Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#61 PostWysłany: 31 Sie 2015 12:36 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Pod poniższym linkiem można kupić bilety na mecz Pucharu Davisa,który zostanie rozegrany w Gdyni. Bilety od 30 do 250 zł.
Polska w dniach od 18 do 20 września rozegra spotkanie o awans do elity z reprezentacją Słowacji. Moim zdaniem organizatorzy przesadzili z ceną biletów.
http://pzt.abilet.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#62 PostWysłany: 17 Gru 2015 17:20 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
http://sportowefakty.wp.pl/tenis/567454 ... owice-open

Bilety na turniej WTA w Katowicach(4-10 kwietnia) od jutra w sprzedaży. Zagra w nim m.in Agnieszka Radwańska. Dystrybucją wejściówek zajmie się kupbilet.pl

Edit. Bilety już można kupić na stronie kupbilet.pl

Ale wysyp biletów! Pojawiły się też wejściówki na Davis Cup w Ergo Arenie. Nawet nie wiedziałem,że tam zagramy z Argentyną. Spotkanie odbędzie się w dniach od 4 do 6 marca. Bilety na każdy dzień oddzielnie są sprzedawane.
Pięć kategorii cenowych,od 29 do 99 zł.
https://www.ebilet.pl/szukaj.php?tid=19442&t=t&ref=hot

Plan meczów
Spotkanie zostanie rozegrane na twardej nawierzchni (Rebound Ace).

Piątek 4 marca, godz.14:00 otwarcie bram, godz.15:00* start pierwszego meczu
Sobota 5 marca, godz.12:00 otwarcie bram, godz.13:00* start meczu deblowego

Niedziela 6 marca, godz.11:00 otwarcie bram, godz.12:00* start pierwszego meczu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#63 PostWysłany: 07 Sty 2016 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Na Davis Cup są też karnety 3-dniowe, ale dostępne tylko w 3 kategoriach od 119 zł/karnet https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=103544 czyli cenowo bardziej się opłaca za 29 zł na każdy dzień oddzielnie, są jeszcze dostępne bilety w tej cenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#64 PostWysłany: 20 Lut 2016 17:42 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Mayer, Pella, Berlocq, Olivo (wg oficjalnej). Bez JMDP, ale to było do przewidzenia. Zapowiadają się ciekawe mecze! :oops:
.........................................
Mam nadzieję, bo nie po to morze pokonuję, żeby oglądać byle co :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#65 PostWysłany: 21 Lut 2016 02:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Pella właśnie pokonał Thiema i będzie w finale w Rio. Do tego cały czas niepewny polski skład, Janowicz na fejsie zasiał ziarnko nadziei https://www.facebook.com/janowiczoffici ... =3&theater Oby wystąpił, bo póki co media wróżą porażkę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#66 PostWysłany: 24 Lut 2016 11:27 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Podano liste uczestniczek turnieju WTA w Katowicach.

1. Agnieszka Radwańska (Polska, WTA 3)

2. Anna Schmiedlova (Słowacja, WTA 30)

3. Łesia Curenko (Ukraina, WTA 34)

4. Monica Niculescu (Rumunia, WTA 37)

5. Barbora Strycova (Czechy, WTA 38)

6. Alize Cornet (Francja, WTA 39)

7. Camila Giorgi (Włochy, WTA 42)

8. Alison van Uytvanck (Belgia, WTA 44)

9. Timea Babos (Węgry, WTA 48)

10. Anna-Lena Friedsam (Niemcy, WTA 55)

11. Denisa Allertova (Czechy, WTA 62)

12. Karin Knapp (Włochy, WTA 63)

13. Dominika Cibulkova (Słowacja, WTA 66 )

14. Carina Witthoeft (Niemcy, WTA 70)

15. Kirsten Flipkens (Belgia, WTA 71)

16. Magdalena Ribarikova (Słowacja, WTA 79)

17. Polona Hercog (Słowenia, WTA 82)

18. Heather Watson (Wielka Brytania, WTA 83)

19. Jelizawieta Kuliczkowa (Rosja, WTA 87)

20. Jelena Ostapenko (Litwa, WTA 88)

21. Anett Kontaveit (Estonia, WTA 91)

22. Naomi Broady (Wielka Brytania, WTA 93)

23. Francesca Schiavone (Włochy, WTA 94).

Kilka ciekawych nazwisk (nie wspominając o Iśce) jak Schiavone (chyba jedna z ostatnich szans żeby ją na żywo zobaczyć), H. Watson, D. Cibulkova, C. Giorgi, A. Cornet, M. Niculescu czy Strycowa.

Wiadomo, nie jest to top, ale jak na turniej powiedzmy "II ligowy" to całkiem przyzwoite nazwiska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 24 Lut 2016 11:47 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Szkoda,że nie ma tak nocnej drugiej zawodniczki z wysokim rankingiem. To tylko mankamentem,reszta zawodniczek to bardzo tenisistki,tylko ostatnio trochę spadły w rankingu. Isia ma szanse wreszcie wygrać w Polsce!

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#68 PostWysłany: 02 Mar 2016 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Ktoś się wybiera na Davis Cupa? Po południu dostałem maila od BGŻ BNP Paribas o wygranej w konkursie:
http://www.fanacademy.pl/
Zakwaterowanie w hotelu Oliwski, wyżywienie, odprawy, bilety na mecze, przejazd autokarem, sesje fotograficzne, spotkania z zawodnikami. Fajny konkurs, 45 osób wyróżnili ;) Trzeba było wymyśleć hasło zagrzewające kadrę do meczu. Cała Polska do przejechania, ale spoko nagroda, więc startuję jutro o 6 rano.
Góra
 Profil Relacje PM off
Szyn3k lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#69 PostWysłany: 03 Mar 2016 22:38 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Plan gier. Nie zagra Jerzy Janowicz.
Gra 1.: Michał Przysiężny - Guido Pella *piątek od godz. 14:30
Gra 2.: Hubert Hurkacz - Leonardo Mayer *piątek
Gra 3.: Łukasz Kubot / Marcin Matkowski - Carlos Berlocq / Renzo Olivo *sobota od godz. 13:00
Gra 4.: Michał Przysiężny - Leonardo Mayer *niedziela od godz. 12:00
Gra 5.: Hubert Hurkacz - Guido Pella *niedziela
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#70 PostWysłany: 03 Mar 2016 23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Ja też się zjawię, ale tylko jutro. Debel do wygrania, reszta mocno wątpliwa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#71 PostWysłany: 05 Mar 2016 23:24 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Kolejny mecz w Fed Cup Polki zagrają z Tajwanem. Spotkanie rozegranie zostanie 16-17 kwietnia w Inowrocławiu
http://www.przegladsportowy.pl/tenis,fe ... 1,289.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#72 PostWysłany: 14 Mar 2016 15:16 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Jutro o 10 naszego czasu startuje sprzedaz biletow na dzien finalowy ATP Masters 2016 w Londynie.

http://www.axs.com/events/306173/barcla ... 16-tickets

Niestety bilety sprzedawane sa na jakiejs beznadziejnej stronie gdzie nie jestem w stanie kupic niczegokolwiek na zadne wydarzenie bo mimo, ze bilety sa dostepne dostaje "No results found". Bez znaczenia czy wskaze sektor czy zaznacze opcje "Best ticket at any price".
Dla weryfikacji wybralem nawet bilety na kabert Paranienormalni w Londynie za 60 funtow i rowniez nie moge ich zakupic.
Probowalem na wielu przegladarkach i na trzech kompach i to samo.
czy ktos moze to zweryfikowac ?

Pod tym linkiem jest przedsprzedaz na wczesniejsze dni (trzeba miec specjalny kod ale do koszyka powinno sie moc dodac) i ten sam blad:
https://tickets.axs.com/eventShopperV3U ... ddData=LON
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#73 PostWysłany: 14 Mar 2016 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
@dyneck

To prawda, ta strona jest fatalna. Rok temu pisałem do nich do supportu, nic konkretnego nie odpowiedzieli, ale kilka dni później było już ok. Jak ruszyła przedsprzedaż w tym roku to z ciekawości zobaczyłem, czy znowu te problemy występują i o dziwo jeszcze kilka dni temu można było bilety kupić. Teraz mam tak jak ty, wyświetla się błąd. Jeśli chcesz kod do przedsprzedaży, która kończy się dzisiaj, to mogę podesłać na priv.

PS. Z zakupem nie ma co się spieszyć, na zeszłorocznego Mastera bilety kupowałem tydzień przed imprezą.
PS2. Kilka lat temu sprzedaż była prowadzona przez ticketmaster, wtedy wszystko działało i można było sobie wybrać miejsce z widoku hali, nie tylko sam sektor.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#74 PostWysłany: 14 Mar 2016 20:52 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Kod do przedsprzedaży mam, dzięki. Zresztą i tak by się nie przydał jak nie mogę biletów dodać do koszyka.
Ja bym chciał bilety na finał, a na to jest szansa tylko jutro.
Rok temu też poległem na tym błędzie ale wtedy mi się wydawało, że bilety faktycznie się rozeszły tak szybko.
Szkoda, że nie sprzedają na Ticketmaster. W swoim życiu kupowałem wiele biletów na różne koncerty, mecze ale pierwszy raz się spotykam z takim gównianym serwisem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#75 PostWysłany: 14 Mar 2016 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Bilety na finał faktycznie mogą być ciężkie do zdobycia, a na viagogo straszne przebitki. W każdym razie powodzenia jutro w polowaniu!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#76 PostWysłany: 15 Mar 2016 11:17 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Nie udało się, pewnych rzeczy się nie przeskoczy (czytaj błąd na stronie). Byłem w kolejce na samym początku,
minutę po 10 przeniosło mnie do sprzedaży. Były tylko dwa sektory dostępne i to nie te najtańsze więc widać te
bilety się wcześniej jakoś rozchodzą (dziwne bo pre-sale chyba nie obejmuje dnia finałowego).
Wygląda na to, że jedyna szansa na obejrzenie finału będę miał kiedy organizator zmieni operatora sprzedaży biletów :/
Pisałem do tych pajaców wczoraj mailem i na fb. Dzisiaj dopisałem tylko wyzwiska.
Mam zamiar jeszcze napisać do ATP jak znajdę jakiś kontakt :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#77 PostWysłany: 18 Mar 2016 10:29 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Bardzo drogie bilety na mecz Polska-Tajwan w Fed Cup. To jest nieporozumienie!!!



I etap sprzedaży biletów na mecz FED CUP by BNP PARIBAS Polska - Tajwan ruszy w poniedziałek 21 marca!
POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY·18 MARCA 2016
W związku z ogromnym zainteresowaniem zakupem biletów na mecz w ramach play-off Grupy Światowej II FED CUP by BNP PARIBAS Polska - Tajwan, który odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia w Hali Widowiskowo Sportowej w Inowrocławiu, Polski Związek Tenisowy informuje, że pierwszy etap sprzedaży ruszy w poniedziałek 21. marca 2016 roku.
Bilety będzie można kupić przez internet na stronie www.ebilet.pl lub w punktach sprzedaży ebilet https://www.ebilet.pl/punkty-sprzed...
Bilety dostępne w 1. etapie sprzedaży otwartej (21-31 marca 2016r.):
Bilet na miejsca 2. kategorii - 70,00 złotych / 1.dzień
Bilet na miejsca 1. kategorii - 120,00 złotych / 1.dzień
Bilet VIP /z cateringiem/ - 300,00 złotych / 1.dzień
Kolejne etapy sprzedaży ruszą 1. i 11. kwietnia.
Bilety dostępne w 2. etapie sprzedaży otwartej (01-10 kwietnia 2016r.):
Bilet na miejsca 2. kategorii - 90,00 złotych / 1.dzień
Bilet na miejsca 1. kategorii - 150,00 złotych / 1.dzień
Bilet VIP /z cateringiem/ - 300,00 złotych / 1.dzień
Bilety dostępne w 3. etapie sprzedaży otwartej (11-17 kwietnia 2016r.):
Bilet na miejsca 2. kategorii - 120,00 złotych / 1.dzień
Bilet na miejsca 1. kategorii - 170,00 złotych / 1.dzień
Bilet VIP /z cateringiem/ - 300,00 złotych / 1.dzień
Nie ma karnetów 2 dniowych oraz nie ma biletów ulgowych. Dzieci do 5. roku życia wchodzą bezpłatnie (miejsce tylko na kolanach opiekuna).
Pierwsze gry sobotnie i niedzielne rozpocznę się o godzinie 12:00. Na sobotę planowane są dwie gry singlowe, a na niedzielę dwa single oraz gra podwójna. (Godziny rozpoczęcia meczów mogą ulec korekcie po decyzji TV).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#78 PostWysłany: 18 Mar 2016 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Organizatorom coś się w głowie pomieszało, to na pojedynek Szarapowej z Radwańską płaciłam 50 zł.
Nie dość, że drogie to jeszcze nie ma kogo oglądać, bo przecież naszą reprezentacją jest teraz Kania i Linette, które cieniują na każdym kroku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#79 PostWysłany: 23 Mar 2016 14:23 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Bilety na Fed Cup
https://www.ebilet.pl/sport/tenis/cup-b ... _22.03_Aga
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#80 PostWysłany: 23 Mar 2016 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Rozumiem, że to foto z Radwańską na czele to tylko zachęta do kupna biletów, a potem 3 dni przed meczem zostanie ogłoszony skład i będzie tak jak w Pucharze Davisa, że główna gwiazda ze zdjęcia nie zagra ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group