Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 06 Paź 2015 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
heroiczna walka o 9 PLN
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#62 PostWysłany: 07 Paź 2015 07:03 

Rejestracja: 17 Lip 2014
Posty: 31
Jakie darmowe translatory polecacie? PL/EN /PL/JAP?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 11 Paź 2015 07:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Jestem nowy w tych gadżetach. Do tej pory na smartfonie miałem okazję jedynie używać OsmAnd i biletów na aplikacji Wizza. Mapy offline OsmAnd używałem w Barcelonie i Castelldefels jako mapy pieszej. Okazała się superowo dokładna, ma zaznaczone nawet ścieżki oraz krany z pitną wodą.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 18 Gru 2015 09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
Navigon Europe na Androida za darmo !!!
http://www.amazon.de/dp/B019C5LZX4

Ponieważ Amazon robi blokadę regionalną na pobieranie gier i programów, aby pobrać ten program, trzeba mieć IP z Niemiec, zmienić kraj w aplikacji i założyć nowe konto.
Góra
 Profil Relacje PM off
almukantarant lubi ten post.
almukantarant uważa post za pomocny.
 
      
#65 PostWysłany: 20 Gru 2015 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
Promocja na wersję Osmand+. Kosztuje teraz o 90% mniej - tylko 3,89 zł
https://play.google.com/store/apps/deta ... smand.plus

Wersja Plus nie limitu ilości map pobranych bezpośrednio w aplikacji (wersja standardowa ma limit 10 pobrań) oraz ma odblokowany dostęp do POI z Wikipedii.
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#66 PostWysłany: 13 Maj 2016 08:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
odkad uzywam w telefonie here, maps.me itp troche podroze stracily na magii ;)
wiem gdzie jestem, wiem dokad isc etc pelen komfort, teraz chcialbym sie rozkaprysic na calego...

jaka polecacie aplikacje ktora bez roaming internet pozwoli mi na rejestrowanie trasy ktora przeszedlem
obliczy odleglosci itp cos bardzo prostego w obsludze, nie zajmujacego duzo pamieci ? Endomondo
czy cos jeszcze uzyteczniejszego? dzieki za wskazowki
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 13 Maj 2016 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
już kiedyś pisałem
gps logger
robi pięknego tracka, którego później możesz zaimportować do np. google maps
runtastic działa bez sieci i robi tracka, ale mocno szatkuje ślad


edit
polecam jeszcze dla niezorientowanych w terenie
point to point
wklepujemy miejsce z którego wyruszamy, idziemy w długą i wracając apka pokazuje nam kierunek i odległość do celu
używam tego głównie w lesie
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#68 PostWysłany: 10 Sie 2016 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
Runtastic PRO za darmo: https://www.duracell-runtastic.nl/

Po wypełnieniu formularza (w polu "Nummer van de streepjescode" trzeba podać dowolne 8 cyfr i 2 litery, a w polu "Upload het aankoopbewijs" wgrywamy dowolne zdjęcie", zaznaczamy dolną zgodę, bo górna to newsletter), otrzymamy kod, który trzeba wpisać w aplikacji mobilnej i otrzymujemy wersję PRO :)
Góra
 Profil Relacje PM off
kefirm uważa post za pomocny.
 
      
#69 PostWysłany: 10 Sie 2016 09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
skrzat napisał(a):
trzeba podać dowolne 8 cyfr i 2 litery

wywala "is geen geldige Duracell code."
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 10 Sie 2016 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
@cypel
Działało z dowolną kombinacją liter i cyfr, pewnie zrobili weryfikację pola z kodem kreskowym. Spróbowałem kilkanaście kodów kreskowych znalezionych w necie i te zadziałały: 5000394100145 i 5000394099753


Ostatnio edytowany przez skrzat, 10 Sie 2016 10:00, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
cypel lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 10 Sie 2016 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
@skrzat wszedł
kodzik na maila dotarł, pro hula
dzięki
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 19 Wrz 2016 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
Pojawiła się aplikacja Google Trips: https://play.google.com/store/apps/deta ... el.onthego
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
#73 PostWysłany: 03 Lis 2016 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
11 października w Google Play pojawiła się aplikacja Miles&More.
https://play.google.com/store/apps/deta ... andmoreapp

Załączniki:
2.png
2.png [ 186.39 KiB | Obejrzany 6285 razy ]
1.png
1.png [ 353.59 KiB | Obejrzany 6285 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 04 Lis 2016 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Sprawdzał ktoś już tę aplikacje m&m?
Po zainstalowaniu i próbie zalogowania od razu mi się wyłącza z błędem
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 04 Lis 2016 12:18 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1284
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Pare dni temu zainstalowałem i chodzi elegancko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 19 Sty 2017 21:41 

Rejestracja: 03 Mar 2016
Posty: 68
Loty: 53
Kilometry: 52 073
Czołem!

Czy ktoś jeszcze korzysta z apki Wizzair Search and Price Alert' dla Androida?
Jak z jej aktualnością, działa to jeszcze?

Niestety wygląda na to, że aplikacja zniknęła ze sklepu play lub zmieniła nazwę.

Dzięki za odpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 24 Sty 2017 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
To ja poniżej zarekomenduję może jeszcze kilka aplikacji związanych z bezpieczeństwem naszego smartphone'a, tabletu w podróży. A konkretnie takich, które będą mogły pomóc nam w odzyskaniu naszego sprzętu, jeśli ten w czasie podróży zostanie skradziony.

Aplikacja 1. SIM Card Change Notifier - po zainstalowaniu aplikacji wprowadzamy w niej numer telefonu - kolegi, kogoś z rodziny, czy swój drugi numer. Jeśli nasz telefon zostanie skradziony, ktoś wyjmie i wyrzuci naszą kartę SIM a następnie włoży swoją, wówczas na wprowadzony przez nas wcześniej numer telefonu w tej aplikacji, zostanie wysłany SMS z nowym numerem telefonu, który aktualnie jest w aparacie. Będziemy mieli numer do złodzieja, możemy do niego zadzwonić, lub zgłosić fakt na Policję i bardzo łatwo odpowiednim służbom będzie go namierzyć.

Aplikacja 2. aeGis - dzięki tej aplikacji możemy mieć zdalną kontrolę nad naszą komórką. Działa ona na takiej zasadzie, że po zainstalowaniu ustalamy treść smsa, który jeśli wyślemy na nasz telefon to wówczas możemy włączyć GPS, czy Internet w telefonie.
Wszystkie możliwości aplikacji i większy opis w artykule pod poniższym adresem:
http://www.download.net.pl/jak-zdalnie- ... ms/n/4614/

Aplikacja 3. Android Lost - Ta aplikacja to już prawdziwe centrum dowodzenia, z którego to my możemy bawić się ze złodziejem. Wystarczy że nasz skradziony sprzęt połączy się z Internetem, a będziemy mieli możliwość np. namierzyć telefon, wysłać komunikat na telefon z okienkiem OK, po jego kliknięciu przedni aparat zrobi zdjęcie, które od razu ukaże się naszym oczom. Możemy sprawić, że telefon będzie wibrował, włączy się w nim dźwięk syreny, albo dowolny inny dźwięk, przez nas wybrany. Możemy wpisać treść komunikatu, które nagle na cały głos zostanie wypowiedziana przez lektora. Wymazać kartę pamięci, pobrać listę ostatnich 50 smsów, połączeń, itd.
Szczegółowy poradnik, opisujący wszystkie dostępne funkcje aplikacji znajduje się w linku poniżej:
http://www.gsmmaniak.pl/634828/android-lost-poradnik/
Podobne aplikacje: Menedżer urządzeń Android, Wheres My Droid (bardzo dużo funkcji w wersji bezpłatnej).

W podróży wszystko może się wydarzyć. Powyższe aplikacje na pewno mogą się okazać bardzo pomocne w odzyskaniu sprzętu. Lepiej je mieć, niż ich nie mieć. Jak to się mówi, strzeżonego Pan Bóg strzeże ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#78 PostWysłany: 26 Sty 2017 12:13 

Rejestracja: 03 Mar 2016
Posty: 68
Loty: 53
Kilometry: 52 073
Ze swojej strony polecam apkę ICOON, która pełni rolę najbardziej uniwersalnego słownika czyli słownika obrazkowego wykorzystującego zdjęcia i symbole. Dzięki niemu będziecie mieli możliwość porozumienia się nawet w najbardziej odległych krańcach świata - wypróbowane ;)

Początkowo słownik ten został stworzony w formie książkowej na potrzeby komunikacji wolontariuszy z uchodźcami jednak z czasem przybrał również formę aplikacji mobilnej. Warto wspomnieć, że cały słownik - niezaleznie od wersji jest autorstwa naszej rodaczki Malgorzaty Warrink.
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ lubi ten post.
 
      
#79 PostWysłany: 27 Sty 2017 07:53 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
piotrek_ napisał(a):
To ja poniżej zarekomenduję może jeszcze kilka aplikacji związanych z bezpieczeństwem naszego smartphone'a, tabletu w podróży. A konkretnie takich, które będą mogły pomóc nam w odzyskaniu naszego sprzętu, jeśli ten w czasie podróży zostanie skradziony.

Należy jednak mieć świadomość, że jeśli znalazca telefonu usunie aplikacje, lub wgra nowy ROM i wykona wipe, na nic się zdadzą te zabiegi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 02 Lut 2017 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Gregggor napisał(a):
6) Glympse free
https://play.google.com/store/apps/deta ... mpse&hl=pl
- przekazywanie na żywo swojego położenia - do wybranej osoby wysyłany jest sms lub email z linkiem, pod którym przez określony przez nas czas będzie wyświetlana w trybie ciągłym nasza lokalizacja
- przydaje się, gdy się z kimś umawiasz i będąc w drodze na spotkanie przekazujesz na bieżąco gdzie jesteś


Aplikacja fajna, ale bardziej do użytku w Polsce. Ma jeden minus, żeby działała i pokazywała aktualną pozycję, oprócz włączonej lokalizacji w telefonie, cały czas potrzebna jest aktywna transmisja danych.

Pytanie. Czy mógłby ktoś polecić taki tracker, gdzie połączenie z Internetem potrzebne jest wyłącznie na starcie (łączę się przez wi-fi na lotnisku, czy w hotelu, wysyłam linka z zaproszeniem do śledzenia mnie), a później wystarczy tylko i wyłącznie włączony GPS w telefonie? Taka aplikacja byłaby bardziej przydatna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group