Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Madera, Azory za 569zl
#1 PostWysłany: 06 Sie 2016 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
Kolejny island hopping:

- tydzien na Maderze
- dwa dni na Flores
- dwa dni na Terceira
- dzien na Sao Miguel


Katowice - Bristol 19.11 39zl wizz
Bristol - Madera 19.11 153zl easyjet
Madera - Flores 26.11 128zl azores airlines/sata
Flores - Lizbona 29.11 111zl azores airlines/sata
Lizbona - Berlin 01.11 138zl ryan

Loty z Madery na Flores i z Flores do kontynentalnej Portugalii kupujemy przez kayak, wybierajac sobie ilosc stopoverow na interesujacych nas wyspach. Jest to o tyle fajna opcja, ze pogladowo mozemy zobaczyc, ktore wyspy archipelagu Azorow najbardziej nam pasuja i na ktore powinnismy w przyszlosci wrocic z dluzszym pobytem.

1. Uwaga! Powrot bardzo elastyczny! Wybralem powrot do Berlina i potem PB na poludnie Polski (wylot wszak z Katowic)
2. Wrocic mozna rowniez do polskich roznych miast w lotach z przesiadka (z Lizbony lub Porto)
3. Wylot z Flores w podobnej cenie do Lizbony i Porto liniami sata

Mapa Europy stworzona pogladowo, bez miast przesiadkowych (Bristol, Lizbona)

Załączniki:
bbb.JPG
bbb.JPG [ 92.84 KiB | Obejrzany 2507 razy ]
aaa.JPG
aaa.JPG [ 22.89 KiB | Obejrzany 2507 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 06 Sie 2016 22:41 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
@jakwilk dałoby się tak niskie ceny na latanie po Azorach SATĄ uzyskać z Ponta Delgade? Próbowałem sam coś znaleźć, ale wychodzi na to, że na Flores tańszy bilet jest z Porto albo Lizbony niż ze stolicy Azorów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Sie 2016 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
Niestety masz racje, loty miedzy wyspami sa juz dosc drogie - stad w swietnych cenach sa loty spoza Azorow, czyli albo Madera albo Portugalia kontynentalna. Sledz promocje na strobnach SATA lub Azores Airlines. Azory sa tak niesamowite/dziwne, ze warto spedzic tam troche czasu i pomyszkowac... Dla mnie bija one Wyspy Kanaryjskie na glowe :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Sie 2016 00:02 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 327
niebieski
Przypomnę o darmowych lotach między wyspami:
azory,1239,22626&p=575744&hilit=sata#p568234
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 07 Sie 2016 00:17 

Rejestracja: 30 Lis 2010
Posty: 152
JSP napisał(a):
Przypomnę o darmowych lotach między wyspami:
azory,1239,22626&p=575744&hilit=sata#p568234

W tym przypadku "encaminhamentos" nie mają zastosowania przy chęci spędzenia czasu na Sao Miguel. Dolot do Azorów następuje przez Ponta Delegada i tak samo wygląda wylot na kontynent, stąd nie masz uprawnień do powrotu na Sao Miguel tylko dlatego, że kupiłeś bilet do Flores...

BTW, warto wziąć pod uwagę, że listopad to już prawie zima na Azorach i loty między wyspami, a także między wyspami a kontynentem, bywają odwoływane z przyczyn pogodowych.
Góra
 Profil Relacje PM off
wersus79 lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 01 Kwi 2018 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 118
Loty: 126
Kilometry: 165 727
Mam bilety KRK - OPO (Ryanair), dwa dni później OPO - PDL (Ryanair), tydzień później PDL - LIZ - WAW (TAP'em). Czy pomimo tego, że powrót jest na jednym bilecie to przysługuje mi darmowy przelot pomiędzy wyspami? Oczywiście przez Ryanair'a wszystko kupowane oddzielnie.
_________________
„Tu y yo, somos iguales.”
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Kwi 2018 15:08 

Rejestracja: 30 Lis 2010
Posty: 152
Literalnie czytając warunki umowy między rządem a SATA nie masz takiego uprawnienia; mowa jest o podróżach ("viagens") między częścią kontyntalną Portugalii/Maderą a Azorami. SATA wymaga podania numeru rezerwacji więc ma możliwość sprawdzenia, jak wygląda bilet w całości, nawet jeśli załączysz tylko dane dot. przelotu między Azorami a Lizboną.

Spróbuj i opisz tutaj, jak poszło.:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Kwi 2018 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Potwierdzam - raczej nie przejdzie. Ja mam lot TER-LIS-HAM i call centre SATA po sprawdzeniu mojej rezerwacji stwierdził, że mi ta usługa nie przysługuje. Działa to tylko na loty kończące się lub zaczynające w Portugalii.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Kwi 2018 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 118
Loty: 126
Kilometry: 165 727
Dobra, spróbuję. Oni wcześniej potwierdzają, że wszystko jest w porządku, czy dopiero na lotnisku "odprawią mnie z kwitkiem"?
_________________
„Tu y yo, somos iguales.”
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 09 Kwi 2018 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Mi to powiedzieli od razu przy próbie rezerwacji. Jeśli uda Ci się zarezerwować, nie sądzę, by ktokolwiek chciał to zakwestionować bezpośrednio przed lotem. Powodzenia

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group