Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Mar 2016 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1430
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
za darmo składając wniosek telefoniczny ale dla osób posiadających działalność czy dla fizoli też? Bo nie do końca to jest zrozumiałe.
Czy 1 tyś netto może być z zaświadczeń o zarobkach z kilku firm? Czy koniecznie z jednej. Mam sytuację że pracuje w kliku miejscach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 04 Mar 2016 21:08 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
Dla fizoli też:) Napisałem o dg gdyż mnie ona dotyczy,.i najpierw usłyszałem, że się nie da, natomiast po lekkim przyciśnięciu jednak się dało - tak, jak to opisałem. O pracę w kilku firmach nie pytałem, nie dotyczy to mnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 04 Mar 2016 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
przepraszam za dublowanie wpisu z wątku o BZWBK, ale na wszelki wypadek zapytam, czy aby na pewno rozmawiałeś z infolinią o karcie platynowej? Mi powiedziano, że karta platynowa tą promocją objęta nie jest...
Co ciekawe, na dole strony dot. karty platynowej jest informacja o promocji, ale nie da się otworzyć linku z regulaminem, a na stronie dot. kart srebrnych możliwość taka jest.

EDIT: zadzwoniłem jeszcze raz i pani potwierdziła jednak, że kk platynowa też podlega. W poniedziałek mają zadzwonić :-)


Ostatnio edytowany przez tropikey, 04 Mar 2016 22:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 04 Mar 2016 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
lendziro napisał(a):
za darmo składając wniosek telefoniczny ale dla osób posiadających działalność czy dla fizoli też? Bo nie do końca to jest zrozumiałe.
Czy 1 tyś netto może być z zaświadczeń o zarobkach z kilku firm? Czy koniecznie z jednej. Mam sytuację że pracuje w kliku miejscach.


Generalnie interesuje ich całkowity dochód. Możesz pokazać z 2 firm 3 ostatnie przelewy, albo np pit 37. Musi być 10000 pln netto.

@tropikey - jest o niej info w nocie prawnej :

Załącznik:
visa.jpg
visa.jpg [ 121.51 KiB | Obejrzany 11612 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 06 Mar 2016 21:30 

Rejestracja: 06 Mar 2016
Posty: 1
spokoluzik napisał(a):
Dla fizoli też:) Napisałem o dg gdyż mnie ona dotyczy,.i najpierw usłyszałem, że się nie da, natomiast po lekkim przyciśnięciu jednak się dało - tak, jak to opisałem. O pracę w kilku firmach nie pytałem, nie dotyczy to mnie.

Witaj @spokoluzik możesz doprecyzować po lekkim przyciśnięciu jednak się dało.
Ja również mam dg i jestem zainteresowany promocją tej karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 07 Mar 2016 00:49 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
@filip123 konsultantka najpierw powiedziała, że promocja telefoniczna jest przeznaczona dla osób fizycznych, a osoby z dg muszą iść do banku by być zweryfikowanym. Zapytałem co zrobić, aby mając dg z niej skorzystać. Konsultantka zaproponowała stworzenie wstępnego wniosku przez telefon, potem wniosek jest przesłany do wybranego przeze mnie oddziału banku, który mnie weryfikuje i przesyła wniosek z powrotem na infolinię. Powodzenia!

PS. Osoby z dg muszą mieć wyniki finansowe z 2015 roku i początku 2016 potwierdzone przez biuro rachunkowe. jeśli ktoś prowadzi rachunkowość samodzielnie, trzeba znaleźć biuro, które to podpieczątkuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 07 Mar 2016 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
A czy trzeba otwierac u nich konto osobiste, czy moga wydac karte kredytowa tylko z otwartym rachunkiem technicznym?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 07 Mar 2016 11:34 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
Targowalny jest ten limit?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 09 Mar 2016 09:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Można mieć samą kartę bez rachunku ( tzn.jest tylko techniczny do spłaty) , limit jest ruchomy ale tylko w górę w dół nie chcą - chciałem mniej niż 20 k ale mi powiedziano że nie da rady.
Góra
 Profil Relacje PM off
martaa1 uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 28 Kwi 2016 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Z TOiP dla kart prestiżowych w banku BPH wynika, że wydanie karty MasterCard World Elite, do której dodawany jest bezpłatnie Priority Pass z nielimitowaną ilością wejść do saloników, kosztuje 1000zł, a wznowienie jest bezpłatne. W przypadku gdy TOiP nie zmieni się nigdy w tym zakresie, to za 1000 zł mamy dożywotni PP z nielimitowaną ilością wejść do saloników :)
Karta dodatkowa kosztuje już 750zł co rok (obejmuje także PP z nielimitowaną ilością wejść do saloników).
Prawdopodobną przeszkodą będzie spełnieni wysokich warunków uzyskania tej karty, ale nie zauważyłem ich na ich stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 28 Kwi 2016 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
I trzeba pamiętać o przejęciu BPH przez Aliora. Wszystko może się zmienić jeszcze w tym roku pod dyktando nowego właściciela. Chyba zadzwonię z ciekawości zapytać o warunki otrzymania tej karty (bez żadnej nadziei na pozytywne rozpatrzenie w przypadku zainteresowania :))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 29 Kwi 2016 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
Daj znac czym predzej, czego sie dowiedziales.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 29 Kwi 2016 13:08 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Pytanie nie do mnie co prawda,
ale sam zadzwoniłem z ciekawości i trzeba się pofatygować osobiście do oddziału,
na infolinii nie udzielają informacji odnośnie kart MC Elite.

A w ogóle to ciekawe z tym BPH, tylko jednorazowa opłata 1k PLN, a później nic ani opłaty rocznej ani miesięcznej, ani limitów rocznych/kwotowych.
To na czym oni chcą kosić sianko tą kartą? Coś to za różowo wygląda:>
Pewnie warunki jej otrzymania są już zdecydowanie ciemnego koloru.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 29 Kwi 2016 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
http://www.bph.pl/repo/bph/przydatne_in ... tizowe.pdf
1000 rocznie lub - Pobrana przez Bank prowizja zostanie zwrócona na Rachunek karty w przypadku zaksięgowania Transakcji bezgotówkowych i gotówkowych (z wyłączeniem przelewów z Rachunku karty) na łączną kwotę 90000 PLN lub połowę prowizji w przypadku zaksięgowania Transakcji bezgotówkowych i gotówkowych (z wyłączeniem przelewów z Rachunku karty) na łączną kwotę 60000 PLN w ciągu 12 pełnych okresów rozliczeniowych poprzedzających pobranie tej prowizji. Bank dokona zwrotu pobranej prowizji pierwszego dnia po wygenerowaniu zestawienia transakcji kończącego 12-ty pełny okres rozliczeniowy. Każdy zwrot lub anulowanie Transakcji bezgotówkowej i/lub gotówkowej skutkować będzie nieuwzględnieniem takiej Transakcji w limicie uprawniającym do zwrotu prowizji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 29 Kwi 2016 13:35 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Nabić 7,5k obrotu miesięcznie to pewnie nie jest aż tak wielki problem dla co niektórych ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 29 Kwi 2016 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Problemem nie jest bardziej kwestia co za to dostajesz , na kk W6 Rajfa masz za to 150 zł miesięcznie na loty , razy 12 miechów to już 1800 zeta na przeloty , PP kosztuje też chyba coś w tych granicach choć ostatnio była jakaś dobra "zniżka" jak dobrze kojarzę wychodziło 800 zeta . I zostaje kwestia priorytetów ja osobiście bez saloników jakoś przeżyję - bez lotów nie ma opcji ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
jack.strong lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 29 Kwi 2016 22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Zmiana w ofercie Raiffeisen POLBANK. Dodatnie Priority Pass do poniższej karty.

Raiffeisen POLBANK - Visa Platinum

4 wejścia Priority Pass dowolnej osoby bez opłat, później 1 wejście dowolnej osoby 147,60 zł.
Min. dochód 7.000 netto. Za wydanie 400 zł lub 0 zł jeśli dokonamy transakcji gotówkowych i bezgotówkowych na kwotę 36.000 zł w ciągu 12 miesięcy. 15 zł za kartę dodatkową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 29 Kwi 2016 23:10 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
aha... czyli trzeba wydac 36 kola zeby sobie 4 razy wejsc do saloniku ? slabo chlopaki,
to juz bzwbk mial lepsza oferte - karta bez oplat przy 5 transakcjach miesiecznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 01 Maj 2016 20:03 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
W Lions Bank dostaje się metalową World elite, do tego Concierge 365dni i priority pass na rok. Pierwszy rok gratis, po roku trzeba wydać 50tyś. Kartę się dostaję wraz z jakimś produktem czyt. inwestycją lub przy kupnie samochodu Maseratti
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 01 Maj 2016 20:06 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
o ciekawe, znam ten lionsbank, czy przejdzie przy okazji zakladania troche wiekszej lokaty ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group