Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Opinie/Recenzje lotów UIA
ukraine-international-airlines-opinie-recenzje-uwagi,226,36850&p=753404&hilit=jfk#p753404
https://www.fly4free.com/flight-deals/e ... 67-300738/

Pytania dot. Jakości - negatywnych opinii będą kasowane.

Po zakupie biletu (nawet Low-Cost) można zmienić numer paszportu za darmo, dzwoniąc do biura UIA, mailem, facebookem lub PW do UIA

Miles and segments are not credited for tickets purchased for Low-cost fares.

Czyli w taryfie Low Cost nie można sobie zrobić statusu za ilość lotów

Oferta LOW COST linii lotniczych UIA. Ceny, warunki

oferta-low-cost-linii-lotniczych-uia-ceny-warunki,226,121339


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 80  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 01 Gru 2015 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2013
Posty: 248
Loty: 88
Kilometry: 201 994
niebieski
UIA na tej trasie zapewnia jedynie szklankę wody. Wszystkie posiłki i napoje sa płatne - przynajmniej tak było w styczniu. Z tego co pamiętam to piwo wychodziło taniej niż pepsi. Za 0.5l (chyba lwowskiego) wychodziło 1 eur a za 0.33 pepsi 1,5 albo 2 eur :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 uważa post za pomocny.
 
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#62 PostWysłany: 01 Gru 2015 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
maarcin1938 napisał(a):
maarcin1938 napisał(a):
Czy lecac z Pragi do Dubaju UIA przez Kijów nie mam mozliwosci odprawy online ?
Z tego co wyczytalem na necie wlasnie chyba tak jest.


ponowie pytanie?

Leciałem na tej trasie w listopadzie. Z Pragi do Kijowa i Kijowa do Dubaju udało mi się normalnie odprawić online. Nie mogłem jednak zrobić tego samego dla lotu powrotnego. Do odprawy Dubaj - Kijów w ogóle nie udało mi się wejść, bo po wybraniu Dubaju jako lotniska wylotu, nie dało się wybrać Kijowa jako lotniska docelowego - tak jakby UIA tam nie latały. Odprawa Kijów - Praga wyświetlała mi się w ich systemie, ale przy próbie jej sfinalizowania pojawiał się komunikat, że muszę to zrobić na lotnisku. W obu przypadkach konieczna więc była odprawa na lotnisku.

maarcin1938 napisał(a):
A jak jest z jedzeiniem na takim rejsie ? UIA zapewnia posiłek ?


Tak jak powyżej już napisano. Nie ma posiłków. Jest kubeczek wody.
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 08 Gru 2015 18:32 

Rejestracja: 12 Lip 2014
Posty: 3
Loty: 1
Kilometry: 10 097
Witam,
czy leciał ktoś z Warszawy do Pekinu? W tamtą stronę w Kijowie jest 2.10 h na przesiadkę, a z powrotem jeszcze gorzej, bo zaledwie 1.20 h. Czy nie będzie z tym problemu? Mam zamiar lecieć w kwietniu. Jak oceniacie już teraz bezpieczeństwo podróżowania tymi liniami? Aha i czy posiłki/woda na pokładzie są bezpłatne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 08 Gru 2015 19:04 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Hej, moim zdaniem wystarczy.Lotnisko KBP nie jest tak duże by transfer zabrał dłużej niż godzinę. Zresztą jeśli nie zdążysz przebukują Cię na następny lot. Linie z gatunku tych gorszych, ale nie ma żadnych podstaw do nazwania ich niebezpiecznymi. Podczas lotu WAW-KBP dostaniesz tylko wodę, jedzenie i inne napoje są płatne. Na lotach długodystansowych dają normalnie posiłki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 08 Gru 2015 19:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Z tych gorszych to raczej nie, ale takiego dawnego LOT to tak ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 04 Sty 2016 20:28 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 25
leciałem ostatnio z BKK i też miałem 1:20 na przesiadkę, tak jak koledzy pisali - lotnisko w Kijowie nie jest duże, mieliśmy lekkie spięcie czy się wyrobimy, ale daliśmy radę, a znajomy jeszcze nawet zdążył kupić perfumy na bezcłówce :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 07 Sty 2016 20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
http://www.flyuia.com/enews_landings/BBP/8045.html
Gwarancja najniższej ceny w wydaniu ukraińskim. jeśli znajdziemy bilet tańszy niż na stronie UIA, dostajemy upgrade co C. Oczywście dużo kruczków - po piersze musimy bilet kupić, po drugie dotyczy wybranych miast wylotu (np. WAW nie obejmuje), po trzecie różnica musi wynosić 5-15€, zależnie od miasta wylotu.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 09 Sty 2016 01:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 64
Ja muszę powiedzieć, że bardzo sobie chwalę obsługę z UIA ostatnio leciałem z DXB do KBP i 2 rzeczy jakie zauważyłem:
1) miło crew traktował mnie, gdy usłyszał, że jestem z polszy, nawet próbował rozmawiać ze mną po polsku :),
2) przymknęli mi oko na nadwyżkę bagażu rejestrowanego o 4,7 kg, a widziałem jak innym osobom kazano wykupić dodatkowy, ponadto z plecaka wystawał mi parasol (taki na plażę) i mnie na lotnisku wręcz przepraszali, że to nie ich wina, tylko takie mają zalecenia na DXB, że ten wystający "kikuk" nie poleci. Swoją drogę, gdybym wiedział, że tak będzie to bym go wyrzucił już w Omanie, a tak tyle się najeździł, żeby go w końcu wyrzucić na lotnisku.
W sumie łatałem UIA 4 razy i nigdy mi nic nie przeszkadzało w locie i obsłudze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 08 Lut 2016 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 722
Loty: 68
Kilometry: 120 619
niebieski
korzystacie w UIA z aplikacji do odprawy na telefon i zapisanie karty na tel czy standardowo drukujecie karte ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 08 Lut 2016 08:59 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ja w UIA odbieram kartę papierową w check-in'ie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 13 Lut 2016 13:10 

Rejestracja: 16 Sty 2015
Posty: 12
Witam,

lecę 16 lutego z Berlina do Teheranu z przesiadką w Kijowie.
Muszę zabrać ze sobą potwierdzenie zakupu bilety? Jak wygląda odprawa? Online czy na lotnisku?
Pozdrawiam serdecznie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 13 Lut 2016 13:18 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Nie musisz, wystarczy paszport. Odprawa online jest możliwa, podobnie jak odprawa na lotnisku.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 28 Lut 2016 13:19 

Rejestracja: 28 Lut 2016
Posty: 2
Loty: 10
Kilometry: 29 613
Widzę dużo odpowiedzi odnośnie UIA, ale na trasach azjatyckich. A czy ktoś z Was leciał (lub zna kogoś kto leciał) UIA do Stanów?
Powiem szczerze, że rok temu lecąc, znalazłam lot UIA za 800zł do NYC i z powrotem, ale moi kompani podróży bali się sytuacji politycznej na Ukrainie i w końcu zdecydowaliśmy się na Lufthanse.
W tym roku też lecimy i może bilety nie są aż tak tanie, ale nadal są sporo tańsi niż przeciętni przewoźnicy, że zastanawiam się czy znowu nie podjąć prób namowy :D. Ktoś leciał? Czy jest to w jakikolwiek sposób ryzyko czy tylko krążące legendy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 28 Lut 2016 13:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Jedyne ryzyko to brak wiedzy.

Leciałem z UIA WAW-KBP-JFK-KBP-ATH, wszystko było ok. Fajny układ siedzeń, jedzonko tez spoko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 28 Lut 2016 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5617
HON fly4free
Ja tam nawet żadnych legend nie słyszałem, linia jak każda inna... latałem na różnych trasach i nie odnotowałem żadnego od standardów spotykanych w innych tradycyjnych liniach lotniczych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 09 Mar 2016 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
Pod koniec roku lecę UIA do NYC, w drodze powrotnej mam nockę na lotnisku w Kijowie. Chciałem podpytać czy da radę tam nocować na lotnisku? W listopadzie nocowałem na OSL i było bardzo w porządku. Czy ktoś z Was miał okazje nocować na KBP?

M.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 09 Mar 2016 16:24 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Można. Ale nocleg w hotelu Riazotel, niedaleko lotniska (darmowy transfer) to koszt 400 UAH za dwójkę, z śniadaniem :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
ledakar uważa post za pomocny.
 
      
#78 PostWysłany: 09 Mar 2016 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
@Zeus Świetnie! Bardzo fajna porada. Wielkie dzięki :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 09 Mar 2016 17:03 

@ledakar Zeus ma całkowitą rację. Ceny hoteli są tak tanie, że to nie ma sensu. W promocji zarezerwujesz hotel nawet za 20 złotych dla 2 osób ze śniadaniem (oczywiście przy -40%; -10 EUR itp).
Góra
 PM off
ledakar lubi ten post.
 
      
#80 PostWysłany: 09 Mar 2016 17:52 

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 5
error000 napisał(a):
UIA na tej trasie zapewnia jedynie szklankę wody. Wszystkie posiłki i napoje sa płatne - przynajmniej tak było w styczniu. Z tego co pamiętam to piwo wychodziło taniej niż pepsi. Za 0.5l (chyba lwowskiego) wychodziło 1 eur a za 0.33 pepsi 1,5 albo 2 eur :)



Leciałem w listopadzie 2 razy UIA VNO-KBP i KBP-FRA.Piwo lvivskie 0.5l i pepsi 0.5l kosztuja tyle samo,czyli 2 euro.Nawet w porownaniuz lowcostami to "taniość".Pół litra piwa na wysokości 10000 metrów za 8 złotych-bardzo dobra cena.Aha i serwis na pokładzie bardzo miły,uczynny i sypatyczny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 80  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Bot] oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group