Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: del
#1 PostWysłany: 01 Mar 2017 04:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
del


Ostatnio edytowany przez tunczaj 25 Sie 2019 01:39, edytowano w sumie 14 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
34 ludzi lubi ten post.
tom971 uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 01 Mar 2017 04:47 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Zapowiada się ciekawa relacja! :D
Góra
 Profil Relacje PM off
tunczaj lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 04 Mar 2017 15:56 

Dawaj dalej bo czytam z ciekawością :)
Góra
 PM off
tunczaj lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 06 Mar 2017 19:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
Kolejna część: Qeshm i Hormuz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Mar 2017 09:54 

Shah Cheragh to jest jednak torpeda, trzeba to przyznać. Jedyne znane mi miejsce w Iranie, gdzie coś podobnego można zobaczyć bez ryzyka to Meszhed. Meszhed jest po prostu tak daleko i tak rzadko jest odwiedzany przez wyznawców innych religii, że nie opłaca się utrzymywać przewodnika na etacie ;)
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Mar 2017 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Bardzo fajna relacja, świetnie się czyta. Zgłosiłem do relacji miesiąca.
Z telefonem niezła historia.
W Rosji bywają dwa cenniki, np. w Ermitażu są dwie ceny dla Rosjan i inostrańców, nas kroją na bogato.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tunczaj lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 10 Mar 2017 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
Odnośnie Mashhad - nie dziwię się, 900 km od Yazd lub Teheranu potrafi skutecznie zniechęcić do odwiedzenia :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 19 Mar 2017 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
dodałem wątek o Yazd i Isfahanie. w najbliższych dniach wrzucę również mały "polski" dodatek ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
WaldekK lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 20 Mar 2017 22:00 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Nie jestem pewien czy czegoś nie ucięło - jest poznanie dziewczyny w Isfahan, potem poranek i nagle mamy że minęło 6 dni i skończyła się podróż..? czy to chodzi raczej o te nie wdawanie się w szczegóły co się działo przez pozostałe 4,5 dnia? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 24 Mar 2017 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
@‌Washington‌
Przez 6 dni zamiast zwiedzać dalej Iran, autor spędził je z zapewne uroczą Shaghayegh, więc dla niego wyprawa się skończyła 8-)

Trochę jakbym wspominał swoją podróż, którą mam nadzieję w niedalekiej przyszłości się podzielić. Podobna trasa, podobne opinie, moją uwagę również zwróciła pewna Iranka(choć niewątpliwie w mniejszym stopniu niż w Twoim przypadku ;) ), która zresztą akurat sama zaczepiła mnie w muzeum przy katedrze ormiańskiej. Generalnie to jeśli ktoś szuka żony/kobiety to polecam wybrać się do Persji - Iranki są prześliczne(najbardziej zauroczyły mnie te w Szirazie), bardzo chętnie angażują się w rozmowy z Europejczykami(nawet jeśli po angielsku nie potrafią nic powiedzieć), a niejednokrotnie też same prowokują kontakt/zaczepiają. Czasami zresztą w dość specyficzny sposób.

Tylko ten tytuł i ostatnie słowa - autorze, co one znaczą? Można się trochę domyślać, ale możesz wyjaśnić :)
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
manyaky lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 24 Mar 2017 22:10 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
@‌Pabloo‌ google translate radzi sobie z nimi ;) (musisz zmienić tylko zapis na oryginalny perski)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 25 Mar 2017 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
del
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group