Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:08 

Rejestracja: 17 Mar 2014
Posty: 6
ktoś coś? :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#22 PostWysłany: 05 Lut 2015 12:42 

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 88
Loty: 52
Kilometry: 69 877
Podczas zeszłorocznej wizyty w Maladze nocowaliśmy w mieszkaniu wynajętym via Airbnb.

Gorąco polecam hosta jak i sam apartament, który jest ulokowany prawie, że w samym centrum Malagi:

https://www.airbnb.pl/rooms/1335047

Wszystkie atrakcję pod ręką:
- Muzeum Picassa 300 metrów
- Ruiny amfiteatru Rzymsiego "Teatro Romano" wraz z wejściem na zamek Gibralfaro około 850 metrów
- Najbliższa plaża około 2km

Dodatkowo w pobliżu przystanek autobusowy, którym dojedziemy do kolejki na lotnisko, piekarnia, sklep spożywczy.

Gorąco polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 29 Lip 2015 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
Ktoś może ma do polecania nocleg na 10-12 dni w Maladze lub okolicach na październik

Preferuję jakąś agoturystykę, pensjonat itp. Ważne jest aby śniadanie było w cenie, Żona nie chce gotować ;) Na bookingu znajduję mi głównie hotele z milionem pokoi, ja wolałbym jedank spokój i ciszę.
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 28 Sie 2016 21:01 

Rejestracja: 28 Sie 2016
Posty: 1
Cześć!
za niecały tydzień lecę sama do Malagi. Poleci ktoś jakieś niedrogie noclegi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 18 Gru 2017 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 845
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Podczas ostatniej wizyty w Maladze mogę śmiało polecić:

https://www.booking.com/hotel/es/aparta ... lo.pl.html

Bardzo blisko do supermarketu Dia, Aldika i Lidla. Do centrum również parę metrów. :)
Apartamenty bardzo czyste, świetnie urządzone i obsługa była bardzo miła. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 13 Lip 2018 01:00 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11309
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Grudniowy pobyt w Maladze – przystępne ceny miały Ibisy: pierwszą noc spędziliśmy w Ibis Bugdet Malaga Centro, a dwie kolejne w Ibis Malaga Centro Ciudad.

Ibis Budget Malaga Centro, Calle Calvo no. 4
Przydatny kiedy potrzbujemy tylko łóżka i prysznica, bo wiele więcej tam nie znajdziemy. Lustro, wieszak, stołeczek. Ale przynajmniej pokój nie był malutki. Łazienka znośna, ale widać znak czasu. Obsługa bardzo dobra. Lokalizacja w porządku. Nocowaliśmy tam, bo w zwykłym Ibisie stawka akurat na ten dzień była bardzo wysoka, a przylatywaliśmy dość późno i nie było sensu przepłacać za jedną noc. Zapłaciliśmy 47 euro za dwójkę.
Załącznik:
IbisBudgetMalaga.jpg
IbisBudgetMalaga.jpg [ 272.76 KiB | Obejrzany 6613 razy ]


Ibis Malaga Centro Ciudad, Calle Cerrojo, 1
Bardzo przyjemny hotel jak za cenę 42 euro (bez śniadań) za pokój dwuosobowy. Centrum Malagi zaczyna się zaraz za kładką znajdującą się tuż przy hotelu. Bardzo uprzejma i komunikatywna obsługa. Pokój – standardowy Ibis z półotwartą szafą, biurkiem pod oknem. Łazienka w porządku. Podłogi na korytarzu nieco skrzypiały. Na śniadania polecamy np. Casa Aranda (churros z gorącą czekoladą) obok bazaru Atarazanas. W naszej ocenie, przy tej cenie hotel ze świetnym stosunkiem cena/jakość.
Załącznik:
IbisMalagaCentro.jpg
IbisMalagaCentro.jpg [ 250.44 KiB | Obejrzany 6613 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysiekk86 lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 04 Sie 2018 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Czy ktoś korzystał z noclegów z Torremolinos? Chcemy wypożyczyć samochód i nie wiem czy lepiej w Maladze czy pod Malagą
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 04 Sie 2018 12:54 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
-- 04 Sie 2018 13:25 --

Jak pamiętam Torremollinos to wielka noclegownia Polaków. Sporo biur podróży tam się ulokowało pod naszych rodaków. Posprawdzaj oferty wypożyczalni i znajdziesz odpowiedz :P :P :P

-- 04 Sie 2018 13:54 --

Pomyliłem najwyraźniej wątek bo chodzi o...nocleg a nie wypożyczenie samochodu :lol: Odpowiedz podobna. Jak lubisz rodaków i dojeżdżać ewentualnie całkiem dobrą trasą do Malagi to bierz Torremollinos oczywiście sprawdzając ceny. Jak wolisz piękne miasto niż betonową wysoką zabudowę to zdecydowanie Malaga. :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 05 Sie 2018 09:54 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 220
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
Oszukani napisał(a):
Czy ktoś korzystał z noclegów z Torremolinos? Chcemy wypożyczyć samochód i nie wiem czy lepiej w Maladze czy pod Malagą


Moim zdaniem tylko poza Malagą. Ja mieszkałem w Torremolinos jak i Benalmadednie/Fuengiroli i Torremolinos mi najmniej pasowało. Bardzo dużo ludzi stłoczonych na w sumie małej przestrzeni, koło bulwaru to takie typowa betonowa zabudowana, mnóstwo Brytyjczyków, Holendrów i innych obcokrajowców. Hiszpanów prawie w ogóle. Z autem, gdy nie masz zagwarantowanego parkingu, to jest spory problem z parkowaniem. Ja bym poszukał czegoś pomiędzy Fuengirolą a Benalmadeną. Jak masz auto, to nie jest to problem, a jest tam mniej tłoczno. Obok Miljas, Benalmadena Pueblo ze świetnym widokiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 13 Sty 2020 01:29 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 44
Oszukani napisał(a):
Czy ktoś korzystał z noclegów z Torremolinos? Chcemy wypożyczyć samochód i nie wiem czy lepiej w Maladze czy pod Malagą

W Maladze, jak to w dużym mieście gorzej z parkowaniem, więc polecam Torremolinos który z Malagą Centro jest swietnie skomunikowany (20 minut pociągiem podmiejskim Renfe Cercanias).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 13 Sty 2020 10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
PaulinaTyl napisał(a):
Malaga

Paulina, rozumiem, że poczułaś wenę twórczą i udzielasz się pod każdym postem o południu Hiszpanii. Ale zwracaj też uwagę na daty postów na które odpowiadasz.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 15 Wrz 2020 21:26 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 146
Loty: 181
Kilometry: 453 901
Zdecydowanie polecam nocleg w https://www.booking.com/hotel/es/villa-aguilas-del-mar-guest-house-malaga.pl.html
Image

Za 2 noce zapłaciliśmy 230 zł ze śniadaniami, a widok na śniadaniu bezcenny:) 15 min autem od samego centrum Malagi
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 23 Maj 2023 07:46 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
W marcu zatrzymałem się we Funegirolii, w obiekcie Boliches Apartment.

https://www.booking.com/hotel/es/bolich ... da.pl.html

Lokalizacja: jedna przecznica od plaży. W okolicy dużo sklepów oraz restauracji i barów.
Apartament składa się z dwóch sypialni, dwóch łazienek, kuchni, salonu i balkonu.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 24 Cze 2023 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2022
Posty: 83
Nie wiem czy to aż tak bliska okolica, ale jednak niecała droga z Malagi w stronę Gibraltaru. Obrzeża Estepony. Nocleg dla 4 osób ze śniadaniem ( wieeeelki stół szwedzki rozciągnięty na 4 sale :P ), darmowym basenem, siłownią ( da się zrobić trening, rarytasów nie ma ), w mega klimatycznym miejscu - 5 dni, mieszkanie dla 4 osób, dwie osobne sypialnie, dwie łazienki, 2 tys zł.

https://www.onahotels.com/

Gdyby ktoś chciał, w całej sieci jest zniżka na hasło : WELCOMETRAVELER ( 5 % )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 25 Cze 2023 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
W Maladze polecam hotel Vincci Selección Posada del Patio.
https://www.booking.com/Share-gK0QRG
W samym centrum przy rzece, 5 minut spacerem do portu.
Hotel jest nieźle oceniany, ma na dachu maly basen, a pod parterem pozostałości średniowiecznych murów obronnych miasta (można zwiedzać!). Super patio, oczywiście.
Pokoje są całkiem spore, nowocześnie urządzone i bardzo czyste. Dobre śniadania. Miła obsługa.
Parking podziemny tuż obok.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 27 Paź 2023 00:00 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
Kiedyś wypożyczałem od nich samochód:

We want to give you the opportunity to come to Malaga with your loved ones to enjoy an incredible ACCOMMODATION 🏡 and the CAR 🚗 you've been longing for, absolutely FREE.

Are you interested? If so, don't hesitate to participate in the GIVEAWAY we are running on our social media. It won't take you even a minute, and the prize could be yours!

https://www.facebook.com/Marbesol/

The giveaway ends on October 30th, and if you win, we'll let you know the same day.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 22 Lis 2023 17:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Obok Malagi -10/15 min taksówką od lotniska polecić mogę https://www.essencehotel.es/en/ . Blisko plaża, blisko komunikacja do samej Malagi. Za weekend na początku listopada niecałe 700 zl za pokój via booking.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group