Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Panathinaikos

Stadion Apostolos Nikolaidis, inaczej nazwana Leoforos.
Adres: Leoforos Alexandras 160
Przystanek metra: Ampelokipoi (niebieska linia)
Pojemność: 16620

Cena biletów: od 10€

Miejsca zakupu:

Stadion Panathinaikosu, Brama 13, biuro 4 (Θύρα 13 τομέας 4/ thira 13 tomeas 4) od 09:30 - 17:30 codziennie

Druga opcja to strona internetowa: http://www.viva.gr/tickets/sports/
Można kupować za pomocy polskiej karty płatniczej (polecamy walutową kartę Fly4free Alliora http://kantor.fly4free.pl/) na wszystkie Greckie mecze. Na międzynarodowe (kwalifikacyjne do LE/LM i na mecze LE/LM) to tylko grecką kartą płatniczą, ale mogę pomóc w tym, jako ze posiadam 2.
Do biletu potrzebny jest nr Paszportu/Dowodu

Olympiakos

Stadion Georgios Karaiskakis, inaczej nazwana Naos
Adres: Faliro
Przystanek Kolejki miejskiej: Faliro (zielona linia)
Przystanek tramwajowej: Neo Faliro (linia Thukididis T3 i Aristotelis T4)
Pojemność: 33296

Cena biletów: od 10€

Miejsca zakupu:

Uwaga: Do kupienia biletu na mecz Olympiakosu, potrzebna jest karta kibica (10€). Można ją wyrobić w biurze kibiców Olympiakosu, w brami 19 (Θύρα 19/thira 19) albo przez neta: http://buy.tickethour.com/osfp-www/show ... guageTo=en
Karta zostaje wysłana za darmo do Polski w ciągu 3 tygodni.

Stadion Olympiakosu, Brama 25 (Θύρα 25/thira 25) od 10:00 - 18:00 codziennie, w dniu meczu od 10 aż do pierwszego gwizdka

Druga opcja to strona internetowa: https://buy.tickethour.com/olympiacos/s ... tickethour

Można kupować za pomocy polskiej karty płatniczej (polecamy walutową kartę Fly4free Alliora http://kantor.fly4free.pl/) na wszystkie Greckie mecze ale i LM/LE.
Do biletu potrzebny jest nr Paszportu/Dowodu

Kibice Olympiakosu ale i Panathinaikosu uwielbiają polaków (Uważają Górskiego za mistrza)

Olympiakos miał Zewłakowa a Panathinaikos Krzysztofa Warzychy (legenda, polecam:

) Olisadebe, Józefa Wandzika i Jacka Gmocha.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Sie 2016 23:10 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Robi się bardzo wesoło w Grecji.
Liga dalej zawieszona (skandal podobny do Calciopoli) a dziś wpadła decyzja ze finał pucharu Grecji 2017 będzie w Berlinie! Po ostatnich aferach w finale, EPO (grecki PZPN) dogadał się dziś o finale w Niemczech.

https://www.facebook.com/lubenmag/video ... age_bubble
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Grecka liga
#22 PostWysłany: 12 Lis 2016 23:17 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Witam,
Bylem w tym roku na 3 meczach w Atenach:
Panathinaikos-Xanthi
Panionios-Olympiacos
Atromitos-Veira

Bilety na wszystkie spotkania bez problem kupilem w kasach przed meczami. Niestety w Grecji kibice druzyn przyjezdnych nie moga pojawiac sie na meczach, co wplywa na atrakcyjnosc spotkan z kibicowskiego punktu widzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Grecka liga
#23 PostWysłany: 21 Lis 2016 17:17 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Na Olimpiakos Pireus kupię bilety pod stadionem bez karty?4 lutego będę w Atenach i podskoczyłbym na mecz Oliympiakosu z Larissą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grecka liga
#24 PostWysłany: 21 Lis 2016 17:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
90% kupisz beż karty. Dopytam się i powiem ci :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grecka liga
#25 PostWysłany: 22 Lis 2016 13:57 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Jest jakakolwiek perspektywa, że zaczną w końcu wpuszczać przyjezdnych na mecze ? Toczą się jakieś rozmowy, czy raczej wszystko sprowadzone do NIE i koniec?

Ewentualnie, czy na mecze Pucharu Grecji też ten zakaz obowiązuje ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#26 PostWysłany: 26 Lis 2016 22:21 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Sprawdziłem i nie wiem czy to reguła ale Olympiakos przeważnie u siebie gra w niedzielę.Zmartwiło mnie to gdyż w niedzielę rano wylatuję z Aten.Czy ktoś może na ten temat coś więcej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#27 PostWysłany: 27 Lis 2016 16:21 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Część meczów z urzędu grają w niedziele, jeśli wypadają po Lidze Europy, tu masz kalendarz: http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... ionformat/
A jeśli teraz jakiś mecz jest zaplanowany na niedzielę, to może to być wstępna data, bo ostateczna jest ogłaszana z mniej więcej miesięcznym wyprzedzeniem, najlepiej ją sprawdzać tutaj: http://www.olympiacos.org/calendar
O ile znowu nie trafią się jakieś grube akcje i zawieszenie rozgrywek :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#28 PostWysłany: 06 Sty 2017 23:07 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Cały czas sprawdzam i nadal na 4-5lutego nie ma konkretnych godzin meczów.Co pocieszające w tym terminie gra u siebie także Panathinaikos.Mam nadzieję,że w piątek lub sobote coś trafię.Niestety niedziela odpada bo wylatuję w południe.

ewentualnie może uda mi się wejść na któryś stadion i zrobić kilka fotek.Wie ktoś czy są organizowane toury po stadionach Panathinaikosu lub Olympiakosu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#29 PostWysłany: 07 Sty 2017 21:14 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Siema. Dokladne daty beda podane na 2-3 tygodnie przed meczami. Na stadion Panathinaikosu niestety nie wejdziesz. Olympiacos organizuje tour'y, ale tylko w poniedziali, wtorki I srody chyba.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#30 PostWysłany: 07 Sty 2017 23:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
W Stadionie Olympiakosu, wycieczki odbywają się co niedziele (jeżeli Olympiakos nie gra wtedy) o 12.
Trzeba tylko maila napisać: mouseio@olympiacos.org i zarezerwować miejsce.
Bilet kosztuje 5 euro normalny i 2 ulgowy, i zawiera także oprowadzanie w Muzeum Olympiakosu.

Co do Panatinaikosu nie wiem, ale poszukam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#31 PostWysłany: 08 Sty 2017 17:15 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Znalazlem starego meila( z 4.10.2016) I wycieczki po stadionie Olympiacosu odbywaja sie tylko w poniedzialki, wtorki I srody o 1200 I 1600.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#32 PostWysłany: 08 Sty 2017 17:18 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Jutro tam zadzwonię i się dopytam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#33 PostWysłany: 08 Sty 2017 17:25 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Muzeum jest darmowe. Jak ja bylem na zwiedzaniu stadionu to Pan siedzacy przy wejsciu do muzeum probowal mi wmowic, ze nie ma zadnych zwiedzan I stadion jest zamkniety. Mialem meila z potwierdzeniem rezerwacji, ali I to go nie przekonalo. Na szczescie po jakims czasie przyszla kobieta, ktora prowadzi korespondencje meilowa z osobami zainteresowanymi zwiedzaniem I wszystko odbylo sie zgodnie z planem. Opowiadala bardzo ciekawie I do tego nie wziela od nikogo pieniedzy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#34 PostWysłany: 08 Sty 2017 18:45 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Będę od 2 lutego(czwartek) do 5 lutego(niedziela,z tym że już w południe muszę być na lotnisku).Pozostaje więc żeby trafić na mecz Olympiakosu w te dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#35 PostWysłany: 08 Sty 2017 18:49 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
4 luty (Sobota)

18:30 Olympiakos - AEL Larisa
18:30 Panathinaikos - Panetolikos

Więc @‌77kylo‌ wybieraj ;)

Tylko ze z powodu mrozu mogą jeszcze zmienić daty i mecze, więc stand by ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
77kylo uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#36 PostWysłany: 09 Sty 2017 12:41 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Super.ja nie znalazłem takiego wyboru hihi.Zeus gdzie to sprawdziłeś?Na głównej stronie superleague sprawdzałem ale nie znalazłem tego.Od następnego tygodnia idzie ocieplenie więc mam nadzieję,że za 4 tygodnie poza deszczami będzie ciepło.Teraz od nadmiaru meczów nadal mam problem który wybrać hihi.Panathinaikos byłby na miejscu w Atenach ale gra zespołu słaba,znowu Olympiakos to od kilku lat topowa drużyna grecka ale dłuższy dojazd.Dochodzi oczywiście sprawa biletów tzn gdzie uda mi się kupić bez karty kibica przed meczem w kasie.


Ostatnio edytowany przez 77kylo, 09 Sty 2017 12:47, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#37 PostWysłany: 09 Sty 2017 12:45 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Dzwoniłem do drużyn ^^
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#38 PostWysłany: 09 Sty 2017 14:08 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 85
Gdzieś, kiedyś pojawiła się informacja dotycząca miejsca rozegrania tegorocznego finału Pucharu Grecji. Miałby on się odbyć w Berlinie. Jest to informacja potwierdzona czy tylko pomysł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#39 PostWysłany: 09 Sty 2017 14:11 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Finał ma się odbyć 6 maja, i jeszcze nie wiedzą gdzie, więc myślę ze nie długo będziemy wiedzieć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#40 PostWysłany: 09 Sty 2017 16:45 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Panie @‌Zeus‌
Pan odpowie na PW :D
Pomożesz znaleźć mecze w Atenach 20-22.01 w niskich ligach? Football oczywiście
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group