Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 16 Lis 2015 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 1365
Loty: 246
Kilometry: 399 411
srebrny
Poniedziałek miał być dniem odpoczynku po podróży, a nieoczekiwanie stał się ostatnim jej dniem... Zamiast do Krakowa wróciłem do Katowic przez Frankfurt. Na jednym bilecie konkurencja: Air Berlin i Lufthansa. Lot wcześnie rano, w Katowicach (Pyrzowicach) byłem już o 10:00. Koniec :) (właściwie to jeszcze jestem na lotnisku i czekam na transport do miejsca zamieszkania)

To jeszcze tylko zdjęcia z ostatniej prostej. A320 Air Berlin - skandalicznie mało miejsca na nogi. W Wizzie jest zapewne 1 cal więcej, nie wiedziałem co z nogami zrobić, na szczęście lot krótki. A do Katowic Lufthansa A319.

Image

Image

Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas (nie liczcie na finansowe - takich nie lubię ;)) Prędzej jakieś "naj", jak sobie przemyślę cały wyjazd.

Dziękuję wszystkim za uwagę i śledzenie relacji. Do następnego razu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 21 Lis 2015 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 485
Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
VADER m/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 04 Sty 2016 00:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 1365
Loty: 246
Kilometry: 399 411
srebrny
To jeszcze takie krótkie podsumowanie najciekawszych punktów podróży:
  • miałem w sumie 10 lotów (norwegian, SAS, United, LAN, Avianca, Air Berlin i niespodziewanie Lufthansa)
  • spałem w Boeingu 747 przy lotnisku Arlanda w hostelu Jumbo Stay
  • najwyżej byłem na wysokości 3152 m n.p.m. na górze Monseratte w Bogocie
  • w Cartagenie naszukałem się znaczków pocztowych. Straciłem już nadzieję, że kartki przyjdą, ale są! Przyszły na sam koniec roku, choć pieczątka jest z 10 listopada. Chyba płynęły do Europy...
  • zwiedziłem kolumbijski cmentarz w Cartagenie
  • przekonałem się na własnej skórze, że przyjeżdżając do Kolumbii warto znać hiszpański
  • w Nowym Jorku zobaczyłem w 3 dni 3 musicale: Avenue Q, The Phantom of the Opera i Les Misérables
  • poszedłem na mecz NHL do Madison Square Garden - nie zauroczył mnie tak bardzo, żebym chciał zobaczyć kolejny...
  • odwiedziłem 8 saloników biznesowych (najbardziej podobał mi się salonik LAN w Bogocie)
  • po odwołaniu lotu z Berlina moja podróż przedłużyła się o 1 dzień. Dzięki temu oprócz darmowej nocy w Berlinie otrzymałem jeszcze odszkodowanie (o czym poniżej).

Bonusy:
Za odwołany lot Berlin-Kraków otrzymałem od Air Berlin ważny przez 2 lata voucher na €400 - początkowo chcieli dać €250, ale po rozmowie telefonicznej i uwzględnieniu kosztów taksówek (€50) stanęło na €400.
Za znacznie opóźniony lot Newark-Berlin United wyraziło tylko ubolewanie ;) I na otarcie łez 1250 mil MileagePlus.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 18 Sty 2016 16:55 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
kevin napisał(a):
Kto rozpozna osobę na tym zdjęciu? ;)

Image


Harlan Coben chyba ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
kevin lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 18 Sty 2016 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 1365
Loty: 246
Kilometry: 399 411
srebrny
@Grzegorz40 rzeczywiście! Wiedziałem, że skądś znam tę twarz, przeczytałem kilka jego książek nawet ;)
Ale mnie chodziło o osobę obok w okularach :) Choć teraz nie wiem, czy wszyscy tam siedzący nie są "znani"...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 18 Sty 2016 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 99
Loty: 71
Kilometry: 203 776
Michael J. Fox aka Marty McFly ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 19 Sty 2016 09:14 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
A rzeczywiście Michael J. Fox :-) To może jeszcze tego z brodą rozszyfrujemy ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
kevin lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 20 Sty 2016 16:38 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
@kevin

Powiedz, jak jest z widocznością na meczu hokejowym w Madison Square Garden? Czy z sektorów 200, 300 i 400 można obserwować mecz bezpośrednio bez śledzenia na dużych ekranach?

Rozkład siedzeń w Madison Square Garden (z listy rozwijanej "Event" trzeba wybrać "Rangers Hockey"):

http://www.thegarden.com/seating.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 20 Sty 2016 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 1365
Loty: 246
Kilometry: 399 411
srebrny
Ciężko mi określić, ja akurat siedziałem w sektorze 102 za bramką (rząd 15) i patrzyłem na taflę, a na ekrany to tylko przy powtórkach.

Takie nienajlepsze zdjęcie, ale może obrazujące trochę jak wyglądają trybuny.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Cider lubi ten post.
Grzegorz40 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group