Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Mar 2017 00:24 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
W Warszawie zostaną rozegrane kolejne ME Seniorów i Seniorek w Judo. Zawody zostaną przeprowadzone od 20 do 23 kwietnia 2017r. w hali Torwar.

Po raz ostatni Polska gościła najlepszych zawodników ze Starego Kontynentu w 2000 roku (Wrocław)

Kobiety startować będą w kategoriach wagowych do -48/-52/-57/-63/-70/-78/+78 kg, natomiast walki mężczyzn będą rozegrane w kategoriach wagowych do -60/-66/-73/-81/-90/-100/+100.

Cennik:
Karnet 4-dniowy(20-23.04) - 115zł (ulgowy - 55zł)
Bilet na pojedynczy dzień - 30 zł (ulgowy - 15zł)
Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży między 2. i 16. r. ż.
Wstęp dla dzieci do 2. r. ż. bezpłatny.
http://www.judowarsaw2017.pl/
https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/judo/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic
Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel
#2 PostWysłany: 24 Kwi 2017 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1322
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Ja trochę przypadkiem, ale ostatecznie znalazłem się w ostatnim dniu zawodów na Torwarze. Po pierwsze na plus dla mnie to że miejsca nie numerowane, więc swobodnie można była lawirować po hali i usiąść w dobrym miejscu tak aby widzieć mate na której toczy Cię interesujący pojedynek, albo osiąść tak jak Ja i oglądać wszystkie. Drugi plus, to doskonale wiedzieli jak idzie im sprzedaż, więc rozdawali bilety w szkołach. Trochę zdjęć i filmik.

Image

Image

Image

_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
luck1991 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group