Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Maj 2017 19:01 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Z ciekawostek, Scoot nie pozwala spożywać na pokładzie jakiegokolwiek jedzenia ani napojów (w tym bezalkoholowych) niezakupionych na pokładzie.
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome uważa post za pomocny.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 06 Maj 2017 19:41 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
W tym roku lecieliśmy z nimi na trasie SYD-SIN i mogę potwierdzić...Siedzący obok azjata wyjął pojemniczek z jakąś domową sałatką z rybą.Zapach był okropny i przechodząca obsługa stanowczo nakazała schowanie jedzenia. Wtedy pomyśleliśmy że problemem był ten intensywny zapach a sami na legalu piliśmy wodę, jedliśmy kanapki :D Nam nikt nie zwrócił uwagi a lot był długi więc aż dziwne że nie wpadliśmy :D W każdym bądź razie o zakazie dowiedzieliśmy się z powyższego posta :D
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 06 Maj 2017 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 193
Loty: 135
Kilometry: 160 191
tak samo jak AirAsia. Piszą o tym w swoich gazetkach że najlepsze jest ich i dlatego niewolno swojego ale w praktyce jest tak że lecąc z Perth do Singapuru Scootem jadłem swoje zakąski i nikt mi uwagi nie zwracał. Ciekawa za to jest cena internetu u nich na pokładzie. Kosmos.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 06 Maj 2017 19:48 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
silvershark napisał(a):
Z ciekawostek, Scoot nie pozwala spożywać na pokładzie jakiegokolwiek jedzenia ani napojów (w tym bezalkoholowych) niezakupionych na pokładzie.


Leciałem w "biznesie" z SIN do HKG jadlem swoje i nieswoje, nikt sie nie rzucal :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Maj 2017 19:54 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Internet zdecydowanie polecam...My kupiliśmy na 12 godzin czy na 24 :roll: sam już nie pamiętam..
Tak najbardziej się opłacało i wcale to nie była kosmiczna kwota.W naszym przypadku długi lot w dzień oznaczał dla nas brak snu więc czas trzeba było jakoś zapełnić.Co nas zaskoczyło? To że na całym odcinku Australia-Singapur internetu nie rozłączyło ani razu, prędkość też zadowalająca, ogólnie dużo lepiej niż w Emirates a o Norwegianie nawet nie wspomnę...W Singapurze przesiadka i lot do BKK też Scootem, dalej korzystaliśmy z tego samego pakietu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Maj 2017 20:04 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
https://flyscoot.zendesk.com/hc/en-gb/articles/214384766-Can-I-take-my-own-food-and-drinks-onboard-Do-you-offer-any-special-meals-

Cytuj:
Can I take my own food and drinks onboard? Do you offer any special meals?

We do not allow consumption of outside food and drinks although guests who have special dietary needs are permitted to bring their own food. However, for safety reasons hot drinks and liquids are not permitted. We have great selections on offer from our onboard menu, including vegetarian and halal meals.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Maj 2017 21:06 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Razem napisał(a):
W tym roku lecieliśmy z nimi na trasie SYD-SIN i mogę potwierdzić...Siedzący obok azjata wyjął pojemniczek z jakąś domową sałatką z rybą.Zapach był okropny i przechodząca obsługa stanowczo nakazała schowanie jedzenia. Wtedy pomyśleliśmy że problemem był ten intensywny zapach a sami na legalu piliśmy wodę, jedliśmy kanapki :D Nam nikt nie zwrócił uwagi a lot był długi więc aż dziwne że nie wpadliśmy :D W każdym bądź razie o zakazie dowiedzieliśmy się z powyższego posta :D


Ja rowniez lecialem na tej trasie i do mnie jedna dziewczyna z zalogi zwrocila uwage jak jedlismy swoje kanapki.Mowila ze nie mozna nic wnosic na poklad itp ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Maj 2017 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
silvershark napisał(a):
Z ciekawostek, Scoot nie pozwala spożywać na pokładzie jakiegokolwiek jedzenia ani napojów (w tym bezalkoholowych) niezakupionych na pokładzie.

Bzdura. Jasne, jak wyjmiesz w "polskim" stylu bułę z walącą kiełbasą i majonezem, to sam się prosisz o uwagę.

Leciałem, jadłem (głównie przekąski - groszek w wasabi, chipsy), piłem (butelka 2l napełniona na lotnisku) = zero uwag.

Całkiem przyjemnie się śpi na pokładzie, jeśli wejdziemy ostatni i wyczaimy wolny rząd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 06 Maj 2017 23:59 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
@‌manyaky‌ piszę jaka jest polityka linii, o czym informują w regulaminach, a swojego czasu podobno nawet zaczęli puszczać komunikaty przypominające o tym w trakcie lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Paź 2017 15:21 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
Czy w najtańszej taryfie jest w ogóle wliczony bagaż podręczny? Bo z systemu rezerwacyjnego nie wynika to w sposób jednoznaczny...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Paź 2017 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Jest wliczony, nikt nie robił mi problemu z małym nadmiarem. Duży minus to obecne na pokładzie gniazdka z prądem, z których za darmo prąd nie popłynie...
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 01 Gru 2017 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Scoot wprowadza nową trasę z Europy. Berlin - Singapur, start w drugiej połowie 2018, 4 połączenia w tygodniu. Rejsy obsługiwane przez 787.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 01 Gru 2017 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Tanie przewodnik Scoot poleci z Berlina do Singapuru
https://www.tripzilla.com/scoot-launch- ... rlin/71289
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 01 Gru 2017 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Azjatycka tania linia lotnicza Scoot poleci z Berlina do Singapuru :)

http://www.channelnewsasia.com/news/sin ... on-9459812

http://www.straitstimes.com/singapore/s ... estination
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 30 Sty 2018 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
Wystarczy do 72 godzin przed odlotem zadzwonic na infolinie i zglosic , ze sie wnosi wlasne jedzenie w przypadku jedzenia bezglutenowego, beztluszczowego i wegetarianskiego. Nikt przeciez nie sprawdzi czy nasze jedzenie jest beztluszczowe czy nie.
Wiec mysle, ze smialo mozna wszystko wniesc i spozywac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 11 Mar 2018 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
A mam pytanie jak wasze ogólne wrażenie z podróży Scootem na długim dystansie zastanawiam się nad BKK lub SGN z TXL. Standart jak w Rayanie czy bliżej do normalnych linii? Z drugiej strony loty z THX do Azjji obsługują na 787 więc źle nie możne być. Brać ich pod uwagę czy dorzucić około 200 PLN i lecieć Katarczykiem albo turkiem?
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 22 Kwi 2018 12:13 

Rejestracja: 22 Kwi 2018
Posty: 11
Witam,
Będę leciał z Berlina do Singapuru i mam parę pytań do osób z doświadczeniem z lataniem tymi liniami.
Od razu nadmienię że poruszam się na wózku inwalidzkim, czy na pokładzie 787-8 znajduje się toaleta dostosowana dla osób niepełnosprawnych?
Ma może ktoś jakiś cennik z jedzeniem na pokładzie, bo mam opcję bez wyżywienia - a może lepiej kupić na lotnisku coś do jedzenia w strefie bezcłowej?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i porady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 22 Kwi 2018 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Nie leciałem, ale biore ich pod uwagę na lot do Azji
Na stronie Scoota znalazłem w dziale Meals -https://cdn.flyscoot.com/prod/docs/default-source/doc-pdf/meals/scoot_menu.pdf
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 26 Kwi 2018 21:35 

Rejestracja: 21 Kwi 2017
Posty: 60
Loty: 87
Kilometry: 208 546
Myślicie , że ceny na Txl-Sin zejdą poniżej 1000zł?
_________________
|Malta|Belgia|Szwajcaria|Serbia|Irlandia|Węgry|Filipiny|Portugalia|Estonia|Rumunia|Czechy|Słowacja|Austria|Japonia||Czechy|Korea Południowa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 07 Maj 2018 22:09 

Rejestracja: 07 Maj 2018
Posty: 2
Nie mogę znaleść żadnych informacji na temat bagażu rejestrowanego. Będę leciała na trasie Berlin Singapur.Czy możliwe jest,ze za bagaż główny trzeba dodatkowo płacić przy rezerwacji biletu nie było takiej informacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group