Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 13 Lut 2017 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Rano przy odplywie udalem sie na Island hopping.

Image

Dwie wysepki posrodku, a dalej juz Tampil, tez dostepne z buta ;)

Image

To co myslalem, ze jest plaza okazalo sie byc cmentarzem.

Image

Image

Po drodze z powrotem nadziwniejsza stacja benzynowa, jaka widzialem ;)

Image

Jak wrocilismy, bo towarzyszyl mi Don Don, okazalo sie , ze jezt hicior :) Odwolali dzisiaj wszystkie wycieczki z powodu zbyt duzego wiatru ;) Jestem na wyspie sam! Mieszkam w Bialym Domu, jak Trump ;)

Image

Cala plaza dla mnie :)

Image

Image


Tu widok z Bialego Domu ;)

Image

Na wyspie rosna kokosy i cos co nazywaja Casiu nuts ;)

Image

Dibre, w smaku taki bardzuej gorzki ananas ;)

Caly czas mam obstawe, to Tanduay ;)

Image

Zrobilem sobie dzide, jak trzeba bedzie to mam jeszcze matrial na proce ;) To tak w razie, gdyby wiatr uttzymywal sie dluzek. Na razie atakuje tym na orzechy ;) Jutro wybieram sie na ryby ;) Don Don ma tez kusze :(

Image

Mam umywalke, ale kran nie dziala. Butelka z dziura zalatwila sprawe ;)

Image

Don Don mam taka kuchnie :)

Image

Po poludniu zajalem sie moim ulunionym nic nie robieniem ;) W Seven Eleven zostalo 16 piw ;)

Image

Image

Ja w hamaku, a niebo nade mna przepiekne :)

Image

Image

Image

Juz slonce zaszlo ;)

Image

Ide na mieszanke rumubz brandy ;)

Image
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 17 Lut 2017 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Wczoraj spenialem ;) Mialem wracac dzisiaj, ale przez 3 dni nie bylo wycieczek na Malcapuya z powodu zbyt duzych fal. Przyplynal tylko wlasciciel prywatna lodzia. Spalem na boisku do kosza :) Kiedy pojawily sie wycieczki zabralem sie sie z powrotem do Coron. Jutro mam lot do MNL. Wydygalem, ze nie zdaze na samolot.

Bylem jeszcze raz na Tampil. Tym razem troche dalej.

Image

Image

Maja tam nawet kwietnik ;)

Image

Juz wiem do czego to sluzy. Wyrabiaja w tym eegiel drzewny:)

Image

Bylismy na orzechach.

Image

Pilismy Tequille.

Image

Zagryzali rybkami.

Image

A potem nakarmili mnie czyms takim.

Image

Przedwczoraj bylem na prywatnym island hopping ;)

Image

Image

Image

To moi przewodnicy. Wycieczka kosztowala mnie 5 litrow wachy i paczke fajek :)

Image

Image

Image

Image

A po poludniu poplynalem na Buluk Bulukan.

Image

Spalem u Chrisa Moko Asim.

Image

Image

Image

Wioslowac ucza sie od malego ;)

Image

Image

Rano wrocilem na Malcapuya i zastalem
cos takiego. Na moim boisku zrobili sobie biwak ;) Nocleg u Chrisa kosztowal mnie 2 litry wachy :)

Image

Image

Dzisiaj bylem jeszcze na Pass Island.

Image

Image

Jakby co, mam namiar na noclegi. 1000 peso za osobe sobie wolaja.

Image

Ide na jakiegos browarka i w kime.
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 18 Lut 2017 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Jak ktos potrzebuje, mam namiary na spanie na Malcapuya, u Chrisa, Pass Island, a w razie czego moge zdobyc numer na North Island. Mam tez numer na Banana Island, ale nie polecam ;) Wlascicielka jest wredne, smutne babsko wiecznie zajete nic nie robieniem i mowieniem, ze jest zajeta ;) Normalnie nie chciala ze mna gadac. Wszyscy miejscowi z okolicznych wysp ja znaja i na haslo Violeta pokazuja odworocony usmiech :)

Z Edmarem z Malcapuya wymienilem sie jeszcze czapkami. Teraz mam taka ;)

Image

Edmar to Security :) Siega mi tak mnie wiecej pod pache, ale moze jest ninja ;)

Rano przyszedl czas na powrot Zrobilem jeszcze rudke po okolicznych sklepikach. Mam kartki, ale nawet znaczkow nie mam. Poczta nieczynna. Jak mi sie nie uda wyslac z lotniska to bede wysylac z Dubaju ;)

Po "miescie" jezdzila smieciara i zrobila na National Hiway korek na cale miasto ;)

Image

Image

Namiar na wycieczki w Coron

Image

Numery telefonow jakies mi nieznane, ale jak ktos reflektuje to moge podac numer do Arlyn.

@Washington da sie taniej z/na lotnisko niz za 150. Posrednicy placa 120 i jak sie ma frienda, to tyle sie placi ;)

W Manili byly dzisiaj 2 ulewy. Z tego powodu nasz i nie tylko nasz lot byl opozniony.

Image

Na lotnisku byla rzez. Wszystkim wazyli podreczne. Nie wiem jak z self check in i odprawami online, ale przy bramkach widzialem jednego goscia z 4 sztukami posrecznego ;) Ja mimo, ze pozbylem sie cukierkow, mialem 11 kilo. Doslownie pare pamiatek, 4 puszki corned beef (ciekawe czy przejda do samego WRO). Jeden maly ocean pack wiecej no i praktycznie wszystkie ciuchy zlapaly wilgoc

- Do you want to sit on emergency exit Sir?
- Yes, thank you
- Window or in the middle?
- Window please
2D, ale wcale nie bylo wygidnie ;(

Ale bagaz chcieli mi nadac na rejestrowany za 784p.

- You can pay credit card Sir
- I do not have. I got prepaid only.
- So please wait Sir, I will come back to you later
10 minut pozniej
- Thank you for waiting, you can go Sir, but please do not tell to anyone :)

Image

Jak beda wazyc do Dubaju to robie scene i ubieram wszystkie ciuchy na siebie ;) Samolot opoznil sie prawie o 2h, a po wyladowaniu takie widoki

Image

Image

A swoja droga przed nami wylatywal z USU smieszny maly samolot z 4 silnikami odrzutowymi. To chyba 80 miejscowy British Aerospace 146-100 ;)

Image
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 18 Lut 2017 17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Daj z ciekawości znać czy ważyli Ci bagaże przed lotem do Dubaju. My na razie na miejscu ale te dwa tygodnie miną pewnie błyskawicznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 19 Lut 2017 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
U mnie w Dubaju rejestrowany miał 20.8 kg (nie było problemu, limit 20 kg), do samolotu wchodziłem na final callu, widziałem że z boku mieli odstawionych około 5/7 osób. Podręczny ważył mi koło 9 kg, ale przeszedłem na pewniaka, byłem jedną z ostatnich osób i nikt mnie nie zaczepił.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 20 Lut 2017 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
@piotrek_ co Ty tam wiozles? ;)
@nick nlopasek nie bylo, ale za to magazyn pokladowy zalatwil sprawe :)

Image

W Manili chcialem jeszcze zachaczyc o Marine Museum, ale po przybyciu na miejsce okazalo sie, ze to ocean park ;)

Image

Nie mialem co robic, wiec wszedlem.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Bylo tez pingwinarium, ale zdjecia nie wyszly, bo szyby byly brudne. Zreszta pingwinow bylo z 10 na krzyz ;) Za to wioskabozonarodzeniowa to hicior :) Mijscowi robili sobie zdjecia ze sniegiem i cieszyli sie jak glupi do sera ;)

Image

Bagazy na lotnisku w Manili nie wazyli nikomu. Zaladowali nas o czasie, ale byla kolejka do startu, wiec poslizg okolo 40 min. Mialem przez to czas rozejrzec sie po kabinie. Nie bylo latwo, ale znowu udalo sie 3 miejsca :) Tym razem w srodkowej czesci.

Po przybyciu do hotelu okazalo sie, ze nie ma std pokoju dla niepalacych Na rezerwacji wyraznie zaznaczone. No to powiedzialem, ze w smrodzie spac nie bede i moge w recepcji na podlodze ;) To zalatwilo sprawe :) Dostalem darmowy upgrade. Rezerwacja z kodami z MMT, dwie oddzielne polaczone w 1:) Co prawda to juz nie to, co boisko do kosza, ale ujdzie ;)

Image

Image

Image

Na przeciwko oczywiscie Little Manila ;)

Image

Bylem w Dubai Aquarium. Ceny zwalaja z nog.

Image

Ale i tak mialem zamiar poogladac za darmo na Janusza z zewnatrz. Zreszta nie tylko ja ;)

Image

Image

To nie wiem do czego ma sluzyc ;)

Image

W Dubai Mall wszystko tak do bani oznaczone, ale skoczylem jeszcze na pokaz fontann.

Image

Image

Image

Podtrzymuje zdanie, ze nie warto, chyba ze dla zabicia czasu. Caly "szol" trwal moze z 3 minuty i byl nawet gorszy niz ostatnio

Mam nadzieje, ze jutro bedzie ladna pogoda, bo dzisiaj to raczej nie dopisala. Wieczorem mam samolot do Sofii, a plan na dzien basen, sauna, jaccuzi, basen, sauna, jaccuzi ;)
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 22 Lut 2017 05:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Zapomnialem dopisac, ze w Cebu do Dubaju bylo zimno. Wszyscy pookrywani kocami i czym tylko sie dalo. Poszedlem na przod, pgadalem, zapytalem czy moge pobawic sie ekranem i oto efekt:

Image

Z Dubaju wyslalem jeszcze kartki z Filipin, bo tam gdzie bylem nie bylo poczty ;) Na samolot wyszedlem troche wczesniej, bo popoludniu metro jest zatloczone. O ile z Deiry w strone DXB jest raczej pucha, to w strone UEA Exchange zapchane, az do lacznika z tramwajami, gdzie robi sie luzniej.

Zjadlem Shawarme z Automatica (jakies 200m os stacji metra) a druga wzialem na wynos.

Image

Droga z Al Rigga do IBN Batutta zajmuje jakies 45 minut. Po wyjsciu z metra trzeba isc w prawo do przedostatniego slupka. To wlasnie tam podjezdza F55. Nastepne 45 minut. Na DWC woda mineralna i napoje typu pepsi, czy fanta po 2 aed.

Z wydrukowanej w polsce karty pokladowej na wizza mozna sobie puscic samolocik ;) I tak trzeba poginac do kolejki, a ta jest spora, bo wszystkie wizzy odlatuja w tym samym czasie ;) Po idstaniu swojego dostajemy juz ta wlasciwa karte. Idzie jednak dosyc sprawnie. Bagazy nikomu nie sprawdzali.

W samolocie strasznie chcialo mi sie pic. Zamowilem 2 piwka, bo wychodzi taniej o 2e. Czyli 6e za 2 sztuki. Z 5 dych nie mieli oczywiscie wydac, ale mozna placic kredytowka, lub debetowka. Revolut nie przeszedl. Jak wyciagnalem prepaida wizza byla kupa smiechu :) Jak ta nie przejdzie to browary gratis ;) Niestety przeszla. Pozniej zamowilem jeszcze 2 wina, cena jak za piwo. Przyznam ze naprawde niezle. Bulgarskie Chardonnay

Image

Tuz przed ladowaniem byla niezla scena. Jakis frajer zostawil laske w toalecie i wyszedl. Toaleta dalej zajeta. Po minucie wychodzi ona i to ona dostala od stefki wyklad ;) Kobiety puszcza sie przodem ;) Gentelman od siedmiu bolesci

W Sofii poczulem sie jak w Azji. Znaczy gorzej. Zapyzialy terminal (2). Wifi ni ma, kible pozal sie panie Zapytalem w informacji, jak daleko na jedynke. Z laska odpowiedziala, ze tylko taksowka. Normalnie druga Violeta. Buhaha. Na szczescie mialem mape Bulgarii wgrana do nawigacji :) Z buta 20 minut i to z robieniem zdjec i bolaca noga, bo przywalilem gdzies na Filipinach, nawet nie pamietam kiedy ;)

Image

Po drodze czekaja atrakcje :)

Image

Image

Chodnikow oczywiscie nie ma, a jak gdzies sie pojawily to takie:

Image

Image

Image

T1 wyglada juz po ludzku, jest darmowe wifi nawet. Kimnalem 2h na potrojnej lawce, napisalem i ide na Ryana do Rzymu ;)

Ostrzegali o strasznych kolejkach do security, nawet maila dostalem, ale poszlo migusiem:)
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 22 Lut 2017 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Jestem w Europie :) Rzym Ciampino. A jako, ze zdjecia kibla jeszcze nie bylo, to prosze bardzo ;)

Image

A propos DWC jeszcze. Priority boarding tam nie dziala, a jakis geniusz wymyslil, ze najpierw wpuszczaja 1-15, wejscie oczywiscie z przodu W samolocie zrobil sie taki korek i zamieszanie z ukladaniem bagazu, ze wygladalo to na jakis zart ;) Widzialem lydzikow wnoszacych po 3-4 sztuki. A przy wychodzeniu takiego syfu zostawionego po locie, jeszcze nie widzialem ;)

To nie prawda, ze tylko Polacy klaszcza :) Ladowanie chyba najlepsze, jakie mi sie do tej pory przytrafilo :) Po oklaskach kapnalem sie, ze jedziemy juz po ziemi :) Za to w Rzymie, jak lutnal o glebe, to myslalem, ze kola urwie ;) I tak polowa klaskala ;)

A takim gniotem we Francy jeszcze nie lecialem. Parka z mojej lewej trzoche wystraszona, na bank pierwszy lot FR, pytala stefke, czy picie jest gratis. Mielismy, a jak

Image

Pare szklanek bym chyba uzbieral ;) Przede mna mieli uszczelnienie ;)

Image

Roznica byla taka, ze mi lecialo po scianie, a kolesiowi kapalo na leb

Za to lotu ptaka zwiedzilem Colosseum i Watykan ;)

Image

Bylem w gorach pokrytych sniegiem :)

Image

A na lotnisku byly fajne aeroplany ;)

Image

Mialaem 3,5 godz na przesiadke, nie wyglupialem sie z wycieczkami na miast. Zrobilem tylko pare pamiatkowych fotek...

Image

Image

i postanowilem sie odchamic ;) Prosecco 2 razy tansze od bro ;)

Image

Chcialem przycebulic i zostac na przylotach. A tu zonk ;) Wszedzie te same ceny, nawet przy samej bramce :)

Jutro do pracy. Przymierzam sie wobec tego, do czwartego

A w domu czeka schabowy i mizeria, mniam :) Za chwile boarding, do konca tygodnia wrzuce jakies podsumowanie.

A ze cebula byc musi, to mam klapki z Corala, do lazenia po samolocie ;)
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 22 Lut 2017 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Bardzo ciekawa relacja i dużo interesujących zdjęć. Czytając ją mogłem się oderwać choć na chwilę od przyziemnych obowiązków.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
MaPS lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 22 Lut 2017 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Tia. Ja tez bylem oderwany ;) Zapomnialem dodac, ze mam 2 karty NOL silver naladowane po 20, paredziesiat aed w portfelu. Nastepnym razem mam nadzieje razem, ale juz zdazymy na autobus :) No i w CIA jest free wifi :)
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 22 Lut 2017 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Oderwany od polityki, bo swoja prace lubie :)

Image

@Gadekk - balsam na moje skancerowane nogi ;)

Image

Home, sweet home :)
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 23 Lut 2017 16:34 

Rejestracja: 18 Gru 2015
Posty: 102
Loty: 103
Kilometry: 244 869
Cytuj:
Ja tez bylem oderwany ;)
:lol: :lol: :lol: :lol: i to chyba bardzo często 8-) 8-) ;) ;) ;) ;) sądząc po tym, ze nie zawsze do końca Cię rozumiałam :lol: :lol: :lol: :lol: co nie znaczy, że relacja mi się nie podobała 8-) :D Super zdjęcia (zwłaszcza te z plaż) i dziwie się żonie , ze nie chciała jechać. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 23 Lut 2017 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
@‌bozenak‌

Właściwie to nie często ;) Ośmieliłbym się zaryzykować twierdzenie, że cały czas :lol: :lol: :lol:
Dobrze, że robiłem dużo zdjęć, to przeglądając je rano czasami miałem eurekę ;) A już pamiętam!

I Ty myślisz, że tak łatwo jest pisać z Tapatalka w stanie oderwania, ha?
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
bozenak lubi ten post.
 
      
#54 PostWysłany: 24 Lut 2017 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Małe podsumowanie.

W ciągu tych 26 dni miałem 10 lotów, 10 łódek, spałem w wypasionym hotelu, ale też i w hotelowych klitkach.
Spałem na boisku do koszykówki, u Chrisa w chacie na palach, w Białym Domu i w chatce przy plaży.
Były 4 dni kompletnie bez prądu, z ogniskiem na plaży, wiele dni z limitowanym dostępem 2-3 godziny dziennie i gdyby nie powerbank 20 000 mAh - nie byłoby tej relacji ;)

Odwiedziłem 4 kraje :lol: :lol: :lol: i ponad 25 wysp.

Na przeloty, w tym krajówki, wydałem około 900 zł

Noclegi na Filipinach kosztowały mnie 1325 zł (ciężko je skalkulować, bo na Pamilacan miałem wliczone jedzenie, oceniłem je na 100 zł)
Na jedzenie wydałem więc około 220 zł.
Na transport łódkami oraz wycieczki na Coron, 2 razy oglądanie delfinów poszło 880 zł
Transport kołowy 150 zł
Bilety do Rezerwatu Tarsierów i Hot Springs 25 zł

Noclegi w Dubaju 550 zł, reszta w Dubaju 400 zł, ale zostały mi 2 karty NOL naładowane po 20 i koło 80 aed w gotówce.
Do tego parę piw ;) ;) ;) i trochę pamiątek :)

Czaję się na następne bilety!

--------------------------------------
Parę cen na koniec:
jedzenie z patyka od 5-10 do 20 p
Zestaw obiadowy na lotnisku w Manili 90-120 p
Mały San Miguel od 30 p do 100 p (tak, widziałem po 100 :))
Duży litrowy San Miguel lub Red Horse od 65 p do 120 p
Tanduay, Emperador 0,7 od 70 do 120 p

Kontakt na wyspy:

Malcapuya - Albert:
+63 916 442 2512
+63 948 374 8081

Pass Island:
+63 912 205 8707

Banana Island - słynna Violeta:
+63 920 104 3878


Dziękuję za uwagę :) W razie pytań walić śmiało.
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
mahalnet uważa post za pomocny.
 
      
#55 PostWysłany: 24 Lut 2017 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Oszczędzałeś na jedzeniu z patyka ;) Za 50php mamy tu rybki i inne owoce morza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 24 Lut 2017 18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
@‌smieci‌

Rybki, owoce i inne owoce morza to ja za darmo miałem od lokalsów :lol:
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
smieci uważa post za pomocny.
 
      
#57 PostWysłany: 08 Mar 2017 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 317
niebieski
Relacja pełna energii i humoru. Nastawiła mnie pozytywnie na cały dzień.
Dziękuję :D.
Góra
 Profil Relacje PM off
MaPS lubi ten post.
 
      
#58 PostWysłany: 08 Mar 2017 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
A ja od powrotu zajęty jestem knuciem, w celu tam powrotu w 2018, na 5-6 tyg ;)
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 09 Mar 2017 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
No i długo nie czekałem. Mam :D
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 10 Mar 2017 09:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Co masz? Przespałem promo w CEBU? Czy kupiłeś Finnair?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group