Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 460 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#381 PostWysłany: 31 Sie 2016 20:01 

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 11
Czy ktoś z Was mógłby się wypowiedzieć na temat miejscowości Platanias/Maleme lub Agia Marina i ewentualnie poradzić w której z nich lepiej się zatrzymać?


Ostatnio edytowany przez michzak, 01 Wrz 2016 10:09, edytowano w sumie 1 raz
dubel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#382 PostWysłany: 01 Wrz 2016 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 168
Loty: 122
Kilometry: 353 215
niebieski
@cudek
Są to małe miejscowości wzdłuż głównej drogi blisko kamienistej plaży, sporo knajp, sklepików i jeden Lidl. Byłem tam dwa razy i chyba nie ma większego znaczenia którą miejscowość wybrać.
Miałem wypożyczone auto więc dla mnie nie miało znaczenia, w której będę miał hotel.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez michzak, 01 Wrz 2016 10:10, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#383 PostWysłany: 16 Wrz 2016 22:09 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 647
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Hej,

w niedzielę wyruszam na Kretę. Lądujemy w Heraklionie po 15. Niedzielne popołudnie i cały poniedziałek chcemy przeznaczyć na "leżakowanie i pływanie", jakie miejsce na nocleg polecacie? W Heraklionie chyba przyzwoitych plaż brak, nie chciałbym też dużo czasu spędzić w podróży.
Ważna uwaga - będziemy podróżować komunikacją miejską.

Po tych niecałych dwóch dniach planujemy trochę pozwiedzać - Balos, Elafonisi, pewnie Samaria. W związku z tym pewnie przeprowadzimy się w okolice Chanii - co polecacie jako bazę wypadową w wymienione miejsca biorąc pod uwagę komunikację miejską?

Ps. Gdyby ktoś był na Krecie w dniach 18-25.09 to z chęcią dorzucilibyśmy się do wynajętego samochodu :).

Dzięki!
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#384 PostWysłany: 16 Wrz 2016 23:26 

Rejestracja: 31 Lip 2015
Posty: 10
Kreta jest OGROMNA, zastanów się dobrze, bo ja samochodem cały dzień zużyłem aby dotrzeć na Elafonisi czy na Balos i z powrotem, i nie miąłem specjalnie czasu na lenistwo na miejscu.
weź pod uwagę że, drogi są atak kręte w górach że, nawet kawałek na mapie w rzeczywistości robi się dość długo w realu.

Więc komunikacja jest chyba dobra jak docierasz na miejsce i tam "zostajesz" na dzień lub 2
Po za tym to chyba jednak powinieneś jednak wybrać samochód, lepsze małe picanto za 120 EUR na tydzień z ubezpieczeniem (plus, niestety, benzyna po prawie 7 zeta), niż autobus który jednak też nie zabierze cię i kogoś tam jeszcze, za darmo. (2 razy brałem od http://www.europeocars.com/ i nie narzekałem, ceny mają sezonowe i ubezpieczenie w cenie, ... witają (przynajmniej witali) butelką wina.
Ponadto samochód to wolność decyzji.

A odległości są OGROMNE, powtarzam.
Byłem 2 razy i wykręciłem samochodem w tydzień ok 1200-1500km, wyobraź sobie zrobić to autobusem.

Co do Samarii - to "głęboka woda", trzeba dobrze zaplanować aby się wyrobić, zwłaszcza we wrześniu, ja mogę polecić inne, bardziej kameralne kaniony Krety, prywatnie uważam że, Kaniony to najlepsze co jest na Krecie. Ponadto Samaria nie jest za darmo, więc może lepiej przeznaczyć tą kasę na samochód a pójść mniejszym Kanionem, Wrażenia i tak będą, może nie tak epickie ale i tak super.
Wystarczy wklepać w googla kaniony krety i znajdziesz całą masę fajnych miejsc na 3-4 godziny a nie jak Samaria na cały dzień.

pozdrawiam.


Mikolaj2206 napisał(a):
Hej,

w niedzielę wyruszam na Kretę. Lądujemy w Heraklionie po 15. Niedzielne popołudnie i cały poniedziałek chcemy przeznaczyć na "leżakowanie i pływanie", jakie miejsce na nocleg polecacie? W Heraklionie chyba przyzwoitych plaż brak, nie chciałbym też dużo czasu spędzić w podróży.
Ważna uwaga - będziemy podróżować komunikacją miejską.

Po tych niecałych dwóch dniach planujemy trochę pozwiedzać - Balos, Elafonisi, pewnie Samaria. W związku z tym pewnie przeprowadzimy się w okolice Chanii - co polecacie jako bazę wypadową w wymienione miejsca biorąc pod uwagę komunikację miejską?

Ps. Gdyby ktoś był na Krecie w dniach 18-25.09 to z chęcią dorzucilibyśmy się do wynajętego samochodu :).

Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off
Mikolaj2206 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#385 PostWysłany: 17 Wrz 2016 18:10 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 647
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Dzięki @jarq11 , jednak chyba weźmiemy auto. Biorąc pod uwagę auto jakie miejsce polecasz na nocleg? Pierwsze dwa dni plażowanie, potem Elafonisi,Balos i może jeszcze jakieś atrakcje.

Z góry dzięki!

Pozdrawiam.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#386 PostWysłany: 19 Wrz 2016 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2015
Posty: 361
Polecam Agii Apostoli, maleńka miejscowość ok. 4km na zachód od Chanii. 3 niewielkie, ciche plaże w pobliżu, mnóstwo knajpek, 2 supermarkety (Lidl i Inka) oraz dobra baza wypadowa do zwiedzania zachodniej Krety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#387 PostWysłany: 19 Wrz 2016 16:20 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
jarq11 napisał(a):
Kreta jest OGROMNA, zastanów się dobrze, bo ja samochodem cały dzień zużyłem aby dotrzeć na Elafonisi czy na Balos i z powrotem, i nie miąłem specjalnie czasu na lenistwo na miejscu.
weź pod uwagę że, drogi są atak kręte w górach że, nawet kawałek na mapie w rzeczywistości robi się dość długo w realu.

Ja w ciągu jednego dnia zaliczyłem samochodem Balos, Elafonisi, Rethymno, Argiropuli, Fragkostello i Chora Sfakion.
Tyle że nie chodziło o jakieś specjalnie długie siedzenie w tych miejscach, a o szybkie zaliczenie i zrobienie zdjęć w miejscach, które wypatrzyłem, jak poprzednio byłem w tych miejscach autobusem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#388 PostWysłany: 26 Lut 2017 14:33 

Rejestracja: 06 Paź 2016
Posty: 60
Witam wszystkich. Lecę na Kretę w lipcu z Itaki całą rodzinką. I tu mam teraz kilka pytań ponieważ większość postów jest z zachodniej Krety a my nocujemy w Mali. Oferta jest all inclusive, ale 2 dni planujemy gdzieś coś zwiedzić. Z tego rejonu najlepiej podjechać na płaskowyż Lassithi i do jaskini Dikte czy może jest coś ciekawszego? Drugi wyjazd planuję do Agios Nikolaos. I teraz pytanie czy warto popłynąć statkiem na Spinalongę?. Kolejne pytanie jak wygląda droga z Mali do Agios? Bo córka (8l) ma chorbę lokomocyjną i nie wiem czy przygotować się na mnóstwo zakrętów czy raczej normalną trasę? Polecacie może coś lepszego w okolicy? Dzieciaki są małe (4 - śpi przez dzień i 8l) więc nie będziemy ich znowu jakoś męczyć. Są może w okolicach Mali jakieś aquaparki, zoo cokolwiek dla dzieci?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#389 PostWysłany: 26 Lut 2017 15:00 

Malia nie Mali. Wybrałeś najbardziej w sezonie gwarną miejscowość. Na temat atrakcji Krety środkowej i wschodniej jest mnóstwo w necie. Jaskinai i płaskowyż należą do tzw. must .Zwiedzać jest w tym rejonie sporo,jednak drogi są bardzo kręte tak jak na całej wyspie.Proponuję wynajęcie auta na min3 dni i na miejscu ustalenie tras zwiedzania.Dobrą odskocznią od turystycznych szlaków zwiedzania jest odwiedzenie kilku wiosek na południe od Malii i poznanie typowego kreteńskiego życia.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#390 PostWysłany: 26 Lut 2017 15:14 

Rejestracja: 06 Paź 2016
Posty: 60
Wiem że Malia a nie Mali, ale myślałam że to się jakoś odmienia :P Pytam o jakieś atrakcje do zwiedzania tak, żeby było coś dla dorosłych a dzieciaki się nie zanudziły na śmierć. Czyli właśnie jakiś rejs, jakinia itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#391 PostWysłany: 26 Lut 2017 16:22 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 411
Malia miejscownik w Malii.

Atrakcje turystyczne w Malii

Trzeci co do wielkości po Knossos i Fajstos odkryty na Krecie kompleks z okresu minojskiego. Wykopaliska oddalone są od centrum o ok. 3 km. Odsłoniły one ruiny miasta z epoki minojskiej (ok. 2000 do początków XIV w. p.n.e.), pałac (dziedziniec, pomieszczenia reprezentacyjne, magazyny, izby mieszkalne), ruiny świątyni, domów mieszkalnych
Najsłynniejszym znaleziskiem jest złoty wisior składający się z 2 pszczół (można go oglądać w Muzeum Archeologicznym w Heraklionie)

Spinalongę polcam. Dojazd do Agios Nicolaus czteropasmową drogą. Gorzej z jaskinią Diko , droga przez góry miejscami kręta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#392 PostWysłany: 19 Mar 2017 23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
W pierwszej połowie maja lecę pierwszy raz na Kretę:
1. Pytanie do osób które wynajmowały auto. Spędzam tam tydzień (niedziela-niedziela, auto z lotniska w Chanii), jak duży kawał Krety warto zwiedzić, aby nie nudzić się ale też nie najeździć bez sensu? Wstępnie rozważam obszar Chania-Balos/Falassarna/Elafonissi, potem jakieś góry/wąwóz, potem pewnie przez północ dojazd do Preveli, Matala i najdalej chyba do Agiofarago. Czy jak ktoś jedzie na tydzień to "robi" więcej lub mniej? Wyspa jest niby długa jak trasa Gdańsk-Warszawa ale wiem, że drogi są kręte i jazda trwa. Nie chcę bić rekordu przejechanych bez sensu km ale auto biorę bo komunikacja jest taka sobie (niedaleki Cypr był pierwszym krajem, gdzie żałowałem że nie brałem auta i sądząc po regionie to nie zamierzam tego błędu ponownie popełnić).
2. Czy wstępy na wszystkie plaże są bezpłatne? Przeglądam satelity i w niektórych miejscach jak Matala układ parkingu i wygrodzonych wejść sugeruje że plaże są grodzone.
3. Czy wszystkie drogi są bezpłatne? Oprócz wiadomego 1 EUR na drodze do Balos.
Czy parkowanie koło różnych atrakcji/plaż jest bezpłatne? Słyszałem, że tylko w centrach dużych miast jest płatne i podobno nikt tego tam nie kontroluje.
4. Czy droga do Agiofaragio jest "gorsza" od tej na Balos? O Balos dużo piszą i wiem, że raczej dam radę pojechać, a jak jest z Agiofaragio, bo tej drogi też nie obejmuje ubezpieczenie auta?
5. Czy ktoś wie ile ~kosztuje wstęp do wąwozu Samaria? I na czym to polega - są bramki w miejscu, gdzie najdalej dojadę samochodem? Czy warto płacić a może lepiej pojechać w jakiś inny, mniej męczący wąwóz? Czytałem, że trzeba tam być najpóźniej o 10 rano bo jest bardzo dużo kilometrów. Normalne buty sportowe wystarczą (lecę FR i na pewno żadnych dodatkowych butów brać nie będę)? Czy atrakcją wąwozu jest dojście do końca nad morze czy ludzie idą tylko kawałek?
Czy są jakieś inne koszty których należy się spodziewać?
6. Ponieważ nie do końca wiem na razie, ile czasu gdzie będzie mi się podobało zostać dłużej, czy w Grecji i na Krecie z hotelami da radę zrobić tak, ze pozakładam odwoływalne rezerwacje np. na Bookingu? Nie spodziewam się braku miejsc do spania w maju, a może warto w ogóle nie rezerwować noclegów jak dzieje się to np. w Maroku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#393 PostWysłany: 20 Mar 2017 00:11 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
Tak na szybko - ja samochodem w jeden dzień "zaliczyłem" Elafonisi, Balos, Rethymno, wodospad Argiropouli i Chora Sfakion. Tak na szybko, bo chodziło o "powykańczanie" rzeczy, których nie zdążyłem w poprzednie dni, gdy zaliczałem to wszystko autobusami. Resztę robiłem autobusami i nie narzekam, choć są drogie. W odróżnieniu od Cypru, gdzie całą wyspę zjeździłem autobusami (z wyjątkiem gór Tróodos, gdzie warto mieć samochód).
Wstęp do wąwozu płaciłem chyba 5 eurasków. Idzie się do końca, do samego morza (18 km, albo - w zależności od źródła - 13). Wraca się statkiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#394 PostWysłany: 20 Mar 2017 00:36 

1. Raczej zwiedzaj zachodni rejon Krety pokonując ok 150-200 km dziennie.Ustal sobie atrakcje przed wyjazdem,a takie dalsze wyjazdy jak do Matali na południe i dalej na wschód od Rethymonu zostaw na następny pobyt.
2. Są bezpłatne ,ale są też zagospodarowane tereny z plażą płatną.
3. Drogi są bezpłatne
4. Nie jechałem
5. Wstęp 5 e ,prom 9,5e, autobus powrotny do Omalos 6e
Dojeżdzasz autem na parking w Omalos ok 1200 m n p m kupujesz bilet w kasie i idziesz w dół ok 18 km Najlepiej wyjśc ok 9-10 godz. Zwykłe chińskie ala adidasy też wystarczą do przejścia. Spokojnym krokiem na 14-15 dojdziesz do Agia Rumeli przy plaży. Masz czas do 17,30 kiedy odpływają 2 promy. Jeden do Sfakii/Chora Sfakion/ drugi do Sougii. Musisz popłynąć tym drugim aby wsiąść na czekający autobus do Omalos. Na tym ta wycieczka polega. Mozesz tez autem dojechać do Sfakii i kupić bilet na prom do Agia Rumeli w 2 strony i dojść z tamtąd do wąwozu i ta samą droga wrócić. Jak będziesz szedł w dół z Omalos i w połowie drogi się rozmyślisz ,to powrotu już nie będzie.
6. Zrobisz jak uważasz, ale lepiej zarezerwuj chociaż 2-3 pierwsze dni.Jak chcesz pozakładać rezerwacje z anulacją to nic nie stoi na przeszkodzie.
Góra
 PM off
obibok lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#395 PostWysłany: 24 Kwi 2017 18:41 

Rejestracja: 17 Paź 2015
Posty: 6
Zbanowany
Kochani, pomóżcie. Za tydzień zbieramy się na Kretę i mam problem z rozplanowaniem trasy i noclegów.
Czy ktoś z was był około tygodnia na Krecie z lotem do/z Chanii?
Czy wówczas spaliście głównie w Chanii a na Balos, Elafonissi dojeżdżaliście w tę i spowrotem z Chanii czy bardziej sensownie jest kolejnego dnia jechać dalej i spać nieopodal atrakcji?
Z Chanii chcemy się wybrać, jak i inni w tym wątku, na Balos, Falassarna, Elafonissi, wąwóz Sougia oraz na pewno na plażę Palm Beach (ta co rzeka wypływa) oraz wiem, że jeszcze jest jakiś drugi ciekawy wąwóz tylko nic nie znalazłam.
Biorąc pod uwagę te atrakcje, które jak podejrzewam są podobne dla większości podróżników:
- czy da się południem Krety okrążyć Chanię czy jedyna droga z Balos, Falassarny i potem z Elafonissi i Palaiochory z południa wiedzie przez północną autostradę przy Chanii?
Czy przynajmniej da się pojechać zachodnią drogą z Falassarny do Elafonissi i potem przebić do Palaiochory aby inną drogą przez góry wrócić do autostrady?
Gdzie nocować jeśli taki mamy plan? Nie wiem ile czasu zajmie zwiedzanie tych miejsc (a na pewno będziemy się chcieli gdzieś po drodze zatrzymywać na oglądanie widoków itp.). Chyba nie da się tego wszystkiego zobaczyć w 1 dzień?
Bardziej zakładam, że na samo Balos to jest 1 dzień tj. rano z Chanii do Kissamos, tam hotel na 2 noce, zostawić rzeczy i koło południa do wieczora na Balos?
Następnego dnia pojechać do Falassarny i chyba spać w Kissamos?
Potem wyjazd z Kissamos do Elafonissi, może tam jakiś hotel na dobę, i przez Chanię pojechać gdzieś aby mieć nocleg przy wąwozie?
Czy jak ktoś planuje cały dzień na Samarię to śpi się w Chanii czy lepiej gdzieś bliżej?
Czy ktoś wie, czy zostawiając auto przy wejściu do Samarii, autobus powrotny z Sougii aby na pewno zawiezie nas tam gdzie zostawimy auto? W końcu na mapie droga tam się kończy i zastanawiam się czy na pewno autobusy tam jeżdżą... a sama miejscowość Omalos znajduje się wiele kilometrów na północ więc chyba nie stamtad wraca się do auta....?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#396 PostWysłany: 24 Kwi 2017 19:34 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Zależy co kto preferuje, z Twojego postu wynika, że będziecie mieli auto. My byliśmy dwukrotnie na Krecie, zachodnia i wschodnia. Pierwszy raz spaliśmy przez cały pobyt na zachód od Chanii w Kalamaki. To był nasz punkt wypadowy. Zaliczaliśmy w jeden dzień jeden wypad, tylko tak można rozkoszować się Kretą. Kolejność - jak nam pasowało. Balos, Elafonisi, Falassarna, Chania. Ogólnie zwiedzaliśmy atrakcje zachodniej strony wyspy. Na Elafonisi prowadzą dwie piękne krajobrazowo trasy. Jechaliśmy przez wąwóz Topolia, wrażenia i widoki -bezcenne, wracaliśmy trasą nadmorską. Palm Beach zostawiliśmy na następny rok. Możesz też spokojnie wybrać jako punkt wypadowy Kissamos, też wszędzie blisko. Samaria, nic nie napiszę - nie byłem,żałuję, ale to nie na moje "zdrowie". Na 2/3 godziny to bym nie odpuścił ale cały dzień... :)
Przyjemnego wypoczynku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#397 PostWysłany: 28 Kwi 2017 11:10 

Rejestracja: 14 Sie 2015
Posty: 14
Loty: 55
Kilometry: 110 340
Cześć,

czy ktoś orientuje się, czy w tym roku można dojechać komunikacją autobusową z Chanii do Balos? Czytałem, że w poprzednich latach było różnie.. Jeśli tak to od kiedy? Jadę 3 czerwca, powinny już jeździć autobusy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#398 PostWysłany: 29 Kwi 2017 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 85
Loty: 61
Kilometry: 102 527
Wg aktualnego rozkładu jazdy aktualnie na Balos jeździ 1 autobus, w sezonie zapewnie dołożą kursów.Musisz śledzić ten rozkład jazdy:
https://rethymnon.com/TheBus-Bus-Servic ... ine=3&lg=2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#399 PostWysłany: 29 Kwi 2017 10:09 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
To nie jest autobus na Balos, tylko na przesiadkę na statek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - atrakcje
#400 PostWysłany: 29 Kwi 2017 10:50 

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 32
obibok napisał(a):
To nie jest autobus na Balos, tylko na przesiadkę na statek.


Dokładnie.A droga na Balos ,jest to droga szutrowa(jeśli mówimy o dojeździe własnym).W sezonie problem z miejscem do parkowania,i nie polecam świeżo upieczonym kierowcom.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 460 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group