Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Korfu w maju
#1 PostWysłany: 23 Maj 2016 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2016
Posty: 77
Loty: 32
Kilometry: 58 973
Weekend majowy postanowiliśmy spędzić w maju. Zanim jeszcze dokonaliśmy rezerwacji szukaliśmy informacji na temat wyjazdu na Korfu w maju, baliśmy się o pogodę. Było super - poza dwoma dniami kiedy padał deszcz.

Wrzucam filmik, w którym przedstawiam najlepsze moim zdaniem atrakcje Korfu i potwierdzenie, że warto się tam wybrać nawet w maju :)

_________________
Jestem w trakcie podróży po Ameryce Środkowej. Odwiedziłem Dominikanę, Meksyk, Gwatemalę, Honduras, Salwador, Kostarykę i teraz jestem w Kolumbii. Wpadnij na mój kanał YouTube - Wiecznie Wolni


Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Maj 2016 18:40, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
 Temat postu: Re: Korfu w Maju
#2 PostWysłany: 23 Maj 2016 09:32 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 377
Loty: 46
Kilometry: 169 080
niebieski
Bardzo fajny filmik pokazujący w skrócie to czego oczekiwałem aby przekonać się, że muszę się tam wybrać. Dzięki :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w Maju
#3 PostWysłany: 23 Maj 2016 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2016
Posty: 77
Loty: 32
Kilometry: 58 973
Jakbyś miał jakieś pytania to postaram się pomóc :)
_________________
Jestem w trakcie podróży po Ameryce Środkowej. Odwiedziłem Dominikanę, Meksyk, Gwatemalę, Honduras, Salwador, Kostarykę i teraz jestem w Kolumbii. Wpadnij na mój kanał YouTube - Wiecznie Wolni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w Maju
#4 PostWysłany: 23 Maj 2016 15:59 

Rejestracja: 23 Maj 2016
Posty: 1
witam,na tegoroczne wakacje nasz wybór padł na Korfu i będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi i sugestie. Jedziemy do Agios Gordis - bardzo proszę o informacje jak z lotniska możemy dostać się do tej miejscowości - a możne lepiej się opłaca wynająć samochód ? może jakieś ceny za wynajem ? :) ;)
Proszę o pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w Maju
#5 PostWysłany: 23 Maj 2016 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2016
Posty: 77
Loty: 32
Kilometry: 58 973
Co do transferu to niestety nie pomogę ale z tego co czytałem można zarezerwować samochód aby był do odbioru na lotnisku. My płaciliśmy 80 euro za 3 dni, przy większej ilości dni pewnie taniej. Samochód z segmentu A - Hyundai Atos.
_________________
Jestem w trakcie podróży po Ameryce Środkowej. Odwiedziłem Dominikanę, Meksyk, Gwatemalę, Honduras, Salwador, Kostarykę i teraz jestem w Kolumbii. Wpadnij na mój kanał YouTube - Wiecznie Wolni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w maju
#6 PostWysłany: 23 Maj 2016 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 274
daga1, transfer możesz ogarnąć na www.hopppa.com lub np www.a2btransfers.com

Odnośnie wynajmu samochodu to dla przykładu i dla porówniania, w sierpniu 2015 roku wynajęcie VW up kosztowało nas 304 funty na 14 dni, odbiór z lotniska, wypożyczalnia SIXT

Musisz posiedzieć, posprawdzać ceny :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w Maju
#7 PostWysłany: 23 Maj 2016 20:39 

ziolox22 napisał(a):
Co do transferu to niestety nie pomogę ale z tego co czytałem można zarezerwować samochód aby był do odbioru na lotnisku. My płaciliśmy 80 euro za 3 dni, przy większej ilości dni pewnie taniej. Samochód z segmentu A - Hyundai Atos.

Za 3 dni w maju, płaciłem 56€ . Odbiór i zwrot na lotnisku. Wypożyczalnia opisana w odpowiednim dziale. Zwrot w innym miejscu na wyspie + 10€ .
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w maju
#8 PostWysłany: 23 Maj 2016 21:19 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
ziolox22 napisał(a):
Weekend majowy postanowiliśmy spędzić w maju.

Sprytnie!
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Korfu w maju
#9 PostWysłany: 23 Maj 2016 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Przyjemny filmik- w czerwcu będę tam i mam podobny plan co do odwiedzenia ciekawych miejsc ;) ktoś kąpał się?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w maju
#10 PostWysłany: 23 Maj 2016 21:47 

Rejestracja: 19 Maj 2013
Posty: 105
Loty: 34
Kilometry: 73 282
Za 3 tygodnie zaczynam tam przygodę :) Baza noclegowa w Kassiopi, autko za 248 Euro od poniedziałku do poniedziałku (jakieś 7 osobowe). Oby nie Multipla :P Skoro w maju nie było źle jak widać z filmiku, to w połowie czerwca może nie będzie tragicznie :)

PS. Jeszcze tylko kamerkę kupić ...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w maju
#11 PostWysłany: 24 Maj 2016 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2016
Posty: 77
Loty: 32
Kilometry: 58 973
obibok napisał(a):
ziolox22 napisał(a):
Weekend majowy postanowiliśmy spędzić w maju.

Sprytnie!


Hehe no faktycznie :) Weekend majowy postanowiliśmy spędzić pod koniec Maja :)

Extigy napisał(a):
PS. Jeszcze tylko kamerkę kupić ...


Polecam SJCAM SJ4000 +. Jakość porównywalna do kamerek gopro za 1700 zł a tu koszt 500 zł. Ja kupiłem i jestem zadowolony.

lukas63 napisał(a):
Przyjemny filmik- w czerwcu będę tam i mam podobny plan co do odwiedzenia ciekawych miejsc ;) ktoś kąpał się?


Dość sporo ludzi w tym ja :)
_________________
Jestem w trakcie podróży po Ameryce Środkowej. Odwiedziłem Dominikanę, Meksyk, Gwatemalę, Honduras, Salwador, Kostarykę i teraz jestem w Kolumbii. Wpadnij na mój kanał YouTube - Wiecznie Wolni
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Korfu w Maju
#12 PostWysłany: 27 Maj 2016 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
ziolox22 napisał(a):
Jakbyś miał jakieś pytania to postaram się pomóc :)

Witam,
to ja mam kilka pytań:
co sądzisz o Paleokastritsie? mam zamiar w tej miejscowości mieć nocleg
gdzie Twoim zdaniem na wyspie jest najładniejsza plaża? fajne zatoczki z turkusową wodą? może jakieś foto ;)
kąpałeś się w morzu, rozumiem, że morsem nie jesteś :) jaka temp wody i gdzie można swobodnie i przyjemnie popływać?


pozdrawiam
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w Maju
#13 PostWysłany: 29 Maj 2016 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2016
Posty: 77
Loty: 32
Kilometry: 58 973
Robertos napisał(a):
ziolox22 napisał(a):
Jakbyś miał jakieś pytania to postaram się pomóc :)

Witam,
to ja mam kilka pytań:
co sądzisz o Paleokastritsie? mam zamiar w tej miejscowości mieć nocleg
gdzie Twoim zdaniem na wyspie jest najładniejsza plaża? fajne zatoczki z turkusową wodą? może jakieś foto ;)
kąpałeś się w morzu, rozumiem, że morsem nie jesteś :) jaka temp wody i gdzie można swobodnie i przyjemnie popływać?


pozdrawiam


Paleokastritsa bardzo piękne miejsce a my trafiliśmy akurat tam w złą pogodę, warto wjechać także na Angelokastro. Najładniejsza moim zdaniem plaża to ta w Kassioppi, woda turkusowa, chyba najcieplejsza a przy okazji fajna miejsca do snurkowania. Fajne plaże warte polecenia to także te w Nissaki i Kalami.

Kilka fotek z mojej podróży znajdziesz tutaj - https://www.pinterest.com/toplinkx/corfu-greece/

Temperatura wody to nie wiem ale całkiem spoko, byliśmy od 13 do 20 więc teraz jest pewnie jeszcze cieplej.
_________________
Jestem w trakcie podróży po Ameryce Środkowej. Odwiedziłem Dominikanę, Meksyk, Gwatemalę, Honduras, Salwador, Kostarykę i teraz jestem w Kolumbii. Wpadnij na mój kanał YouTube - Wiecznie Wolni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w maju
#14 PostWysłany: 05 Lut 2019 21:30 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
Cześć

jest sens wybrać się na Korfu w połowie kwietnia? Czy lepiej sobie odpuścić i lepsze wrażenia będą wybierając się np. w czerwcu?
Zależy mi na relaksie, spacerach, zwiedzaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w maju
#15 PostWysłany: 05 Lut 2019 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 275
Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
Najładniejsza i bardzo urokliwa plaża na Korfu to kamienista Bataria Beach koło Kassiopi, okolice Paleokastritsy też fajne, la grotta, wyjście do Monastyru, albo wyjazd do Angelokastro. Na Korfu często jest kapryśna pogoda, w sezonie pewnie mniej ale poza np w Październiku lubi polać. Kolejne must-see to Cape Drastis, klify Peroulades i Canal d'Amour duży plus, że te atrakcje są dosyć blisko siebie wszystkie położone w północno-zachodniej części wyspy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Korfu w maju
#16 PostWysłany: 05 Lut 2019 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 222
Loty: 189
Kilometry: 364 340
niebieski
lukas63 napisał(a):
Przyjemny filmik- w czerwcu będę tam i mam podobny plan co do odwiedzenia ciekawych miejsc ;) ktoś kąpał się?

Ja jadę w kwietniu na weekend i liczę na ciepełko!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group