Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 03 Maj 2016 20:26 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Wątpię. Ale zawsze można dostać dobrą lokatą z innym produktem. Np 4% na 6 mies
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 25 Maj 2016 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
Visa Platinum z BZWBK moze byc przeniesiona do mBank na WorldElite cos tam? Probowal ktos kiedys?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 25 Maj 2016 22:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
nie wiem co rozumiesz przez przeniesienie? jeśli limit to ok, po weryfikacji, ale warunki min. dochodu nie odpuszcza :(

Wysłano z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 20 Lip 2016 19:43 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 15
witam

Ktos z forum sie orientuje czy do karty platynowej z ING ten priority pass dodawany do karty glownej jest bez ograniczen na wejscia do salonikow czy iles wizyt lub wszystkie platne?

Dostalem PP do karty z mbanku ale chyba moglem wziac ING (darmo pierwszy rok i pozniej tansza);x
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 20 Lip 2016 22:30 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
To i ja dodam swoje trzy grosze, bo ostatnio zmieniło się nieco w Raiffeisenie.

Visa Platinum - nie spełniałem warunku zasadniczego (min. 7000 dochodu), ale przy okazji zmiany cennika / regulaminu wypowiedziałem im umowy trzech KK. Zastrzegłem, że zostanę, jeśli dostanę platynę. Udało się bez większych problemów.

Koszt roczny - 400 zł. Nie było zwolnienia w 1. roku.

Do wyrobienia 36 000 zł w ciągu roku (bez problemu do spełnienia). Wtedy kolejny rok za darmo.

Karta Priority Pass - dla posiadacza karty głównej i dla posiadacza karty dodatkowej (duży plus). Na razie jeszcze nie korzystałem, więc nie mogę odpowiedzieć, czy cztery wejścia są dla jednej karty, czy dla obu. Jeśli dla obu, to bardzo się opłaca.

Dodatkowo nawet niezły pakiet ubezpieczeń.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
chester0 lubi ten post.
chester0 uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 20 Lip 2016 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Niestety, ale zgodnie z Regulaminami tylko posiadacz, a nie użytkownik ma to uprawnienie
Cytuj:
Posiadacz – osoba fizyczna, która zawarła z Bankiem Umowę i może składać w swoim imieniu i na swoją rzecz Zlecenia płatnicze;
Użytkownik – osoba fizyczna powyżej 13 roku życia, która została upoważniona przez Posiadacza do dokonywania na jego rzecz Transakcji płatniczych określonych w Umowie, i której dane identyfikacyjne zostały umieszczone na Karcie dodatkowej;


Na marginesie przy aneksie do mojej karty jeszcze pamiętającej polbank było 0 PLN za pierwszy rok. Chyba nie będzie mi się chciało kręcić obrotu, wykorzystam 8 wejść i jeżeli jeszcze będzie dostępna zmienię na MCwizz...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 20 Lip 2016 22:52 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
@Aron, zarówno Posiadacz, jak i użytkownik karty dodatkowej, dostali karty PP.
Obie karty są imienne, obie karty mają osobne numery.

Pytanie czy to oznacza, że karta PP posiadacza = 4 wejścia, karta PP dodatkowego użytkownika = 4 wejścia.
Wnioskuję, że tak właśnie będzie.

Jeśli nie - damy radę - są Dinersy i *A :)
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 20 Lip 2016 23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
To tylko potwierdza, ze tam niezły burdel mają, nawet nie potrafią przełożyć, swoich regulaminów na procedury/ systemy, poniżej mały wyciąg z Regulaminu PP. Z którego wynika, że użytkownikowi karty PP przysługuje limit wejść, więc jak wydali to raczej powinni honorować, choć jest ryzyko bo nie powinni wydać do karty dodatkowej, powoli się skłaniam by wyrobić kartę dodatkową...

Cytuj:
Bank wydaje Posiadaczom Kart kredytowych Platynowa Visa imienną Kartę Priority Pass na potwierdzenie udziału w Programie PP. Karta PP upoważnia jej Użytkowników do korzystania z Programu Priority Pass...

Użytkownikowi Karty PP przysługują cztery wejścia w roku kalendarzowym, z których skorzystać mogą również osoby towarzyszące Posiadaczowi.


Dinersa spuściłem do piachu, założyłem, że nie będę biegał specjalnie po jakiś sklepach, do których bym raczej nie zajrzał, by wykręcić ten 1000 przed podróżą
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 21 Lip 2016 08:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Bardzo ciekawa informacja o karcie PP dla posiadacza karty dodatkowej , @Tjw1978 daj znać jak będziesz wiedział czy limit liczy się osobno czy jednak 4 wejścia na obie karty. Z krótkiej analizy TOiP wynika także, poza warunkami podanymi wcześniej konieczność zrobienia w każdym miesiącu minimum 10 transakcji - inaczej 20 zł za obsługę karty. Może to być interesująca alternatywa na obecne czasy gdy będzie to 2x4 wejścia tzn. każdy będzie miał swoje. Ciekawe także ile można mieć tych kart dodatkowych ;) U mnie DC też trafił do piachu z powszechnie znanych powodów i alternatywa jest bardzo pożądana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 16 Sie 2016 09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
ciacho_majonez napisał(a):
Darek M. napisał(a):
Alior Bank World Elite MasterCard
Min. dochód zł netto. 890 zł rocznie.

Tutaj też chyba coś nie gra.


Wymagany dochód min. 20.000 zł netto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 26 Paź 2016 00:35 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
pawfazi napisał(a):
bbartekk2 napisał(a):
W ING Priority Pass jest tylko do karty głównej.


A przy kartach dodatkowych w innych bankach Priority Pass jest dodawany także dla tej drugiej osoby z kartą dodatkową ?
(i limit liczony jest oddzielnie jeśli występuje?)


W ING do platyny Priority Pass jest do karty głównej i dodatkowej bez limitu dla posiadaczy karty, 27 USD za dodatkowe osoby.
Takie info dostałem mailowo i telefonicznie niezależnie. Jeżeli to prawda to chyba najtańsza opcja dla posiadania dwóch PP bez limitów.
Koszty użytkowania to 650+200 rocznie (no chyba że ktoś spala 12500/miesiąc), wydanie 0, minimalne dochody 12k.
Jedyna podejrzana sprawa to brak jakiejkolwiek wzmianki o PP w regulaminach i cennikach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 26 Paź 2016 07:42 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Ja rozmawialem o tym w dwoch oddziałach we Wrocławiu i twierdzili ze tylko do glownej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 21 Sty 2017 00:17 

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 42
Hej. Chciałem się podzielić znaleziskiem.

Najlepszą kartą kredytową z którą otrzymuje się kartę Priority Pass jest karta platynowa w BZWBK:
http://www.bzwbk.pl/karty-platnicze/kar ... ytowe.html
Regulamin jest prosty, trzeba po nią zadzwonić, mieć min. 10000 zł dochodu miesięcznie (wejść w zakładkę promocje na stronie wyżej)

Zwolnienie z opłat zgodnie z TOiP jest następujące:

"w okresie 3 miesięcy od zawarcia umowy z Bankiem dokonają 10 transakcji kartą kredytową
(płatności w sklepach stacjonarnych, internetowych, przelewy z rachunku karty kredytowej lub
wypłaty gotówki z rachunku karty kredytowej, z wyłączeniem usługi FastCash). Transakcje
powinny zostać wykonane najpóźniej do końca dnia w jakim upływa czas 3 miesięcy od
zawarcia umowy. W przypadku dokonywania zwrotów zakupów, płatności nie są
kwalifikowane w powyższych 10 transakcjach.
Uczestnik Promocji, który spełni określone w punkcie 5 warunki Promocji, zostanie zwolniony z opłat
miesięcznych za Kartę kredytową naliczanych od drugiego roku przez cały okres posiadania Karty
kredytowej.
"


Także wszystko jasne i klarowne. Po dokonaniu 10 transakcji w ciągu 3 miesięcy, karta jest dożywotnio gratis.
Sam sobie już zamówiłem kartę :) 4 wejścia do saloników bezpłatne, kolejne płatne 125 zł, ale wydaje mi się, że jest to dobra cena.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 21 Sty 2017 00:44 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Tylko niestety:

"w okresie ostatnich 3 miesięcy przed datą złożenia wniosku o Kartę kredytową nie posiadały
dowolnej głównej płatniczej karty kredytowej z oferty Banku"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 21 Sty 2017 01:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
bartolini9 napisał(a):
Najlepszą kartą kredytową z którą otrzymuje się kartę Priority Pass jest karta platynowa w BZWBK:

Gratuluję odkrycia. Moze spojrz tu: https://www.fly4free.pl/forum/visa-platinum-priority-pass,1499,59622
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 22 Sty 2017 02:24 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
Ciekawe co to dokładnie znaczy i dlaczego zmienili:
"zostanie zwolniony z opłat miesięcznych za Kartę kredytową naliczanych od drugiego roku przez cały okres posiadania Karty kredytowej."

w poprzedniej było:
"zostanie zwolniony z opłat miesięcznych za Kartę kredytową w kolejnych latach. Zwolnienie to dotyczy całego okresu posiadania Karty kredytowej"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 30 Sty 2017 20:03 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 413
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Nowa karta PP - Lion’s Bank Master Key World Elite Mastercard
https://www.lionsbank.pl/karta-master-key

Nie wiem, jakie są warunki otrzymania karty, ale utrzymanie jej bezpłatności jest dość łatwe:
0 PLN pod warunkiem dokonania w ciągu 12 miesięcy, za które naliczana jest opłata, średnio miesięcznie: 20 transakcji bezgotówkowych Kartą lub transakcji bezgotówkowych Kartą na kwotę 8000 PLN.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 30 Sty 2017 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Lion's to oddział bankowości prywatnej Idea Bank, raczej mało kto załapie się na tą kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 30 Sty 2017 20:56 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Żeby dostać tą kartę musisz mieć srodki w Lions, np zakupić jakiś fundusz. Ja korzystam z tej karty,pisałem wcześniej
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 30 Sty 2017 21:15 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
@dziewon a jaki fundusz trzeba by miec w lions bank? moze byc zwykly akcyjny ? pytam bo mi kiedys proponowali ale jakis dziwny fundusz wierzytelnosci,
to mnie nie interesowalo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group