Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 192 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 11 Cze 2016 16:02 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 869
niebieski
Widziałem, zarówno w Gdańsku jak i w Krakowie, ze ludzie mieli bilety papierowe, które zawierały ten sam wzór co bilet do wydruku własnego z kupbilet. Nie był to też te bilety kolekcjonerskie bo ja taki miałem - one miały inny wzór.
Zastanawiam się gdzie takie bilety można było kupić ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#182 PostWysłany: 11 Cze 2016 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Wygrana w konkursie?
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 04 Lip 2016 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Ktoś coś wie o meczach towarzyskich PO Euro 2016 ?
Kiedy? Gdzie z kim ?
Zawsze termin oficjalny na mecze towarzyskie był w listopadzie, ale teraz widzę, że el. MŚ są również w listopadzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 04 Lip 2016 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 809
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Teraz kolego rusza chyba tzw. Liga Narodów, nie wiem do końca jak to będzie wyglądać ale chyba ranking jakiś będzie decydował o przydziale do grup i potem już można z tej grupy po roku będzie można chyba awansować do lepszej lub spaść do gorszej, dawno o tym czytałem i mogę pomylić. Aha, wydaje mi się że teraz to rusza a nie po eliminacjach do mundialu, albo od 2017 - sorry tak mi się coś kojarzy : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 04 Lip 2016 23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
Liga Narodów ma ruszyć we wrześniu 2018 r.
http://www.uefa.com/community/news/newsid=2079553.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 04 Lip 2016 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
@littleboy1989 Na razie nie ma uzgodnionych żadnych towarzyskich po Euro. Póki co najbliższy mecz to spotkanie wyjazdowe z Kazachstanem w eMŚ (4 wrzesień), a u nas to dwupak meczowy Dania i Armenia na początku października. Towarzyskie na bank się jakieś pojawią, może coś we wrześniu (?), może na początku listopada (?). Obstawiam też ewentualne tournee po ciepłych krajach na początku następnego roku kalendarzowego (egzotycznie, ciepło, miło i zdecydowanie dla kasy) ... :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 07 Lip 2016 00:56 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Zimowego tournee po ciepłych krajach na pewno nie będzie, reguluje to stosowna uchwała PZPN. Chyba że zmieni się prezes, ale nie sądzę :)

Możliwe, że rozegramy jakiś sparing w listopadzie po meczu z Rumunią. W Bukareszcie gramy w piątek (11 XI), więc może ustawią coś na poniedziałek. Z drużyn, które też grają eliminacje 11 listopada, szczególnie smakowity byłby mecz przeciwko Anglii, ale znając Nawałkę nie będzie chciał mierzyć się z tak silnym przeciwnikiem tuż po eliminacyjnym boju, a poza tym angielska federacja - podobnie jak PZPN - rzadko decyduje się na towarzyskie mecze wyjazdowe (wyjątkiem są właściwie tylko prestiżowe spotkania). Znając życie padnie na Słowaków lub Czechów (bo sąsiedzi, bo prezentują niezły poziom) albo Słoweńców (jako przetarcie przed marcową Czarnogórą). W marcu prawie na pewno niczego towarzyskiego nie zagramy, bo Nawałka nie lubi takich meczów przed spotkaniami o punkty (w Podgoricy w niedzielę), więc możliwe, że jakiś sparing wjedzie dopiero w czerwcu, po meczu z Rumunią u siebie. Później nie będzie już takiej możliwości, bo na wrzesień i październik 2017 zaplanowane są dwumecze eliminacyjne.

Takie tam tylko moje przemyślenia :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 07 Lip 2016 21:48 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
Zgadzam siez przedmówcą.
Czy ktos z Was zauważył, że teraz w eliminacjach mamy taki sam układ spotkań jak w eliminacjach do EURO.
Wtedy zaczynaliśmy we wrześniu od wyjazdu do Gibraltaru, potem był dwupak u siebie (Niemcy i Szkocja) w październiku i wyjazd w listopadzie.
Tak samo było potem w 2015 jak teraz będzie w 2017.
Wtedy sparingi były po meczu w listopadzie 2014 i po meczu w czerwcu 2015.
Teraz - jeśli będą, to moim zdaniem w tych samych terminach, czyli listopad tego roku i czerwiec przyszłego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 11 Lip 2016 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Niemcy mają juz poustawiane terminy (jak to oni 8-) ), Finlandia i Włochy

http://www.dfb.de/die-mannschaft/spiele-termine/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 05 Paź 2016 20:17 

Rejestracja: 25 Sty 2016
Posty: 89
Witam ,
Na szybkiego przejrzałem temat ale nie widzę odpowiedzi ,
Mianowicie mam 2 wolne bilety na Polska Dania na Narodowym 08-10-2016 , bilety są niestety imienne - czy w Warszawie na bramkach sprawdzają bilet z dowodem tożsamości ?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 05 Paź 2016 20:42 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 427
niebieski
Dowód trzeba pokazać, ale wpuszcząCię na bilet wydany na inne nazwisko niż w dowodzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 05 Paź 2016 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
@‌markus132‌ Kumaty człowiek zrobi sobie swój bilet z dobrym kodem, ale z innymi danymi w Photoshopie, a inny zapłaci 50 zł za zmianę nazwiska na stornie kupbilet. ;)
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 192 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group