Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 349 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#121 PostWysłany: 03 Maj 2017 11:08 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 709
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
bilet musi być w 2 strony ale kto każe ci wracać,
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#122 PostWysłany: 03 Maj 2017 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
Only members notified by Turkish Airlines can benefit from this promotion.

Jak nie dostałem maila w tej sprawie to nie mam co szukać? Wrzuciłem przykładowe połączenia i mam normalne stawki milowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#123 PostWysłany: 03 Maj 2017 11:47 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 709
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
pod wyszukiwarka musi być takie coś na początku pokazują się normalne stawki

Załączniki:
tk3.JPG
tk3.JPG [ 24.28 KiB | Obejrzany 2977 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#124 PostWysłany: 03 Maj 2017 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
nie dla pas kiełbasa..
a juz mysalem ze zrobie w Boze Cialo touchdown 11h zza duzej wody w Konstantynopolu :evil: :evil:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#125 PostWysłany: 20 Maj 2017 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Załącznik:
M&S.jpg
M&S.jpg [ 102.4 KiB | Obejrzany 2814 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#126 PostWysłany: 15 Lip 2017 20:07 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Wygląda na to że znowu zaczęło działać gezi.com. Po pół roku zaakceptowali moje opinie. Przelałem mile na konto TK
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#127 PostWysłany: 16 Lip 2017 00:40 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Dostałem dzisiaj nową kartę tym razem z datą ważności i listem, że poprzednia karta bez daty ważności została wysłana wskutek błędu systemu i że nie należy jej używać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#128 PostWysłany: 19 Lip 2017 14:04 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Za namową @mucha szukam kogoś, kto ma na zbyciu 12500 mil w programie turkisha i zechciałby mi za nie zarezerwować lot z Erbilu (Irak) do Stambułu. Oczywiście bardzo serdecznie się odwdzięczę. Sprawa dość pilna i zależy mi na czasie, bo w razie czego muszę jak najszybciej rezerwować pegasusa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#129 PostWysłany: 25 Lip 2017 07:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Mam dwa pytania dot. TK. Jakoś nie mogę się dosuzkać odpowiedzi na ich stronie.

1. Ile kosztuje transfer punktów między kontami?
2. Czy mogę ze swojego konta zarezerwować bilet nagrodę dla kogoś innego jeśli ja nie lecę na tej samej rezerwacji? Sprawdzałam i teoretycznie się da wpisać dane innego pasażera, ale jak próbowałam to zrobić przez aplikację to pojawia się komunikat, że pierwszy bilet nagroda musi być wydany wyłącznie na mnie. Orientujecie się jak to w końcu z tym jest?

I jeszcze trzecie pytanie dotyczące tylko pośrednio TK ;). Kiedyś zebrałam u nich troszkę mil pisząc recenzje na gezi.com, ale teraz wolałabym zbierać te mile w innym programie z listy podanych na stronce gezi. Problem jest taki, że kiedy pojawia się opcja wpisania numeru programu lojalnościowego to jest tylko możliwość wpisania numeru Miles&Smiles. Czy można to jakoś zmienić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#130 PostWysłany: 25 Lip 2017 07:56 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
1. 10 USD za każde 1000 mil.
2. Raczej nie powinno być z tym problemu, spróbuj normalnie poprzez stronę.

Jeśli chodzi o Gezi, mile można posłać tylko do TK. Logo innych linii jest podane tylko dlatego że za mile TK można zabókować bilety na te linie ;)
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
travelerka uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#131 PostWysłany: 25 Lip 2017 08:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Pamiętaj że w przypadku transferu na obu kontach musi być przelot *A w ciągu ostatniego roku.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
travelerka uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#132 PostWysłany: 25 Lip 2017 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Zmienili dziś wygląd stronki. Dużo fajniej jest teraz moim zdaniem. Nie wiem tylko jak działa wybieranie nagród bo nie mogę się zalogować. Cały czas wyskakuje informacja, że podaję złe hasło (a na 100% podaję dobre).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#133 PostWysłany: 25 Lip 2017 12:46 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Wygląda na to, że status match na starych warunkach (15 tysięcy mil statusowych, ale nie wylatanych z Turkish Airlines) jest generalnie możliwy, jeśli ktoś miał taki warunek przedstawiony w mailu.

Przypomnę, że od stycznia 2017 robiąc status match trzeba wylatać 15 000 mil z Turkishem w pierwszym roku, by status przedłużony został na drugi rok.

Ja zrobiłem status match w czerwcu 2017, w tym roku spadłem do srebra. Ale po kilku mailach do Turkisha, po miesiącu złoto zostało przywrócone.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#134 PostWysłany: 27 Lip 2017 08:23 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
travelerka napisał(a):
Zmienili dziś wygląd stronki. Dużo fajniej jest teraz moim zdaniem. Nie wiem tylko jak działa wybieranie nagród bo nie mogę się zalogować. Cały czas wyskakuje informacja, że podaję złe hasło (a na 100% podaję dobre).

Mam dokładnie to samo. Nie mogę też podpiąć konta do lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#135 PostWysłany: 27 Lip 2017 16:29 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
Zawsze można skorzystać ze strony w starej wersji.

http://www.turkishairlines.com/en-pl?returnoldversion

Załącznik:
tk.png
tk.png [ 25.77 KiB | Obejrzany 2232 razy ]
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#136 PostWysłany: 08 Sie 2017 20:33 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Załącznik:
TK.png
TK.png [ 214.73 KiB | Obejrzany 2111 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#137 PostWysłany: 19 Sie 2017 08:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Jeśli ktoś z Was jest posiadaczem czarnej lub złotej karty w TK, to na jej odwrocie jest numer infolinii dla klientów statusowych. Jeśli komuś się uda dodzwonić to proponuję biec szybko do punktu Lotto, bo takie szczęście żal marnować.

O wiele szybciej jest zadzwonić na regularną infolinię: 00 90 850 333 0849. Odbiera automat, każe wpisać numer karty, wita nas w świecie elite i szybciutko łączy z żywą osobą świetnie znającą angielski.

W celu zamówienia nagrody należy pamietać/mieć przygotowany pin używany do logowania na stronie TK. W celu dokonania zmian w rezerwacji oprócz PNR proszą też o podanie numeru biletu. Biorąc pod uwagę koszty połączeń do Turcji moja rada pozwoli zaoszczędzić równowartość piwka albo i dwóch ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#138 PostWysłany: 20 Sie 2017 15:23 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 91
BusinessClass napisał(a):
Jeśli ktoś z Was jest posiadaczem czarnej lub złotej karty w TK, to na jej odwrocie jest numer infolinii dla klientów statusowych. Jeśli komuś się uda dodzwonić to proponuję biec szybko do punktu Lotto, bo takie szczęście żal marnować.

O wiele szybciej jest zadzwonić na regularną infolinię: 00 90 850 333 0849. Odbiera automat, każe wpisać numer karty, wita nas w świecie elite i szybciutko łączy z żywą osobą świetnie znającą angielski.

W celu zamówienia nagrody należy pamietać/mieć przygotowany pin używany do logowania na stronie TK. W celu dokonania zmian w rezerwacji oprócz PNR proszą też o podanie numeru biletu. Biorąc pod uwagę koszty połączeń do Turcji moja rada pozwoli zaoszczędzić równowartość piwka albo i dwóch ;)


Albo mozna zadzownic ze skype'a i nie martwic sie kosztami ;)
Tak np do A3 dzownilem w sprawie upgrade'ow.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#139 PostWysłany: 24 Sie 2017 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
Mają teraz fajną promocję, za 7500 mil można zrobić upgrade do biznesu na lotach ze Stambułu do Europy:
http://liveandletsfly.boardingarea.com/ ... e-upgrade/
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#140 PostWysłany: 29 Sie 2017 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Tjw1978 napisał(a):
Wygląda na to że znowu zaczęło działać gezi.com. Po pół roku zaakceptowali moje opinie. Przelałem mile na konto TK

I znów padło. Moja opinia sprzed 6 tygodni nie doczekała się akceptacji, angielska wersja poleciała w kosmos, a tureckiej nie ma nawet zakładki z kontem punktowym.
Co najwyżej mogę sobie pooglądać moje odznaki / sprawności :) Mercek, Kaşif, Gezenti, Avare i Geveze
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 349 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group