Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 388 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sty 2017 19:05 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 4
Wykupiłem lot WizzAirem przy pomocy aplikacji mobilnej. Zawsze kupowałem przez przeglądarkę i przydzielało mi dwa miejsca obok siebie (losowo) za darmo. Teraz nie mam wybranego żadnego miejsca, a wszystkie do "wyboru" są płatne. Czy WizzAir zrezygnował z darmowego przydzielania miejsc?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 03 Sty 2017 19:16 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Zobacz na potwierdzeniu rezerwacji czy masz przydzielone miejsca.
Ja ostatnio kupowałam bilety, przez stronę i też nie przydzieliło mi miejsc (losowo) a wszystkie do wyboru były płatne. Przeszłam dalej i na potwierdzeniu rezerwacji miejsca mam przydzielone, za darmo.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Sty 2017 19:21 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@AvantaR Jeśli nie masz na potwierdzeniu to darmowe losowo przydzielone pokaże ci dopiero w trakcie robienia odprawy.


Ostatnio edytowany przez miriam, 03 Sty 2017 20:10, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
AvantaR uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 03 Sty 2017 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Już kilka dni temu miałem pisać, że w6 chyba poszło w stronę u2, a może i fr, nie przydzielając miejsc od razu.

Wcześniej pasażer wiedział co od razu dostanie i jak było wystarczająco dobrze to nic nie kupował, teraz pewnie efekt niepewności ma wpłynąć na wzrost zakupu miejsc.

Moim zdaniem i tak mamy odgórnie przydzielone miejsce przez system i o ile ktoś nie będzie miał ochoty go wykupić to dostaniemy je przy odprawie (podejrzewam, że podobny mechanizm jest w u2).
Gdyby poszli w stronę fr byłoby super :D

Może ktoś oblatany kupił w6 już bez miejsca i się odprawiał?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Sty 2017 19:48 

Po to mamy temat Wizzair odprawa, rezerwacja, by nie powstawały tysiące takich samych tematów 1-postowych forumowiczów

Oczywiście masz rację: wystarczy na etapie rezerwacji, gdy zachęcają do wykupienia miejsca/miejsc zrobić screeny pokładu i po udanej rezerwacji ponowić próbę i masz BINGO, czyli co ci przydzieliło (akceptujesz, czy też poprawiasz, gdy lecisz w kilka osób: mi dla 4 przydzieliło dla 3 miejsca w rzędzie D,E,F oraz kilka rzędów dalej F, jakoś chyba będę z tym żył ;) )


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 03 Sty 2017 19:55, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Sty 2017 19:50 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 119
Dzwoniłem na infolinie w tej sprawie i w systemie miejsca są przydzielone (podali jakie), też myślałem, że coś nie tak z aplikacją. Tak czy inaczej na stronie mają pojawić się dopiero przy odprawie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Sty 2017 19:52 

Ameryki, że przydzielili nie odkryłeś, ale też mamy HIT; Celowo zataili co przydzielili, by na infolinii poinformować! (a zadzwoń i poproś o darmową zmianę, bo np. ci nie pasują :lol: )
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Sty 2017 19:58 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 119
Pierwszy raz rezerwowałem przez aplikację i po prostu chciałem się upewnić, bo wydawało mi się, że ostatnim razem przez stronę od razu były podane te darmowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Sty 2017 19:58 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 4
@‌gorny77‌ Szczerze mówiąc szukałem wcześniej odpowiedzi na pytanie lub odpowiedniego miejsca, żeby je zadać, ale forum jest tak rozbudowane, że trochę zgłupiałem (z jednej strony dział Linie Lotnicze, z drugiej inne działy dotyczące samej odprawy itd.). Także przepraszam, że trochę zaśmieciłem, ale z tego co widzę to temat ten może zainteresować więcej osób.

Generalnie nie interesują mnie jakie konkretnie miejsca mam, tylko czy kupując bilety dla dwóch osób, będą one siedziały razem :)

@makakpl Dzięki za hint, w takim razie też zadzwonię w wolnej chwili :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Sty 2017 20:06 

Tyle, że bez zadzwonienia przez skypa czy ich maltańską infolinię (szczegóły po wpisaniu u góry w szukaj szukanego słowa) taniej cię wyjdzie wykupić miejsca, gdzie chcesz (szczegóły google: koszt minuty połączenia polska infolinia WIzzair)

Podsumowując nawet jeśli nie masz miejsc obok siebie to podczas odprawy możesz wykupić miejsce czy miejsca obok siebie z ponowną odprawą. Amen
Góra
 PM off  
      
#11 PostWysłany: 03 Sty 2017 20:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
makakpl napisał(a):
Dzwoniłem na infolinie w tej sprawie i w systemie miejsca są przydzielone (podali jakie), też myślałem, że coś nie tak z aplikacją. Tak czy inaczej na stronie mają pojawić się dopiero przy odprawie ;)

No to Pani na infolinii mi teraz mocno przyciemniła, że miejsca zostaną przydzielone dopiero przy odprawie, w tej chwili nie mam przydzielonych miejsc, a osoba dorosła i dziecko może siedzieć w różnych miejscach jeżeli przy odprawie tylko takie miejsca zostaną. 8-)

Kiedy dzwoniłeś i kiedy była robiona rezerwacja?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Sty 2017 21:37 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 119
Dziwne, rezerwowalem w zeszłym tygodniu i dzwoniłem, przez skype właśnie, na drugi dzień. Może zależy na jakiego konsultanta się trafi, ciężko mi powiedzieć, bo mi podała jakie mam miejsca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Lut 2017 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
Właśnie robiłem odprawę z nowym przydziałem miejsc. Lot dla dwóch osób, przydzieliło mi miejsce 10D o którym dopiero dowiedziałem się z karty pokładowej. Miejsca sąsiednie były już zajęte, więc na pewno nie przydzieliłoby miejsc koło siebie pomimo tego że są wolne miejsca koło siebie.
Suma sumarom dokupiłem miejsce 10F a na powrotną odprawę czekam aż będzie mniej miejsc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Lut 2017 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
3 dni temu robiłem odprawę dla 3 osób, wszyscy na jednej rezerwacji, przydzielilo wszystkim miejsca obok siebie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Lut 2017 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
To spróbuje powrót, cały zrobić z automatycznym przydzielaniem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 26 Lut 2017 11:38 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
adik78 napisał(a):
Lot dla dwóch osób, przydzieliło mi miejsce 10D o którym dopiero dowiedziałem się z karty pokładowej. Miejsca sąsiednie były już zajęte, więc na pewno nie przydzieliłoby miejsc koło siebie pomimo tego że są wolne miejsca koło siebie.
Suma sumarom dokupiłem miejsce 10F a na powrotną odprawę czekam aż będzie mniej miejsc :)

A sprawdziłeś jakie miejsce przydzieliło drugiej osobie?Bo to,że miejsce sąsiednie widniało jako zajęte mogło oznaczać,że było dla twojego współpasażera.Chyba jest tak,że miejsca mamy przydzielane przy zakupie,ale system ujawnia je nam dopiero podczas odprawy.Chyba,że miałeś te bilety na osobnych rezerwacjach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 26 Lut 2017 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
Właśnie nie sprawdziłem tylko od razu wykupiłem miejsce w tym samym rzędzie, dopiero po poście Andi przyszło mi to głowy ze sąsiednie miejsce może być wstępnie zarezerwowane dla drugiej osoby. Dlatego powrót zrobię z przydziałem wizza.
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 26 Lut 2017 11:51 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Na jednej rezerwacji będziesz miał na pewno obok siebie,więc tu też tak by było ,ale to już musztarda po obiedzie. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 26 Lut 2017 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
i tak miało być jedno miejsce przy oknie, więc prawie wyszło :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 26 Sie 2017 13:23 

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 198
Czy ktoś wie, czy WizzAir nadal darmowo przydziela miejsca obok siebie? Czy robią teraz tak jak Ryanair, rodzielają osoby?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 388 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group