Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 556 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 21 Mar 2017 00:32 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
steward napisał(a):
prz napisał(a):
Czy ktoś przerobił kurs Kraków - Lwów w Leo Expressie? Cena "w klasie ekonomicznej" jest podobna do polskiegobusa (zakładam więc, że będzie wygodniej), cena w "klasie biznes" niewiele wyższa, ale jaki jest z tego profit?

P.S. "wygodniejsze fotele" jest na tyle enigmatycznym stwierdzeniem, że niewiele mi mówi - czytałem to co jest dostępne na WWW


@‌MUC2014‌ Tyyy, także "jaki jest z tego profit"? Na przyszłość, przeczytaj uważnie całość pytania na które masz zamiar odpowiedzieć ;)


zalecam RELANIUM XXL bo masz tendencje do atakowania , a ja mam własną opinię - Ty wyrażasz opinię i nie jesteś jej pewien , a milczenie w niektórych sytuacjach jest złotem. Ja piszę z praktyki a ty z teorii i tym się różnimy. Mnie Leo Express nigdy nie zawiódł i uważam że autokary mają wygodne fotele i są komfortowe , nie odpowiadam na pytanie tylko wyrażam swoją opinię , a ty siejesz ferment na tym forum mądrzejszy od wszystkich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#42 PostWysłany: 21 Mar 2017 03:26 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Haha, już jest dobrze, widzę szybko się uczysz :D

Ja nawet nie jestem pewien z kim ja tutaj rozprawiam, mam nadzieję że nie z 3-latkiem ;)
Z zestawów do spania nigdy nie korzystałem, bo nie potrzebowałem. Dlatego nie wiem czy się należy na kursach autokarowych również. Po drugie ja korzystam z tras i połączeń obsługiwanych w ciągu dnia a nie nocnych.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 26 Mar 2017 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
Wczoraj skorzystałem z ich autobusu na odcinku Warszawa - Katowice i można powiedzieć bajka :)
Siedzenia wygodne, oparcie odchyla się dużo bardziej niż w Bocianie czy Neobusie. Nie było za free rogalika ale była butelka wody i puszka kofoli (taka czeska Coca&Cola), na pokładzie steward który co chwile biegał po autokarze sprawdzając czy niczego nie potrzeba lub z workiem na śmieci :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 26 Mar 2017 12:07 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Rogalik jest tylko w biznesie.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 29 Mar 2017 00:06 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 38
Image
Tylko dzisiaj i jutro do godziny 23:59 macie niepowtarzalną okazję kupić bilety do Czech i na Słowację za jedyne 29 zł.
Dotyczy to podróży odbytych w terminach:
3-12.4.2017, 18–27.4.2017 oraz 8-31.5.2017!

Jesteście chętni? Zapraszamy do kupna biletów i zapoznania się z promocją na stronie:
https://www.le.cz/i.php?page=cms-56930
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 19 Kwi 2017 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 162
Loty: 106
Kilometry: 194 017
Otrzymałem informację na maila. Widoczna jest także po zalogowaniu w Panelu klienta. Niemniej brak takiej informacji na stronie głównej LEO Express.
W wersji czeskiej promocja polega na obniżeniu progu bonusowych LeoKoron z 2500 CZK na 250 CZK i podniesienie bonusu z 7% na 20%.

Polska wersja komunikatu:
Wiosenna promocja na zakup LEO Koron. Dodatkowe 20%, dostępne tylko dzisiaj do północy.
LEO Korony można wykorzystać na wiosenne i letnie podróże naszymi pociągami, autobusami i minibusami wzdłuż Europy. Aby zyskać dodatkową premię, wystarczy dokonać zakupu jednorazowego za co najmniej 40 zł, przed północą (19.04), a Twoje ekstra LEO Korony zostaną automatycznie przelane na Twoje konto.
Wysokość bonusu LEO Koron jest nie ograniczona.

Czeska wersja komunikatu:
Jaro je již v plném proudu a my máme pro Vás jedinečnou jarní nabídku.
Dočasně snižujeme minimální hranici pro bonusové kredity z dobíjené částky 2 500 Kč na 250 Kč a zároveň zvyšujeme bonus z dobíjené částky ze 7 % na 20 %. Pro připsání bonusových LEO korun stačí do dnešní půlnoci 19. 4. 2017 koupit najednou LEO koruny v minimální hodnotě 250 Kč, bonusové LEO koruny ve výši 20 % z dobíjené částky Vám pak budou automaticky připsány, počet nákupů pro získání bonusu ve formě LEO korun není omezen.
Bonus nebude připsán v případě, pokud minimální hodnota nákupu LEO korun bude rozdělena do více nákupů.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 19 Kwi 2017 20:51 

Rejestracja: 19 Kwi 2017
Posty: 4
Potwierdzam i dziękuję za info.Po zapłaceniu kartą za 1000 leo koron otrzymałem 1200 bezpośrednio na leo konto.Korzystajcie bo 20% to jest niezły bonus :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 23 Kwi 2017 05:17 

Rejestracja: 13 Mar 2015
Posty: 12
Wie ktoś może ile czasu mają miejsce postoje na stacjach pośrednich pociągu? Ile czasu na wsiadanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 23 Kwi 2017 08:07 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Planowo zawsze, niezależnie od stacji poza Přerovem, Prešovem (zmiana kierunków) i Bohuminem (zmiana kadry): 1 min. W realiach prawie zawsze - w ostatnich miesiącach - przyjeżdża opóźniony o przynajmniej te kilkadziesiąt sekund, że z postojów nic nie zostaje.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 23 Kwi 2017 08:12 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
steward napisał(a):
przyjeżdża opóźniony o przynajmniej te kilkadziesiąt sekund, że z postojów nic nie zostaje.

Ale chyba da się normalnie wsiąść ,a nie wskakiwać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
steward lubi ten post.
 
      
#51 PostWysłany: 23 Kwi 2017 08:25 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Da się :)
Mam na myśli że odjeżdża jak tylko ludzie skończą wsiadać :P
No i w każdym razie nie ma postojów dłuższych niż 1 min. (poza tymi 3 wyjątkami).
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 24 Kwi 2017 11:15 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
LEO Express uzyskał niezbędne dopuszczenie i jest bliżej wejścia na polskie tory
https://www.le.cz/images/cms/MIREK_NEW/ ... t_B_PL.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 25 Kwi 2017 16:32 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Wkrótce nowe miasta w siatce przewoźnika. Gdańsk Ustka. I prawdopodobnie promocja wszystko od 19zl.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#54 PostWysłany: 25 Kwi 2017 18:00 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
A skąd info? Bo póki co obsługi szukają w Krakowie i Katowicach tylko. A to raczej daleko do Ustki... :P
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 25 Kwi 2017 18:37 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 342
Ciekaw jestem czym będą jeździć w tej Polsce, bo ich flota to cale zawrotne 5 sztuk 5-członowych Flirtów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 25 Kwi 2017 18:54 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Info z reklamy, jaka dzis zostala powieszona na dworcu PKS w Katowicach.
A po PL będą jeździć autobusami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 26 Kwi 2017 09:51 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 840
złoty
Marek Marszolik napisał(a):
Ciekaw jestem czym będą jeździć w tej Polsce, bo ich flota to cale zawrotne 5 sztuk 5-członowych Flirtów.
Podpisali umowę z Chińczykami na (zdaje się) 3 sztuki z opcją rozwojową na następne. Jak już wyprodukują te pociągi to myślę, że wtedy złożą realny wniosek o dostęp do torów. Na razie tylko podgrzewają atmosferę. Media to chwytają i podobnie jak kiedyś Polskibus mają darmową reklamę gdzie się tylko da.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 27 Kwi 2017 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 603
Loty: 22
Kilometry: 20 023
niebieski
W ciągu kilku miesięcy LEO Express chce uruchomić w kilku polskich miastach międzynarodowe połączenia m.in. z Katowic do Pragi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 27 Kwi 2017 13:23 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Dobre sobie, Rzeszowa w 2012 nie mieli, z tego co pamiętam w ogóle autokarów :P
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 27 Kwi 2017 19:13 

Rejestracja: 13 Mar 2015
Posty: 12
Istnieje jakiś rozkład miejsc w pociągach który można przejrzeć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 556 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group