 12:21 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@johhnny Myślę,że przed wysokim sezonem na pewno znajdziecie coś na last minut w dobrej cenie.Nawet będąc już na miejscu macie pewnie internet i dostęp do wyszukiwarek,tak że spoko pomysł dobry :)
Góra
 Profil Relacje PM off
johhnny uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 17 Lut 2017 13:54 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 36
@‌miriam‌, wiesz może jakich mniej więcej cen za noc za 2 os. się spodziewać przy takim wynajmie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Lut 2017 17:40 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@johhnny W zależności od standardu i odległości od plaży już od 20-30 E noc powinniście coś namierzyć.Ta górna granica to nawet czasami ze śniadaniem :) Popatrz np.na Preveli Rooms,Sunlight Studios,Dimitris Villa Hotel itp.W samej Chanii zwróć uwagę na ceny Hotelu Irene Chania na stronie serwisu AMOMA.com ,dużo taniej niż u innych pośredników.
Góra
 Profil Relacje PM off
johhnny uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 07 Maj 2017 21:52 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 250
niebieski
Może ktoś polecić jakiś budżetowy nocleg w okolicach Chanii z dostępem do morza i fajnego piasku. 7 dni w sierpniu z małymi dziećmi. Czy transport z/na lotnisko to standard w tamtych rejonach ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Maj 2017 22:09 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Lotnisko jest dość daleko od Chanii. Jest autobus do Chanii, ale dalej z Chanii raczej dość mocno zapchane. Z walizkami + dzieci może być cieżko. Transfery są - resorthoppa itd.ale też niezbyt tanie. Plaże są, ale szału nie ma w okolicach Chanii.Dla mnie ta okolica to trochę rozczarowanie jeśli chodzi o plaże.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Maj 2017 22:50 

W cenie budżetowego noclegu to raczej nie licz na transfer. W Chanii nawet nie jest to praktykowane przez właścicieli.Wyjątkiem są droższe hotele które mają już nijako w cenie zawarty transfer. Jednak ich cena w sierpniu to grubo powyżej 100e za dobę.
Tak jak pisze kolega @greg1291 w okolicach Chanii na ładne i piaszczyste plaże nie licz,jednak najbliżej miasta są dość ładne 3 piaskowe plaże ale w sezonie nogi nie wsadzi tam https://www.google.pl/maps/place/Chania ... 24.0180367

Alternatywą dla zatłoczonej północy wyspy jest plaża w Plakias na południu .Jednak i tam masa ludzi https://www.google.pl/maps/place/Chania ... 24.0180367
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Maj 2017 06:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Szczególnie że na zachodzie Krety jest droższy nocleg niż na wschodzie - w kontekście taniego noclegu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 08 Maj 2017 10:02 

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 32
Cooper84 napisał(a):
Planowany pobyt druga połowa sierpnia. Nie mogę za bardzo znalezc noclegu w dobrej cenie (szukamy w 4 os. czegos na tydzien, w cenie ok. 400-500 zł/os., ktos cos? :) ) Czy jest sens w tym terminie zaryzykowac i szukac dopiero na miejscu po przylocie? Ladowanie w Chanii - gdzie wiec szukac? Prawdopodobnie wezmiemy auto od razu na lotnisku.


Byłem w zeszłym roku w drugiej połowie sierpnia z dzieciakami.Na bookingu i na portalach ciężko było coś znaleźć(booking 93% obłożenia w tym terminie).Natomiast na miejscu sporo kartek (aktualnych ) o wynajęciu pokoi -apartamentów.Nie wiem jak w okolicy Chanii ale tam będzie problem ,bo ceny z moich obserwacji dużo droższe.Natomiasto w Rethymno ,Georgioupolis pełno kartek na słupach czy na domkach.Wydaje mi się,że Grecy jeszcze nie do końca dojrzeli do internetu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 08 Maj 2017 14:00 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
W zeszłym roku w Kissamos w połowie sierpnia nie bylo praktycznie miejsc z dnia na dzień. Przynajmniej z pokojami rodzinnymi.



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 08 Maj 2017 14:52 

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 32
CO tylko potwierdza tezę ,że w okolicach Chanii jest drożej i to sporo ,oraz większe zainteresowanie.Działa magia ,,bliskości'' lotniska które tam naprawdę bardzo blisko nie jest.Inna sprawa,że autostradą można śmignąć z Lotniska do Rethymno w godzinę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 08 Maj 2017 18:14 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 250
niebieski
Godzinny transfer z lotniska to pikuś, nawet z dziećmi, coby tylko ktoś chciał podjechać..

Tapnięte..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 08 Maj 2017 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Cooper84 napisał(a):
Planowany pobyt druga połowa sierpnia. Nie mogę za bardzo znalezc noclegu w dobrej cenie (szukamy w 4 os. czegos na tydzien, w cenie ok. 400-500 zł/os., ktos cos? :) ) Prawdopodobnie wezmiemy auto od razu na lotnisku.


Auto szukaj już przez internet - na miejscu będziesz miał drożej

Noclegu szukaj na airbnb

np. https://www.airbnb.pl/rooms/10872635?gu ... s=QC-f6x8Q

https://www.airbnb.pl/rooms/3243845?gue ... s=QC-f6x8Q

Nie znam dat więc to przykłady. Coś tańszego można czasami dostać przez alpharooms.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group