Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Opinie/Recenzje lotów UIA
ukraine-international-airlines-opinie-recenzje-uwagi,226,36850&p=753404&hilit=jfk#p753404
https://www.fly4free.com/flight-deals/e ... 67-300738/

Pytania dot. Jakości - negatywnych opinii będą kasowane.

Po zakupie biletu (nawet Low-Cost) można zmienić numer paszportu za darmo, dzwoniąc do biura UIA, mailem, facebookem lub PW do UIA

Miles and segments are not credited for tickets purchased for Low-cost fares.

Czyli w taryfie Low Cost nie można sobie zrobić statusu za ilość lotów

Oferta LOW COST linii lotniczych UIA. Ceny, warunki

oferta-low-cost-linii-lotniczych-uia-ceny-warunki,226,121339


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 80  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 01 Maj 2016 01:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
jedyne co maja dobre to przestrzen na nogi w zadnej innej nie widzialem w economy tyle miejsca, zgubili mi bagaz ale dosłali 2 dni pozniej do domu
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#122 PostWysłany: 01 Maj 2016 09:17 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
wtak napisał(a):
@Sudoku, a powiedz jaka trasa i jak się przez net odprawić.


WAW - KBP.
Odprawiałem się na lotnisku, bo chciałem, żeby mi dodali numer w ich programie Panorama, a tego online za bardzo nie mogłem znaleźć.
Dziś lecę krajówkę, przekażę wrażenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 01 Maj 2016 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
http://www.flyuia.com/eng/information-a ... /8989.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 01 Maj 2016 10:31 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Generalnie odczucia podobne jak @Sudoku

Z odprawą było podobnie. Na krajówce specjalnie odprawiłem nas online, żebyśmy mogli usiąść razem. Nadaliśmy bagaż, wydrukowano nam karty pokładowe. Jakież było moje zdziwienie widząc (dopiero przy gate, wcześniej nie zwróciłem na to uwagi), że jedno miejsce mamy w 16, drugie 13 rzędzie.

Co było przyczyną zamieszania? Brak oparcia na miejscu 16B, które wybrałem przez internet ;) za to obsługa w samolocie bardzo sprawnie zarządziła zamianę miejsc i koniec końców siedzieliśmy razem.

Zarówno WAW-KBP jak i KBP-ODS niemal w całości pełne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 01 Maj 2016 20:21 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Na krajówce KBP - LWO nie było już cyrków i miejsca mieliśmy obok siebie, ale LF na oko był jakieś 70% - może to miało znaczenie.

I informacyjnie dla planujących krajówki po Ukrainie. Od wejścia na lotnisko, przez check-in i kontrolę bezpieczeństwa zeszło mi...15 minut. Ciekawostką za to był bardzo wczesny boarding, który nie przełożył się na wczesny start. Na karcie czas wchodzenia był podany o 14:50 przy wylocie o 15:30. Ale wiadomo, zawsze podają wcześniejszą godzinę. A tu niespodzianka, bo dokładnie o 14:53 już zaczęli.

Należy mieć na uwadze, że po przejściu security na krajowym terminalu jest tylko jedna budka z jedzeniem i piciem - kawa za 35 UAH, kanapki 50 - 70 UAH, a także...lody w gałkach.

No i bardzo szybko naliczają mile w programie Panorama, o czym napisałem tutaj:

panorama-club-zbieranie-mil,1521,86705
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#126 PostWysłany: 01 Maj 2016 20:54 

Moj ostatni lot:

Załączniki:
image.jpeg
image.jpeg [ 182.56 KiB | Obejrzany 2337 razy ]
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#127 PostWysłany: 20 Maj 2016 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Automatyczna odprawa internetowa wkracza do UIA :) :
(za flyuia.com)
"UIA introduced the automated web check-in
To provide clients with better service, May 18, 2016, Ukraine International Airlines introduces the automated web check-in service for economy class passengers traveling on UIA scheduled and charter flights.
The automated web check-in is introduced on all UIA flights except for:
• Flights operated to/from New York, London, Dubai, Bangkok, Frankfurt, Berlin, and Munich;
• Flights operated from Brussels, Geneva, Zurich, Tehran, Amsterdam, Paris, Nice, Helsinki, Madrid, Bologna, Valencia, Alicante, and Gdansk;
• Non-stop international flights operated to/from Kharkiv.
In case an economy class passenger did not take advantage of the UIA web check-in service 12 hours prior to scheduled departure, he/she will be checked-in automatically. Moreover, if the passenger travels with UIA beyond or has a return flight operated by UIA within 12 hours, he/she will be automatically checked-in through to the final destination.
When the automated web check-in is finished, an e-boarding pass is sent to a passenger’s e-mail. Passengers who did not provide the airline or the travel agent with their e-mail addresses when booking tickets, can receive their boarding passes at a check-in counter at the airport or download their travel documents from the UIA website or using the flyUIA app (available in Google Play and AppStore for free). Additionally, the passenger is able to change his seat online (subject to seat availability) or cancel the automated web check-in.
“We aspire to provide our passengers with maximum convenience. That is why we offer the clients to take advantage of the web check-in option, – noted Evgeniya Satska, UIA Corporate Press Secretary. – However, we realize that some of our guests do not have time to personally check-in online. For this reason we introduced the automated web check-in – the best solution for those who do not have any specific seating preferences. Simultaneously, travelers who are used to flying by the window or by the aisle, at the front or at the rear can check-in online within 23 – 12 hours prior to scheduled departure and choose seat to the fancy”.
The automated web check-in service will reduce queuing at the check-in counters at the airports of departure and will be introduced on all UIA flights... ."
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez wtak, 20 Maj 2016 11:39, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 20 Maj 2016 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Nie do końca rozumiem... online check-in u tego przewoźnika to ja po raz pierwszy robiłem jakoś ponad 2 lata temu.

Dobra doczytałem i już rozumiem - zmyliło mnie pierwsze zdanie w poście powyżej, z którego wynika że użytkownik @wtak chyba nie do końca zrozumiał.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#129 PostWysłany: 22 Maj 2016 21:43 

Rejestracja: 22 Paź 2014
Posty: 49
We wrześniu lecę do Nowego Jorku, pierwszy raz i pierwszy raz UIA 8-) Z tego co wyczytałem to w przeciwieństwie do wielu innych linii w UIA nie ma monitorków przy każdym siedzieniu tylko są monitory rozwieszone na suficie. Czy na tych monitorach pokazują się tylko filmy czy czasem jest też pokazana mapa i dane o locie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 22 Maj 2016 21:57 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Filmy, i w przerwę miedzy filmami jest mapa trasy
Góra
 Profil Relacje PM off
aoeuidhtn uważa post za pomocny.
 
      
#131 PostWysłany: 22 Maj 2016 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Właśnie zakończyłem mały maraton 6 lotów z UIA w ciągu 7 dni (WAW-KBP-LWO-KBP-ODS-KBP-WAW) i poza opóźnionym o godzinę dzisiejszym rejsem do WAW (podmianka samolotu w KBP) wszystko w normie. Turkish Airlines to na pewno nie jest, ale do takiego LOTu czy Lufy na krótkich trasach niczego im nie brakuje poza darmową bułą typu "chemiczny Ali" serwowaną przez tych ostatnich ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 22 Maj 2016 22:23 

Rejestracja: 22 Paź 2014
Posty: 49
@Zeus dzięki za odpowiedź i jeszcze jedno pytanie - czy w klasie dla biedoty (Economy) dają poduszkę czy tylko koc bo wg tej strony jest tylko koc: http://www.flyuia.com/eng/information-a ... Class.html. Rozumiem że pytanie trochę dziwne ;)

Poza tym to chyba będzie mój pierwszy długodystansowy lot na trzeźwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 22 Maj 2016 23:23 

Rejestracja: 21 Sty 2011
Posty: 38
Raz z nimi leciałem. W locie z Kijowa do Way musiałem lecieć jakimś wrakiem, bo w samolocie w którym miałem pierwotnie lecieć, nie dało się zamknąć drzwi. W drodze powrotnej miałem tylko 30 minut opóźnienia, ale przynajmniej samolotem z początku lat 90-tych, wyglądającym jak z lat 2010-tych.


Ostatnio edytowany przez Roku 23 Maj 2016 01:31, edytowano w sumie 2 razy
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 25 Maj 2016 05:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Czy mając boarding pass w UIA w pdf, mogę odebrać go bezpłatnie w formie papierowej na lotnisku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 25 Maj 2016 06:11 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Z tego co kojarzę UIA jest normalna linia, więc odprawić się możesz nawet na stanowisku Check in za darmo, więc nawet pdf nie potrzebujesz (ale to trzeba sprawdzić czy na pewno, piszę z telefonu :P)

Gesendet von meinem SM-A500FU mit Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#136 PostWysłany: 25 Maj 2016 06:29 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Tak, możesz odprawić się przez internet, a potem podejść do check-in'u po papierową kartę pokładową.
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#137 PostWysłany: 25 Maj 2016 07:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Czy ktoś ostatnio przesiadał się na KBP w 50min?

Ja leciałem UIA do Dubaju 2 lata temu, ale do ponownego security była wtedy taka kolejka że ledwo daliśmy radę w 1h 40min, a co dopiero w niecałą godzinkę?

Chcę lecieć do BKK tylko na 3 dni z podręcznym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 25 Maj 2016 08:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Ja miałem przesiadkę na krajówkę 60 minut i kolejka do security to była jakaś masakra (jedna kolejka, jeden skaner, osoby wpuszczane pojedynczo), dotarłem do bramki już po którymś z kolei wezwaniu last call, na szczęście zdążyłem.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 25 Maj 2016 10:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
@krasnal
Nie martw mnie. Który to lot?
Ja mam ODS o 9.50.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 25 Maj 2016 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Wieczorny do IFO.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 80  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group